13 Ulica

WYBIERZ KANAŁ TV


Program TV

06:00 - Napisała: Morderstwo : Wirtualne morderstwo. Murder, She Wrote, s10e05
Opis : Jessica jest zachwycona demonstracyjną wersją gry komputerowej opartej na jedej z jej powieści kryminalnych.Jednak coś nie daje jej spokoju. Pisarka, analizując szczegóły wirtualnego świata, wpada na trop prawdziwej zbrodni(n)
07:00 - Dowody zbrodni : Gorące popołudnie. Cold Case, s03e14
Opis : Rush dostrzega związek między serią napadów na banki a śmiercią młodego kasjera, do której doszło w 2000 roku. Detektywi muszą ponownie zbadać tę sprawę, aby znaleźć zabójcę, który wciąż jest na wolności(n)
08:00 - Dowody zbrodni : Sanktuarium. Cold Case, s03e15
Opis : Po wznowieniu dochodzenia z 1998 roku Valens znajduje się w centrum uwagi. Pracował wtedy w charakterze tajnego agenta i teraz musi ponownie stawić czoło demonom przeszłości. Detektywi są zaskoczeni, że kolega nigdy nie wspominał o swojej misji(n)
09:00 - Dowody zbrodni : Pewnej nocy. Cold Case, s03e16
Opis : Detektywi mają tylko jedną noc, aby uratować życie chłopcu. Wskazówek muszą szukać w przeszłości pewnego człowieka(n)
10:00 - Dowody zbrodni : Superstar. Cold Case, s03e17
Opis : Detektywi powracają do sprawy zabójstwa utalentowanej tenisistki, Andi. Dziewczyna została zamordowana w 1973 roku, wkrótce po tym, jak wygrała mecz ze swoim kolegą Fritzem. To właśnie on jest głównym podejrzanym. Jednym z dowodów w sprawie jest ręcznik nasączony azotanem sodu. Sportowe sukcesy dziewczyny były powodem do zmartwień wielu osób. Dlatego lista podejrzanych systematycznie się powiększa(n)
11:00 - Kobra - oddział specjalny : Ostatni wyścig. Alarm für Cobra 11 - Die Autobahnpolizei, s20e01
Opis : Semir i Alex chcą spędzić weekend na torze Nurburgring. Kierowca wyścigowy Bob Mayer, przyjaciel Brandta z dzieciństwa, ma szansę osiągnąć zwycięstwo w wyścigu DTM. Jednak Semirowi i Alexowi nie jest dane cieszyć się sportowym spektaklem, gdyż przy torze zostaje znalezione ciało. Ślady prowadzą bezpośrednio do świata wyścigów. Gdy podejrzenia padają na Mayera, Alex staje przed dylematem; jeśli wypełni swoje obowiązki, jego przyjaciel przegra(n)
12:00 - Kobra - oddział specjalny : Unicestwiony - część pierwsza. Alarm für Cobra 11 - Die Autobahnpolizei, s20e02
Opis : W trakcie świętowania 40-lecia służby Bonratha dochodzi do zamachu. Wkrótce okazuje się, że ten akt był zemstą handlarza bronią Grundmanna, którego śladem podążają funkcjonariusze oraz pracownik Urzędu Krajowego, Markus Hofer. Polecenia przestępcy wypełnia tajemniczy Cleaner, który nie pozostawia po sobie żadnych świadków. Semir i Alex podążają śladem zbrodniarza. Niebawem odkrywają, że Cleaner to... Markus Hofer. Przestępcy udaje się jednak uciec i staje się niebezpieczny również dla Grundmanna. W tej sytuacji handlarz bronią postanawia się go pozbyć. Niebawem dochodzi do fatalnego zdarzenia: mały syn Hofera ginie pod ostrzałem snajpera. Przestępcy ponownie udaje się uciec. Rozpoczyna się rozpaczliwa pogoń(n)
13:00 - Kobra - oddział specjalny : Unicestwiony - część druga. Alarm für Cobra 11 - Die Autobahnpolizei, s20e03
Opis : Stróże prawa nie mogą dojść do siebie po śmierci kolegi. Semir i Alex robią wszystko, by złapać sprawcę, Markusa Hofera. Jednak gdy tylko wpadają na pierwszy trop, ich poczynania zostają udaremnione przez nowego prokuratora, Sandera. Mężczyzna argumentuje to emocjonalnym podejściem komisarzy do sprawy, które uniemożliwia obiektywne prowadzenie sprawy. Jednak policjanci nie rezygnują. Na własną rękę idą za tropem, aż w końcu udaje im się aresztować Hofera. Jednak przestępca daje im przerażające ultimatum: albo wyjdzie na wolność, albo zabije setki ludzi. Hofer utrzymuje, że już wkrótce dojdzie do zamachu zaplanowanego przez międzynarodową siatkę terrorystów. W końcu postanawiają połączyć siły, by wspólnie udaremnić zamach na wypełniony po brzegi stadion hokejowy. Niebawem jednak okazuje się, że funkcjonariusze są tylko marionetkami w rękach Hofera(n)
14:00 - Kobra - oddział specjalny : Igranie z ogniem. Alarm für Cobra 11 - Die Autobahnpolizei, s20e04
Opis : Semir zostaje uwięziony w płomieniach na stacji benzynowej. W ostatniej chwili ratuje go strażak Tommy Gernhard. Jest to nowy chłopak Susanne. Niebawem Semir i Alex znajdują zwłoki, a Tommy niespodziewanie znika. Wcześniej zapewnia jednak Susanne, że nie jest mordercą, i prosi ją o pomoc w znalezieniu prawdziwego sprawcy. Szybko okazuje się jednak, że Tommy nie ma czystego sumienia... Mimo to Semir i Alex postanawiają pomóc Susanne, przez co szybko podpadają nowemu prokuratorowi, Thomasowi Sanderowi(n)
15:00 - Kobra - oddział specjalny : Strach. Alarm für Cobra 11 - Die Autobahnpolizei, s20e05
Opis : Susanne zostaje zaatakowana przez trójkę zamaskowanych młodych ludzi. Udaje jej się jednak zobaczyć twarz jednego z nich. Wkrótce jednak okazuje się, że cała trójka młodocianych przestępców jest niepełnoletnia, mogą więc pozostać na wolności aż do rozpoczęcia procesu. Aby zapobiec zeznaniom Susanne, młodzieńcy zaczynają okrutną grę ze stróżami prawa. Są oni wobec nich całkowicie bezradni(n)
16:00 - Mentalista: Na gorącym uczynku. The Mentalist, s01e06
Opis : Zamordowany zostaje menedżer jednego z popularnych kasyn, James Meier. Prawą rękę znaleziono na drodze stanowej na pograniczu Kalifornii i Nevady. Agenci z Kalifornijskiego Biura Śledczego podejrzewają, że mężczyzna padł ofiarą porachunków mafijnych, czego znakiem miałaby być odcięta kończyna. Lisbon wraz z zespołem przeglądają dokumenty Meiera licząc na znalezienie jakiejś wskazówki. Tymczasem Jane, wykorzystując swoje zdolności, wygrywa w kasynie coraz większe sumy. Przy okazji uważnie przygląda się obecnym w lokalu gościom. Szybko odkrywa, że zięć zmarłego Meiera jest nałogowym hazardzistą. Wciągając mężczyznę w ryzykowną grę psychologiczną, zmusza go do ujawnienia mrocznej prawdy(n)
17:00 - Mentalista: Krwawa wizja. The Mentalist, s01e07
Opis : Spadkobierczyni fortuny z Kalifornii, Rosemary Tennant, zostaje zamordowana. Śmierć kobiety rzekomo przepowiedziała jej przewodniczka duchowa, Kristina Frye. Sceptycznie nastawiony do zdolności medium Jane zamierza udowodnić jej oszustwo i udział w morderstwie. Agenci dowiadują się, że Rosemary chciała zmienić zapis w swoim testamencie i wydziedziczyć syna Travisa. Nastolatek staje się w ten sposób podejrzany, podobnie jak młody kochanek zmarłej - artysta i naciągacz. Główną podejrzaną pozostaje jednak Kristina Frye. Chcąc odkryć prawdę, Patrick proponuje, by medium przywołała zmarłą podczas odczytania testamentu. Jest to pułapka Patricka mająca na celu wykrycie prawdziwego winnego(n)
18:00 - Mentalista: Cienka czerwona linia. The Mentalist, s01e08
Opis : Zespół agentki Lisbon pracuje nad sprawą zabójstwa świadka koronnego w procesie przeciwko mafii narkotykowej oraz jego dziewczyny Patrice. Oboje zostali zastrzeleni w hotelu. Głównym podejrzanym jest lokalny diler narkotykowy, któremu grozi wieloletnia kara pozbawienia wolności. Patrick Jane wierzy jednak w zapewnienia mężczyzny, że nie ma z podwójną zbrodnią nic wspólnego. Detektywi odkrywają, że Patrice miała sponsora. Był nim oficer policji Dale Blakely. Motywem zbrodni mogła być chęć ukrycia prawdy o relacjach łączących go z dziewczyną. Agenci organizują zasadzkę, by złapać zabójcę(n)
19:00 - Śledczy do pary : Urlop z morderstwem. Private Eyes, s02e12
Opis : Shade i Angie wyjeżdżają na krótki urlop do luksusowego domku letniskowego. Właściciel posiadłości nieoczekiwanie zatrudnia ich do zweryfikowania swoich podejrzeń o zdradę(n)
20:00 - Specjalistki: Długi marsz
Opis : Zostają znalezione zwłoki studentki uniwersytetu. Trzy panie detektyw odkrywają związek pomiędzy tą zbrodnią a zgłoszeniem gwałtu złożonym pół roku wcześniej(n)
21:00 - CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku : Zabójcza gra. CSI: NY, s09e07
Opis : Ekipa poszukuje zabójcy baletnicy Ellen White. Badając miejsce zbrodni, Danny odkrywa proch strzelniczy z zabytkowej broni. Okazuje się, że zastrzelono z niej inną kobietę, której tożsamość wciąż jest nieznana. W ciele drugiej z zabitych agenci odkrywają substancje psychoaktywne. Okazuje się, że obie kobiety były pacjentkami psychiatry, doktor Carly Emerson. Zdaniem agentów sprawcą zbrodni jest seryjny morderca, działający według reguł pewnej gry. Niebawem ginie kolejna osoba, która leczyła się u doktor Carly(n)
22:00 - CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas : Upadłe anioły. CSI: Crime Scene Investigation, s13e07
Opis : Na cmentarzu zostają znalezione zwłoki wielebnego Ricka Renkena. Kapłan zginął zastrzelony w pobliżu grobu zmarłego agenta CSI, Warricka Browna. Zebrane dowody wskazują, że przed śmiercią ojciec Renken był w domu Tiny, wdowy po funkcjonariuszu. Dalsze dochodzenie prowadzi do partnera kobiety, narkomana Cliffa Paula, który niebawem zostaje zamordowany. Niebawem śledczy docierają do młodego Jasona Newmana, który prawdopodobnie znał obie ofiary. Jego ojciec Aaron Voss jest gangsterem(n)
23:00 - Zabójcze umysły : Bezpieczna przystań. Criminal Minds, s06e05
Opis : Trwają poszukiwania seryjnego zabójcy. Ellie Spicer jedzie odwiedzić agenta Dereka Morgana. Wyrywa się spod opieki rodziny i jedzie do Quantico(n)