Discovery Channel HD

WYBIERZ KANAŁ TV


Program TV

06:00 - Traktory na start. Full Pull 2, s02e02
Opis : Wizyta w pełnym zaciętej rywalizacji świecie ogromnych traktorów. Trzy drużyny walczą w zawodach tractor pullingu w Niemczech(n)
06:50 - Gra o skarb: Ryzyko za milion dolarów
Opis : Don ze swoją ekipą przemierza afrykańską sawannę. Chce odnaleźć plemię, do którego należy wart milion dolarów legendarny kamień Nemunyak(n)
07:35 - Na bagnach Florydy: Renowacja stawu
Opis : Podczas misji ratunkowej, bracia wpadają do wody w której roi się od krokodyli. Simon musi przełamać swój lęk i stawić czoło groźnemu wężowi(n)
08:00 - Rzeka diamentów
Opis : Poszukiwacze chcą znaleźć jak najwięcej kamieni szlachetnych, zanim atak zimy wymusi na nich ucieczkę z doliny. Z badań geologicznych wynika, że zasoby są ogromne(n)
09:00 - Złomowisko PL. Scrappers 5, s05e05
Opis : Krzykacz i Edek dostają zaproszenie do Szkocji, by odwiedzić tam swojego znajomego. Wcześniej postanawiają poduczyć się lepiej języka angielskiego. Podróż jednak nie obejdzie się bez problemów(n)
10:00 - Złomowisko PL. Scrappers 7, s07e08
Opis : Spotkanie z ludźmi, którzy na co dzień pracują na złomowiskach w całej Polsce. Ich praca jest ciężka, a czasami również bywa bardzo niebezpieczna. Choć dla większości społeczeństwa złom nie przedstawia żadnej wartości, oni potrafią zrobić na nim bardzo opłacalny biznes. To praca dla ludzi, którzy nie boją się pobrudzić sobie rąk i mają intuicję do ryzykownych transakcji(n)
11:00 - Ninja Warrior. Ninja Warrior UK 3, s03e06
Opis : Uczestnicy programu mają za zadanie pokonać niezwykle wymagający tor przeszkód. Poradzą sobie z tym tylko osoby wyjątkowo sprawne, szybkie i odważne. Wszyscy muszą przyjąć do wiadomości, że nie każdemu się powiedzie, a wówczas trzeba się liczyć z widowiskową porażką. Do walki staje 250 osób, które będą musiał przejść trzy etapy zmagań. Do końca zabawy dotrwa zaledwie kilka osób. Poczynania śmiałków komentuje legendarny radiowiec Tomasz Zimoch, a wspomaga go młodszy kolega po fachu, Krzysztof "Jankes" Jankowski(n)
12:00 - Brytyjscy truckersi. Eddie Stobart: Trucks & Trailers 5, s05e05
Opis : Dział zajmujący się transportem kolejowym ma przewieźć 24-tonową replikę samolotu na lotnisko London-Southend. Jimmy czeka trudny kurs - musi porozwozić towar po całym Manchesterze(n)
13:00 - Bimbrownicy: Księżycówka
Opis : Sezon jest już w pełni i pracy idą pełną parą. Mark i Digger walczą z opornymi materiałami. Chico i Sondra budują wysoko na drzewie nowy destylator(n)
14:00 - Gorączka Złota: Parker kontra Rick
Opis :
15:00 - Górnicy PL. s01e06
Opis : Kulisy zawodu dla najtwardszych mężczyzn, którzy każdego dnia zjeżdżają niemal kilometr pod ziemię, aby wydobywać węgiel kamienny, sól czy miedź. W miejscu ich pracy jest ciemno i gorąco. Temperatura przekracza 30 stopni Celsjusza, a wilgotność wynosi ponad 98%. W powietrzu unosi się metan oraz toksyczne i drażniące gazy. Mogą tam przetrwać tylko ludzie silni psychicznie i psychicznie, odważni i potrafiący nienagannie współpracować. Pod ziemią nie można pozwolić sobie na błędy, gdyż każdy z nich może kosztować górników życie(n)
16:00 - Złomowisko PL. Scrappers 7, s07e08
Opis : Spotkanie z ludźmi, którzy na co dzień pracują na złomowiskach w całej Polsce. Ich praca jest ciężka, a czasami również bywa bardzo niebezpieczna. Choć dla większości społeczeństwa złom nie przedstawia żadnej wartości, oni potrafią zrobić na nim bardzo opłacalny biznes. To praca dla ludzi, którzy nie boją się pobrudzić sobie rąk i mają intuicję do ryzykownych transakcji(n)
17:00 - Polscy truckersi. Polish Truckers 3, s03e01
Opis : Ania Rapp to kierowca z sześcioletnim doświadczeniem. Przed nią kolejna trasa. Przez wąskie i kręte drogi Rumunii musi dowieźć towar z huty szkła. Delikatna zawartość tira nie ułatwia zadania(n)
18:00 - Porty
Opis : Ekipa telewizyjna przygląda się funkcjonowaniu największych portów morskich w Polsce. Praca w nich jest ciężka i wymaga precyzji. Błędy w tym miejscu mogą być kosztowne lub niebezpieczne(n)
19:00 - Warsztat-reaktywacja: Abel Racing w Oklahoma City
Opis : Richard Rawlings i jego ekipa mają niecały tydzień, aby zmienić oblicze warsztatu o powierzchni niemal 750 metrów kwadratowych. Zakład mieści się w Oklahoma City. Zadanie nie będzie łatwe(n)
20:00 - Gorączka Złota: Parker kontra Rick
Opis :
21:00 - Polacy na tropie złota. Gold Miners, s01e01
Opis : Losy braci biznesmenów, którzy ryzykując własne zdrowie i majątek wyruszają do Kamerunu w poszukiwaniu złota. Przed nimi setki kilometrów kwadratowych niebezpiecznego terenu. Zmierzą się nie tylko z drobiazgową kontrolą drogową, ale muszą również uważać na militarne bandy. Będzie im dokuczał piekielny upał i unoszący się czerwony kurz. Śledząc ich ekscytujące przygody, widzowie ujrzą piękno krajobrazów Afryki(n)
22:00 - Nietypowe transporty
Opis : Kulisy pracy związanej z logistyką towarów nietypowych bądź o niestandardowych gabarytach. Kamery prześledzą proces, od planowania całej operacji po realizację transportu i oddanie go w ręce klienta. Fachowcy odpowiadający za prawidłową realizację różnych zadań, które wchodzą w skład procesu, zdradzą, z jakimi problemami mierzyli się dotychczas w swojej pracy(n)
23:00 - Zawodowcy. s01e01
Opis : Motywem przewodnim programu jest praca obarczona ogromnym ryzykiem. Osoby, które ją podejmują, powinny cechować się siłą fizyczną, sprytem, odwagą oraz odporność na stres. Niektórym nie wystarcza posada za biurkiem i wypłacana co miesiąc pensja. Kamera śledzi trzy ekipy, wykonujące trzy różne zawody. Łączy je niebezpieczeństwo towarzyszące temu, co robią. W kolejnych odcinkach zaprezentowani zostaną drwale, poławiacze pracujący na kutrach rybackich, a także pracownicy wysokościowi(n)