Comedy Central

WYBIERZ KANAŁ TV


Program TV

06:00 - Niech żyje Król Julian . All Hail King Julien 3, s03e20
Opis : Madagaskar. Wyspą rządzi lemur Julian XIII. Włada on krainą w sposób stanowczy, ale nie unika hucznych zabaw. Tron chce odzyskać jego wujek, który próbuje pozbyć się bratanka. Julian może liczyć na pomoc przyjaciół, m.in. Maurice'a i Morta. Akcja serialu toczy się na długo przed wydarzeniami z pierwszej części przeboju kinowego "Madagaskar"(n)
06:30 - Przyjaciele : The One With The Ball. Friends, s05e21
Opis : Gary, chłopak Phoebe, w tajemnicy zdradza Monice, że zamierza poprosić Phoebe, aby z nim zamieszkała. Monica nie może się powstrzymać i od razu powtarza wszystko Phoebe. Dziewczyna obawia się, że nie jest jeszcze gotowa na tak poważny krok. Dlatego prosi Chandlera, żeby porozmawiał z jej partnerem i wybił mu z głowy pomysł wspólnego zamieszkania. Kiedy mimo to Gary prosi Phoebe, aby z nim zamieszkała, ona zgadza się, bo nie chce go zawieść. Jednak po pewnym czasie wyznaje Gary'emu, że nie jest zupełnie przekonana do tego pomysłu(n)
07:00 - Przyjaciele : The One With Joey's Big Break. Friends, s05e22
Opis : Joey otrzymuje propozycję zagrania głównej roli w filmie. Zdjęcia mają być kręcone w Las Vegas. Na miejscu okazuje się, że zdjęcia do filmu zostały wstrzymane z powodu braku funduszy. Zrezygnowany Joey wstydzi się do tego przyznać przed przyjaciółmi i podczas rozmowy telefonicznej udaje, że wszystko przebiega zgodnie z planem. Phoebe jest obrażona na Rossa, ale nie może sobie przypomnieć dlaczego. Zmęczony jej dziwnym zachowaniem Ross zmusza ją, by sobie przypomniała, dlaczego tak go traktuje. Okazuje się, że jego złe zachowanie jedynie przyśniło się Phoebe. Rachel ma infekcję oka, ale udaje, że nic jej nie jest. Monica zabiera przyjaciółkę do lekarza, który przepisuje jej krople do oczu. Rachel, która panicznie boi się jakichkolwiek zabiegów przy jej oczach, nie zażywa jednak lekarstwa(n)
07:30 - Przyjaciele : The One In Vegas - Part 1. Friends, s05e23
Opis : Z okazji rocznicy ich pierwszej randki Monica i Chandler postanawiają polecieć do Las Vegas i zrobić Joeyowi niespodziankę. Wszyscy są bowiem przekonani, że Joey pracuje w Las Vegas na planie filmu. Kiedy Monica i Chandler rozmawiają o swoich planach z Phoebe, ona również chce jechać z nimi. Za jej namową do wspólnego wyjazdu obiecują przyłączyć się także Ross i Rachel. W trakcie podróży Phoebe przez przypadek zdradza, że Monica jadła niedawno lunch ze swoim byłym narzeczonym, Richardem. Chandler początkowo udaje, że go to nie dotknęło. W rzeczywistości ma Monice za złe, że nie powiedziała mu tego sama. Rachel i Ross, którzy nie mogli polecieć tym samym samolotem i planują dołączyć do grupy dzień później. Rachel korzysta z okazji, że jest sama w domu, i chodzi po mieszkaniu nago. Nie wie, że ze swojego mieszkania widzi ją Ross(n)
08:00 - Przyjaciele : The One In Vegas - Part 2. Friends, s05e24
Opis : Przyjaciele dalej bawią się w Las Vegas w odwiedzinach u Joeya. Ten zapomina o filmie, w którym miał zagrać główną rolę. W czasie wizyty w kasynie poznaje krupiera o identycznych dłoniach jak jego. Joey jest przekonany, że ten niezwykły zbieg okoliczności może przynieść im obu sławę i pieniądze. Dlatego próbuje nawiązać znajomość z pracownikiem kasyna. Za swoją natarczywość zostaje wyrzucony z lokalu. W samolocie Ross zrobił Rachel niewinny żart. Kiedy dziewczyna spała, namalował jej flamastrem na twarzy wąsy i kozią bródkę. Niestety, okazało się, że flamaster jest niezmywalny. Ross ma wyrzuty sumienia i postanawia zostać z Rachel w pokoju hotelowym, bo ona wstydzi się wychodzić. Kiedy mają już dosyć siedzenia w zamknięciu Ross zgadza się, żeby Rachel też mu pomalowała twarz flamastrem. Razem wychodzą z hotelu(n)
08:30 - Przyjaciele : The One After Vegas. Friends, s06e01
Opis : Po powrocie z Las Vegas do Nowego Jorku Chandler i Monica mają wiele wątpliwości dotyczących przyszłości ich związku. Nie są do końca przekonani, czy powinni wziąć ślub. W końcu ustalają, że na próbę zamieszkają razem. Zważywszy na stopień zaangażowania Chandlera w poprzednie związki, jest duży krok na przód. Ross okłamuje Rachel, że anulował ich małżeństwo(n)
09:00 - Przyjaciele : The One Where Ross Hugs Rachel. Friends, s06e02
Opis : Joey nie potrafi pogodzić się z myślą, że Chandler wyprowadzi się z ich wspólnego mieszkania i zamieszka z Monicą. Natomiast Rachel w ogóle nie przejmuje się tym, że będzie musiała poszukać nowego lokum. Monica jest zdziwiona jej obojętnością. Rachel przyznaje, że nie wierzy, że ona i Chandler rzeczywiście zamieszkają razem. Kiedy przyjaciółka zapewnia ja, że to już przesądzone, Rachel jest niepocieszona. Phoebe odkrywa, że Ross wcale nie anulował ślubu z Rachel, który wzięli w Las Vegas. Jej zdaniem, jeśli tego nie zrobi jak najszybciej, to tylko dowód na to, jak bardzo mu zależy na Rachel. Ross próbuje zaprzeczać, ale wie, że Phoebe ma rację(n)
09:30 - Przyjaciele : The One With Ross's Denial. Friends, s06e03
Opis : Rachel szuka nowego mieszkania, ale na razie nie udało jej się znaleźć nic ciekawego. Phoebe, która podejrzewa, że Ross nadal kocha Rachel, prosi go, żeby działał rozważnie i nie podejmował żadnych pochopnych decyzji związanych z jej osobą. Ross działa jednak impulsywnie. Proponuje Rachel, żeby wprowadziła się do jego mieszkania, skoro nie udało jej się nadal nic wynająć. Nieświadoma prawdziwych intencji Rossa Rachel przyjmuje jego propozycję(n)
10:00 - Przyjaciele : The One Where Joey Loses His Insurance. Friends, s06e04
Opis : Ross otrzymuje propozycję prowadzenia zajęć w New York University. Podczas nich jest tak zdenerwowany, że mówi z dziwnym, brytyjskim akcentem. Monica i Rachel stroją sobie z niego żarty. Joey, który od jakiegoś czasu nie był nigdzie zatrudniony, dowiaduje się, że wygasło jego ubezpieczenie zdrowotne. Właśnie teraz jest mu ono potrzebne, ponieważ nabawił się przepukliny. Chce odzyskać prawo do ubezpieczenia, żeby nie ponosić pełnych kosztów ewentualnej operacji. Bierze udział w kilku castingach. Niestety, z powodu silnego bólu, nie udaje mu dostać żadnej roli. W końcu trafia jednak na coś w sam raz dla niego - ma zagrać umierającego mężczyznę. Rachel dowiaduje się od prawnika Rossa, że ich małżeństwo wcale nie zostało anulowane(n)
10:30 - Przyjaciele : The One with Joey's Porsche. Friends, s06e05
Opis : Rachel jest wściekła na Rossa za to, że do tej pory nie anulował ich małżeństwa zawartego w Las Vegas. Zaciąga go do sądu i żąda od sędziego, by oficjalnie zakończył ich związek. Urzędnik nie widzi jednak do tego podstaw. Zaleca im przeprowadzenie zwykłego rozwodu. Ross przychodzi do Rachel z kompletem dokumentów do podpisania. Przez chwile przyjaciele zapominają o drażliwej przeszłości i wspominają wspólnie spędzone chwile. W końcu Rachel przyznaje się, że to ona, będąc pod wpływem alkoholu, wpadła na pomysł ślubu w Las Vegas. Ostatecznie podpisuje dokumenty rozwodowe(n)
11:00 - Przyjaciele : The One on the Last Night. Friends, s06e06
Opis : W życiu przyjaciół zachodzą ogromne zmiany związane z decyzją Moniki i Chandlera o wspólnym zamieszkaniu. Chandler wyprowadza się od Joeya, a Rachel planuje przeniesienie się do Phoebe. Okazuje się jednak, że Rachel nie jest jeszcze wcale spakowana, a z samego rana jej rzeczy mają zabrać pracownicy z firmy zajmującej się przeprowadzkami. Monica wpada w szał. Próbuje nakłonić do pomocy Rossa, Chandlera i Joeya, ale oni nie chcą się w to mieszać. Podczas pakowania Monica i Rachel wspominają wszystkie dobre chwile. Wkładając do kartonów kolejne rzeczy, przypominają sobie związane z nimi wydarzenia. Zniecierpliwiona Phoebe radzi im, żeby powspominały również przykre rzeczy(n)
11:30 - Przyjaciele : The One Where Phoebe Runs. Friends, s06e07
Opis : Joey znajduje sobie współlokatorkę - seksowną australijską tancerkę, Janine LeCroix (gościnnie Elle Macpherson). Joey jest zafascynowany nową znajomą. Przyjaciele radzą mu jednak, żeby nie wiązał się z osobą, z którą mieszka. Joey stara się więc nie flirtować z przeuroczą Janine, ale emocje biorą górę. Jednak Janine prosi Joeya, żeby pozostali tylko przyjaciółmi i współlokatorami(n)
12:00 - Przyjaciele : The One with Ross's Teeth. Friends, s06e08
Opis : Chandler przestrzega Joeya, by nie pozwolił nowej współlokatorce, Janine, wprowadzać w mieszkaniu zbyt dużo kobiecych elementów, bo straci ono dotychczasowy męski charakter. Joey jednak stopniowo przyzwyczaja się do damskich drobiazgów, poduszek i fotografii, którymi Janine przyozdabia dom. Tymczasem Ross przygotowuje się na randkę z koleżanką Moniki. Postanawia wybielić sobie zęby, ale ponieważ zbyt długo trzyma na nich środek wybielający, efekt jest nienaturalny(n)
12:30 - Przyjaciele : The One with the Routine. Friends, s06e10
Opis : Janine otrzymuje propozycję zatańczenia w sylwestrowym programie telewizyjnym Dicka Clarka. Poszukuje dla siebie osoby towarzyszącej. Wybiera Joeya, czym sprawia mu olbrzymią przyjemność. Zabiera też ze sobą na nagranie rodzeństwo Gellerów. Występ w show Dicka Clarka zawsze był marzeniem Moniki i Rossa, którzy kiedyś uwielbiali tę audycję. Dlatego podczas nagrania Monica i Ross za wszelką cenę starają się znaleźć na najbardziej wyeksponowanym miejscu. Są tak zdesperowani, że postanawiają wykonać swój popisowy układ ze szkoły średniej, którego nie ćwiczyli od lat. Tymczasem Joey ma nadzieję, że uda mu się zbliżyć do Janine(n)
13:00 - Przyjaciele : The One with the Apothecary Table. Friends, s06e11
Opis : Rachel mieszka teraz u Phoebe. W jednym z dużych salonów meblowych kupuje piękną komodę. Nie wie, że współlokatorka to zagorzała przeciwniczka wszelkiej masowej produkcji. Gdy się o tym dowiaduje, postanawia ukryć pochodzenie komody i przekonuje Phoebe, że to bezcenny antyk, który nabyła na pchlim targu. Wszystko się jednak komplikuje, kiedy identyczny mebel kupuje Ross(n)
13:30 - Przyjaciele : The One With Rachel's Sister. Friends, s06e13
Opis : Do Rachel przyjeżdża jej rozpieszczona, młodsza siostra, Jill (gościnnie Reese Witherspoon). Podobnie jak Rachel postanowiła ona uniezależnić się od ich bogatego ojca. Rachel proponuje Jill, żeby z nią zamieszkała. Obiecuje pomóc jej w znalezieniu pracy i większym usamodzielnieniu się. Niestety, przyzwyczajona do luksusu Jill swoje pierwsze kroki kieruje do sklepów. Korzysta z karty kredytowej ojca i robi duże zakupy. Phoebe dzieli się z Rachel swoimi spostrzeżeniami. Twierdzi, że Ross i Jill mają się ku sobie. Kiedy Ross umawia się na randkę z Jill, Rachel obawia się, że jej siostra rzeczywiście może zakochać się w Rossie(n)
14:00 - Teoria wielkiego podrywu : The Lunar Excitation. The Big Bang Theory, s03e23
Opis : Penny uświadamia sobie, że związek z Leonardem sprawił, że nie będzie już potrafiła się umawiać z normalnymi facetami. Tymczasem Howard i Raj postanawiają wykorzystać internet, żeby znaleźć dla Sheldona idealną partnerkę(n)
14:30 - Teoria wielkiego podrywu : The Robotic Manipulation. The Big Bang Theory, s04e01
Opis : Penny wiezie Sheldona na jego pierwszą randkę. Wolowitz znajduje nowe zastosowanie dla ramienia robota(n)
15:00 - Teoria wielkiego podrywu : The Cruciferous Vegetable Amplification. The Big Bang Theory, s04e02
Opis : Sheldon stwierdza, że świat naraża go na zbyt wiele niebezpieczeństw. Postanawia wieść życie za pomocą robota, którym będzie sterował ze swojego pokoju(n)
15:25 - Teoria wielkiego podrywu : The Zazzy Substitution. The Big Bang Theory, s04e03
Opis : Sheldon zrywa z Amy. Zaczyna szukać towarzystwa alternatywnego do ludzkiego. Chłopaki martwią się o niego(n)
15:55 - Teoria wielkiego podrywu : The Hot Troll Deviation. The Big Bang Theory, s04e04
Opis : Wstydliwy sekret Wolowitza wychodzi na jaw. Sheldon i Raj prowadzą w pracy małą wojnę(n)
16:25 - Teoria wielkiego podrywu : The Desperation Emanation. The Big Bang Theory, s04e05
Opis : Leonard uświadamia sobie, że jest jedynym singlem wśród swoich przyjaciół. Sheldon boi się wyznać matce, że ma dziewczynę(n)
16:50 - Teoria wielkiego podrywu : The Irish Pub Formulation. The Big Bang Theory, s04e06
Opis : Wizyta siostry Raja wprowadza napiętą sytuację w grupie. Leonard musi ukrywać przed Sheldonem, Howardem i Rajem romans z nią(n)
17:10 - Teoria wielkiego podrywu : The Apology Insufficiency. The Big Bang Theory, s04e07
Opis : Agentka FBI zbiera informacje o Howardzie i w tym celu przesłuchuje jego kolegów. Sheldon czuje się w obowiązku podzielić z funkcjonariuszką wieloma sekretami Wolowitza(n)
17:35 - Teoria wielkiego podrywu : The 21-Second Excitation. The Big Bang Theory, s04e08
Opis : Chłopaki wybierają się na specjalny pokaz filmu z serii o Indianie Jonesie. W kinie niespodziewanie pojawia się również znienawidzony przez Sheldona Wil Wheaton. Tymczasem Penny i Bernadette zapraszają Amy na jej pierwsze piżama party(n)
18:05 - Teoria wielkiego podrywu : The Boyfriend Complexity. The Big Bang Theory, s04e09
Opis : Penny prosi Leonarda, by ten okłamał jej ojca, Wyatta. Howard, Raj i Bernardette spędzają całą noc przy teleskopie(n)
18:35 - Teoria wielkiego podrywu : The Alien Parasite Hypthesis. The Big Bang Theory, s04e10
Opis : Amy zaczyna czuć coś do Zacha, byłego chłopaka Penny. Raj i Howard próbują udowodnić, który z nich byłby lepszym superbohaterem(n)
19:05 - Teoria wielkiego podrywu : The Justice League Recombination. The Big Bang Theory, s04e11
Opis : Koledzy przebierają się za członków Ligi Sprawiedliwych. Brakuje im kandydata na Supermana. Zostaje nim Zach, przyjaciel Penny(n)
19:30 - Teoria wielkiego podrywu : The Bus Pants Utilization. The Big Bang Theory, s04e12
Opis : Leonard i Sheldon postanawiają stworzyć razem innowacyjną aplikację na telefon. Ich przyjaźń zostaje wystawiona na poważną próbę, gdy muszą ustalić, kto przejmie kontrolę nad projektem(n)
20:00 - Teoria wielkiego podrywu : The Love Car Displacement. The Big Bang Theory, s04e13
Opis : Przyjaciele wyjeżdżają na konferencję naukową. Wszyscy zamieszkują w tym samym hotelu. Bernadette spotyka swojego byłego chłopaka(n)
20:30 - Teoria wielkiego podrywu : The Thespian Catalyst. The Big Bang Theory, s04e14
Opis : Sheldon prosi Penny o lekcje aktorstwa. Ma nadzieję, że nowa umiejętność pomoże mu stać się lepszym nauczycielem. Raj fantazjuje o dziewczynie najlepszego przyjaciela(n)
21:00 - Dwóch i pół: I Can't Afford Hyenas. Two and a Half Men, s01e14
Opis : Charlie dowiaduje się, że stan jego konta nie wygląda najlepiej. Niespłacone zadłużenie ciągle rośnie. Jednak nie potrafi wziąć na siebie odpowiedzialności za ten stan rzeczy i całą winą obarcza swojego księgowego, Stana. Zdaniem Charliego nie umie on prowadzić należycie jego rachunków. Alan apeluje do brata, żeby ograniczył swoje wydatki, jednak Charlie nie potrafi zrezygnować z pewnych luksusów w życiu codziennym(n)
21:30 - Dwóch i pół: Round One to the Hot Crazy Chick (Part 1). Two and a Half Men, s01e15
Opis : "Dwóch i pół" to amerykański serial komediowy, w którym główną rolę gra Charlie Sheen. Ten znany i wszechstronnie talentowany aktor zagrał między innymi w "Plutonie" Olivera Stone'a czy komedii "Hot Shots!". W serialu "Dwóch i pół" Charlie Sheen wciela się w postać Charliego Harpera, zamożnego, prowadzącego niczym nieskrępowane życie kawalera. Charlie mieszka w domu na plaży, jeździ drogim samochodem i lubi towarzystwo pięknych kobiet. Jednak pewnego dnia wprowadza się do niego brat Alan (Jon Cryer), który właśnie się rozwiódł, wraz ze swoim 10-letnim synkiem Jakiem (Angus T. Jones). To nie koniec problemów Charliego. Jego życie komplikują dodatkowo trzy kobiety: matka Evelyn (Holland Taylor), prawdziwa egoistka, żona Alana, Judith (Marin Hinkle), oraz atrakcyjna sąsiadka Rose (Melanie Lynskey), z którą Charlie miał kiedyś romans. Mimo początkowych trudności i skomplikowanych relacji bracia postanawiają się porozumieć. Obaj kochają Jake'a i chcą dołożyć starań, by stworzyć mu prawdziwy dom. Charlie, główny bohater "Dwóch i pół", zdaje sobie sprawę, że nadszedł czas, by dojrzeć i stać się odpowiedzialnym. Z pewnością jednak ten proces zajmie mu wiele czasu(n)
22:00 - Dwóch i pół: That Was Saliva, Alan (Part 2). Two and a Half Men, s01e16
Opis : "Dwóch i pół" to amerykański serial komediowy, w którym główną rolę gra Charlie Sheen. Ten znany i wszechstronnie talentowany aktor zagrał między innymi w "Plutonie" Olivera Stone'a czy komedii "Hot Shots!". W serialu "Dwóch i pół" Charlie Sheen wciela się w postać Charliego Harpera, zamożnego, prowadzącego niczym nieskrępowane życie kawalera. Charlie mieszka w domu na plaży, jeździ drogim samochodem i lubi towarzystwo pięknych kobiet. Jednak pewnego dnia wprowadza się do niego brat Alan (Jon Cryer), który właśnie się rozwiódł, wraz ze swoim 10-letnim synkiem Jakiem (Angus T. Jones). To nie koniec problemów Charliego. Jego życie komplikują dodatkowo trzy kobiety: matka Evelyn (Holland Taylor), prawdziwa egoistka, żona Alana, Judith (Marin Hinkle), oraz atrakcyjna sąsiadka Rose (Melanie Lynskey), z którą Charlie miał kiedyś romans. Mimo początkowych trudności i skomplikowanych relacji bracia postanawiają się porozumieć. Obaj kochają Jake'a i chcą dołożyć starań, by stworzyć mu prawdziwy dom. Charlie, główny bohater "Dwóch i pół", zdaje sobie sprawę, że nadszedł czas, by dojrzeć i stać się odpowiedzialnym. Z pewnością jednak ten proces zajmie mu wiele czasu(n)
22:30 - Dwóch i pół: Ate the Hamburgers, Wearing the Hats. Two and a Half Men, s01e17
Opis : Alan musi wybrać opiekuna zastępczego dla Jake'a, na wypadek, gdyby on i Judith nagle zmarli. Charlie spodziewa się, że ta funkcja przypadnie jemu. Jednak brat wyznacza na to miejsce kogoś innego. Gdy jego najbliższy krewny zaczyna protestować, prosi go, by przez kilka dni opiekował się jego synem. Charlie na własnej skórze przekonuje się, jak trudno jest zajmować się dzieckiem(n)
23:00 - Dwóch i pół: An Old Flame with a New Wick. Two and a Half Men, s01e18
Opis : Charlie planuje spotkanie ze swoją dawną miłością. Dziewczyna przed laty z nim zerwała, a on długo nie mógł dojść do siebie po bolesnym rozstaniu. Charlie wprost nie może uwierzyć, że jego była sympatia jest teraz mężczyzną. Jego zdziwienie jest jeszcze większe, gdy Bill, bo tak ma teraz na imię, chce zostać jego przyjacielem(n)
23:30 - Dwóch i pół: I Remember the Coatroom, I Just Don't Remember You. Two and a Half Men, s01e19
Opis : Liz, ekscentryczna siostra Judith, chce przyjść na przyjęcie organizowane z okazji jedenastych urodzin Jake'a. Alan nosi do dziś w pamięci ekscesy Charliego i Liz z ich przyjęcia weselnego. Apeluje do brata o przyzwoite zachowanie. Tymczasem na przyjęciu Liz nie okazuje zainteresowania Charliemu i flirtuje z Alanem(n)