AXN

WYBIERZ KANAŁ TV


Program TV

03:20 - Blok promocyjny AXN
Opis :
06:15 - Agenci NCIS . NCIS: Naval Criminal Investigative Service, s07e18
Opis : Elitarna jednostka śledcza dowodzona przez Gibbsa ma wyjaśnić okoliczności śmierci nurka z marynarki. Wychodzi na jaw, że poszukiwał on zatopionego skarbu. W dochodzenie angażuje się również straż przybrzeżna (CGIS). Ekipy odkrywają, jak wiele mają ze sobą wspólnego. Obie typują też tego samego człowieka jako sprawcę zbrodni(n)
07:15 - Agenci NCIS . NCIS: Naval Criminal Investigative Service, s07e19
Opis : Agenci prowadzą śledztwo w sprawie zabójstwa oficera marynarki wojennej. Ponieważ trop prowadzi do ekskluzywnych prostytutek, Gibbs zawiera układ z poznaną wcześniej Holly Snow. Kobieta obiecuje pomoc w ustaleniu sprawcy. Pojawia się podejrzenie, że jest nim klient którejś z dziewczyn z agencji. Nieoczekiwanie Snow zostaje uprowadzona(n)
08:15 - Grimm . s04e15
Opis : Nick i Hank badają miejsce zbrodni w samym środku romansu, w który zaangażowany jest Wesen. Kapitan Renard szuka pomocy u Monroe'a i Rosalee. Musi powstrzymać fantomowe krwawienie po tym, jak został postrzelony przez Westona Stewarda. Adalind prosi o przysługę, która może wpłynąć na relację pomiędzy Juliette i Nickiem. Juliette zdaje sobie sprawę, że chce spędzić z nim życie(n)
09:10 - Grimm . s04e16
Opis : Nick i Hank prowadzą śledztwo w sprawie zabójstwa rowerzysty imieniem Zack. Spotykają Wesen, która nazywa się Bella Turner. Tymczasem w Portlandw miejsce odwołanego Victora przyjeżdża inny przedstawiciel Królewskiej rodziny, ksiażę Kenneth. Kapitan Captain Renard i Adalind zdają sobie sprawę, że poszukują oni Diany. Juliette rozważa, czy zaakceptować to, kim się stała(n)
10:10 - Skorpion . Scorpion, s03e20
Opis : Podczas naprawiania turbiny wiatrowej na farmie dochodzi do wypadku. Ekipa O'Briena śpieszy z pomocą Paige i Happy. Kobiety są uwięzione w wiszącej kilka metrów nad ziemią gondoli(n)
11:05 - W samo południe
Opis : Obraz "Nora Roberts: W samo południe" jest telewizyjną adaptacją prozy znanej amerykańskiej pisarki. Bohaterką filmu jest ambitna policyjna negocjatorka Phoebe McNamara (Emilie de Ravin), która samotnie wychowuje kilkuletnią córkę Carly. Kobieta może liczyć jedynie na pomoc matki, Essie (Cybill Shepherd). Od pewnego czasu Phoebe ma kłopoty w pracy. Jej metody nie zawsze podobają się współpracownikom, a kolejne zadania kończą fiaskiem. Na dodatek pogłębia się jej konflikt z podwładnym, młodym policjantem, Arnie Meeksem (Patrick Sabongui), który w końcu zostaje zawieszony w pełnieniu obowiązków służbowych. Tymczasem bohaterka filmu "Nora Roberts: W samo południe" zaczyna się spotykać z właścicielem baru Duncanem Swiftem (Ivan Sergei). Początkowo nie chce się angażować w ten związek. Duncan jednak wytrwale zabiega o jej serce. Uwagę Phoebe przykuwa jednak przede wszystkim jej sytuacja zawodowa, która staje się coraz bardziej skomplikowana. Ktoś rani policjantkę na posterunku, a potem obserwuje jej dom i robi z ukrycia zdjęcia. Kolejne negocjacje, które prowadzi Phoebe, kończą się niepowodzeniem. Wkrótce staje się jasne, że funkcjonariuszce grozi śmiertelne niebezpieczeństwo(n)
13:00 - Zorza polarna
Opis : Zrealizowany na podstawie prozy autorki poczytnych powieści film "Nora Roberts: Zorza polarna" jest sprawnym połączeniem melodramatu i kryminału. Bohaterem tej produkcji jest mieszkający w Baltimore policjant Nate Burns (Eddie Cibrian). Mężczyzna nie jest w najlepszej formie. Śmierć partnera i inne dramatyczne przeżycia odcisnęły na nim swoje piętno. Nate dochodzi do wniosku, że w odzyskaniu równowagi psychicznej pomoże mu zmiana otoczenia. Przyjmuje więc posadę szefa policji w miejscowości Lunacy na Alasce. Po przybyciu na miejsce poznaje piękną i niezależną pilot Meg Galligan (LeAnn Rimes). Jej matka - sympatyczna, żywiołowa Charlene (Rosanna Arquette), jest właścicielką hotelu, w którym swój pokój służbowy ma Nate. Kobieta opowiada mu, że przed piętnastu laty zniknął bez śladu jej narzeczony, a zarazem ojciec Meg. Akcja filmu "Nora Roberts: Zorza polarna" nabiera tempa, gdy w jednej z górskich jaskiń zostają odnalezione zwłoki Pata Galligana. Ciało jest zamarznięte. Sekcja wykazuje, że mężczyzna padł ofiarą brutalnego morderstwa. Niebawem mieszkańcami Lunacy wstrząsa wiadomość o samobójstwie Maksa Hawbackera (David Brown). Pozostawił on list, w którym przyznaje się do zabicia Pata. Żadna ze znających go osób nie wierzy jednak w jego winę. Wkrótce Burns trafia na trop prawdziwego mordercy, którym jest ktoś z członków społeczności miasteczka(n)
15:00 - CSI: Kryminalne zagadki Miami. s01e15
Opis : W pobliżu torów kolejki nadziemnej znaleziono zwłoki narkomana. Najprawdopodobniej zginął spadając ze schodów, gdy próbował kogoś okraść. Horatio przeprowadza sekcję zwłok. Na dłoni zmarłego zauważa nietypową ranę. Wychodzi na jaw, że przed śmiercią został on napromieniowany. W laboratorium zostaje ogłoszony alarm. Tymczasem okazuje się, że młoda prawniczka Belle King, prześladowana ze względu na aktywną walkę z kartelem narkotykowym, ma przed sobą jedynie tydzień życia. Horatio i jego współpracownicy nie mogą już zapobiec jej śmierci(n)
16:00 - CSI: Kryminalne zagadki Miami. s01e16
Opis : Obserwujący tańczącą striptizerkę mężczyzna zostaje śmiertelnie pchnięty nożem. Okazuje się, że był imigrantem z Europy Wschodniej i pracował w miejscowym zoo. Horatio przekonuje tancerkę, by wyjechała z miasta. Wkrótce dziewczyna ginie pod kołami samochodu. Śledczy nie są pewni, czy było to morderstwo, czy zwykły wypadek. Dowodem w sprawie staje się nagranie jej rozmowy telefonicznej z mężem na krótko przed śmiercią. Mężczyzna niszczy jednak taśmę. Wkrótce ginie, również w trudnych do wyjaśnienia okolicznościach, przez utonięcie bez śladów walki(n)
17:00 - Znaki
Opis : Na leśnej polanie niedaleko kamieniołomu zostaje znalezione ciało Patrycji. W bardzo podobnych okolicznościach 10 lat wcześniej życie straciła Laura. Jednym z podejrzanych jest Błażej, mąż Ady. Jonasz zostaje wypuszczony z aresztu i wraca do swojego gospodarstwa, w którym mieszkają pokrzywdzeni przez los ludzie. Na pogrzebie miejscowego proboszcza Trela spotyka się z biznesmenem Targoszem. Mężczyzna chce wydobywać cenny surowiec, melafir. Wspiera go burmistrz, który widzi w przedsięwzięciu korzyści dla miasta. Tymczasem w kamieniołomie podczas odstrzału robotnicy dokonują szokującego odkrycia. Nina spędza z Agatą coraz więcej czasu. Poznaje jej chłopaka, Radka. W nocy, w lesie, między Agatą a Martyną, zawodniczką miejscowego klubu bokserskiego, dochodzi do walki(n)
18:00 - Podróż na tajemniczą wyspę
Opis : "Podróż na tajemniczą wyspę" to pełna wartkiej akcji i humoru kontynuacja przygodowego hitu z 2005 roku, inspirowanego prozą Juliusza Verne'a. Josh Hutcherson gra tu siedemnastoletniego Seana Andersona, młodego poszukiwacza przygód. Zamiłowanie do ryzykownych eskapad odziedziczył on po swoim ukochanym dziadku Alexandrze (Michael Caine). Niestety, starszy pan zaginął podczas jednej ze swoich podróży. Pewnego dnia Josh odbiera zakodowany sygnał, dochodzący z niezaznaczonej na mapach wyspy, którą opisali w swoich powieściach Juliusz Verne, Jonathan Swift czy Robert Louis Stevenson. Sean nabiera przekonania, że właśnie tam przebywa jego dziadek. Postanawia jak najszybciej wyruszyć w podróż, w której ma mu towarzyszyć jego ojczym Hank (Dwayne Johnson). Wkrótce obaj bohaterowie filmu "Podróż na tajemniczą wyspę" wynajmują helikopter, pilotowany przez Gabato (Luis Guzmán) i jego piękną córkę Kailani (Vanessa Hudgens). Niestety, w trakcie lotu maszyna rozbija się. Cudem ocaleli pasażerowie trafiają na niezwykłą wyspę, gdzie faktycznie czeka na nich Alexander. Wkrótce okazuje się, że to dopiero początek wielkiej przygody(n)
19:55 - Maska Zorro
Opis : "Maska Zorro" to widowiskowa i jedna z najbardziej znanych adaptacji przygód słynnego zawadiaki i obrońcy ubogich, postaci stworzonej przez Johnstona McCulleya. Jest to znakomite kino przygodowe, któremu nie brakuje rozmachu. W filmie można znaleźć zarówno szermiercze pojedynki, gonitwy, zawiłą intrygę i zemstę, jak i historię namiętnego romansu. A wszystko to podane w efektownej, niepozbawionej humoru formie. Kolejnym atutem filmu "Maska Zorro" jest gwiazdorska obsada. Anthony Hopkins gra tu rolę szlachcica Don Diega de la Vegi, który mieszka w Monterey w Kalifornii. Prawy mężczyzna nie może pogodzić się z terrorem, jaki wprowadza okrutny gubernator, tyran i zdrajca Don Rafael Montero (Stuart Wilson). W charakterystycznej czarnej masce staje w obronie uciśnionych, którzy nadają mu przydomek Zorro. Montero okazuje się jednak groźnym przeciwnikiem. Zabija żonę Don Diega i porywa jego córkę, a jego samego zamyka w więzieniu. Dopiero po dwudziestu latach Don Diego wychodzi na wolność. Zdaje sobie sprawę, że sam nie jest już w stanie przeciwstawić się niesprawiedliwości. Postanawia więc znaleźć następcę. Zostaje nim złodziejaszek Alejandro Murrieta (Antonio Banderas). Okazuje się on pojętnym uczniem mistrza, który dzieli się z nim całym swoim doświadczeniem. Młody łotrzyk ma do wyrównania porachunki z kapitanem Love (Matt Letscher), który przyczynił się do śmierci jego brata. Liczy, że nauki pobierane od Diego pomogą mu w zemście. Na swoje nieszczęście zakochuje się jednak w córce gubernatora, pięknej Elenie (Catherine Zeta-Jones). Nie wie, że kobieta jest tak naprawdę uprowadzoną przed laty córką de la Vegi. Następcę Zorro czeka nie lada wyzwanie. By pokonać zło, musi wykazać się prawdziwym hartem ducha i ciała(n)
22:45 - Underworld: Przebudzenie
Opis : "Underworld: Przebudzenie" to zrealizowana w technologii 3D kontynuacja popularnej trylogii, w której ponownie w jednej z głównych ról pojawia się Kate Beckinsale. W filmie ludzie prowadzą walkę z przedstawicielami dwóch pradawnych ras, wampirów i wilkołaków, doprowadzając niemal do ich zagłady. Tymczasem schwytana wampirzyca Selene (Kate Beckinsale) wybudza się po dwunastu latach śpiączki w laboratorium firmy Antigen, kierowanej przez doktora Jacoba Lane'a (Stephen Rea). Wkrótce piękna wojowniczka dowiaduje się, że była obiektem badań naukowca, a ponadto urodziła dziś już nastoletnią córkę Eve (India Eisley), której ojcem jest Michael (Scott Speedman). Niebawem w filmie "Underworld: Przebudzenie" wychodzi także na jaw, że korporacja prowadzi potajemne badania nad uodpornieniem lykanów na zabójcze działanie srebra i przekształceniem ich w istoty o wyjątkowej sile fizycznej. Do dalszych prac konieczny jest jednak kod genetyczny Eve. Selene musi teraz odnaleźć się w nowej rzeczywistości, a przede wszystkim zapewnić bezpieczne schronienie swojej córce. Ponadto czeka ją nierówna walka z potężnymi wrogami, zamierzającymi położyć kres jej gatunkowi. Na szczęście Slene może liczyć na pomoc wampira Davida (Theo James), a także detektywa Sebastiana (Michael Ealy), który prowadzi śledztwo w sprawie nielegalnej działalności Antigenu(n)