FOX Comedy

WYBIERZ KANAŁ TV


Program TV

06:00 - Simpsonowie : Sąd Mrocznego Rycerza. The Simpsons 24, s24e16
Opis : Bart zostaje oskarżony o zrobienie wielkanocnego kawału. Staje przed sądem dla nieletnich. Pan Burns kupuje kolekcję komiksów. Przeistacza się w przypominającego Batmana superbohatera(n)
06:30 - Simpsonowie : Czego chcą animowane kobiety. The Simpsons 24, s24e17
Opis : Marge ma dość zachowania męża. Homer musi ponownie ratować swoje małżeństwo. Po obejrzeniu filmu "Tramwaj zwany pożądaniem" Milhouse wciela się w złego chłopaka, którego osobowość inspirowana jest Marlonem Brando, aby przypodobać się Lisie(n)
06:55 - Jim wie lepiej : Drzwi garażowe. According to Jim, s04e04
Opis : Cheryl, Dana i dzieciaki zatrzasnęli się w garażu. Wszystko dlatego, że Cheryl zignorowała instrukcje męża na temat otwierania drzwi garażowych od wewnątrz(n)
07:25 - Jim wie lepiej : Zabójczy kostium. According to Jim, s04e05
Opis : Zbliża się Halloween. Jak co roku Jim zamierza wspólnie z dziećmi odwiedzać sąsiadów. Czar pryska, gdy okazuje się, że Kyle chce przebrać się za księżniczkę. Jim nalega, by chłopiec włożył na siebie strój dinozaura. Niestety, ojciec musi pogodzić się z wolą syna(n)
07:50 - Jim wie lepiej : Taniec ojca z córką. According to Jim, s04e06
Opis : Jim jest smutny, gdy Ruby nie chce całować go na pożegnanie przed szkołą. Cheryl tłumaczy mężowi, że córka w ten sposób przechodzi młodzieńczy bunt, co mężczyzna stara się zrozumieć. Wkrótce cierpliwość Jima zostaje poważnie wystawiona na próbę, ponieważ Ruby buntuje się coraz bardziej przeciwko ojcu(n)
08:20 - Jim wie lepiej : Pogrzeb. According to Jim, s04e07
Opis : Matka Cheryl, Maggie, chciałaby spędzić wolny czas z córką, zięciem i wnukami na działce, którą zarezerwowała lata temu. Jednak Jim nalega, by cała rodzina wyjechała w miejsce, które on wybrał. Potajemnie rezerwuje działkę w sąsiedztwie gwiazdy footballu(n)
08:45 - Jim wie lepiej : Myśliwi. According to Jim, s04e08
Opis : By udowodnić swoją męskość, Jim z pomocą Andy'ego zamierza zabić indyka na Święto Dziękczynienia(n)
09:15 - Ostatni prawdziwy mężczyzna : Zaradny Muffin. Last Man Standing 3, s03e16
Opis : Sąsiad Chuck Larabee informuje Baxterów, że Muffin zapłodnił jego suczkę Lady. Mężczyzna jest zły, że jego rasowy owczarek niemiecki będzie miał potomstwo z ich małym pupilem. Eve postępuje zgodnie ze swoim sumieniem i zostawia wiadomość na zaparkowanym samochodzie, który zarysowała Mandy. Ostatecznie jednak za uczciwą postawę swojej siostry zbiera pochwały winowajczyni(n)
09:40 - Ostatni prawdziwy mężczyzna : Chłopak Eve. Last Man Standing 3, s03e17
Opis : Eve ma nowego chłopaka, ale nie chce o nim mówić. Dopiero Vanessie udaje się nakłonić ją do rozmowy jak kobieta z kobietą. Mandy i Kristin odkrywają, że chłopak Eve bierze udział w tym samym dwudniowym wyjeździe na kemping co ich siostra. Wspomnienia własnych błędów młodości sprawiają, że zaczynają niepokoić się o dziewczynę(n)
10:10 - Ostatni prawdziwy mężczyzna : Projekt Mandy. Last Man Standing 3, s03e18
Opis : Mandy musi przedstawić swoje wzory ubrań na studenckim pokazie mody. Prosi Eve, by została jej modelką. Baxterowie są dumni z sukcesu córki. Ich radość szybko się kończy, Madndy oświadcza bowiem, że postanowiła rzucić szkołę i wykorzystać pieniądze, które Mike i Vanessa odłożyli na jej studia, do stworzenia i sprzedaży swoich projektów. Również pozostali członkowie rodziny wyrażają swoje opinie na temat decyzji dziewczyny. Gdy Mike próbuje rozmówić się z córką, dowiaduje się, że sprawy dodatkowo skomplikował dziadek Bud(n)
10:35 - Ostatni prawdziwy mężczyzna : Twardziel. Last Man Standing 3, s03e19
Opis : Eve postanawia studiować w West Point. Aby tego dokonać, musi mieć same najlepsze oceny. Problemem może okazać się geometria, której uczy wyjątkowo wymagający nauczyciel, pan Hardin. Eve prosi rodziców, by przenieśli ją do innej klasy. Vanessa popiera ten pomysł, lecz Mike uważa go za pójście na łatwiznę(n)
11:05 - Ostatni prawdziwy mężczyzna : Opieka nad Budem. Last Man Standing 3, s03e20
Opis : Mike zauważa guza na głowie Buda. Ten wyjaśnia mu, że został zaatakowany poprzedniego wieczora podczas rozładowywania ciężarówki przy swoim sklepie z marihuaną. Vanessa przypomina, że od początku twierdziła, iż interes Buda sprowadzi na niego kłopoty. Mike nie jest jednak gotów przyznać, że jego ojciec się starzeje. Vanessa rozmawia z córkami o ich odpowiedzialności za opiekę nad nią i Mike'em w przyszłości(n)
11:35 - Starsza pani musi zniknąć
Opis : "Starsza pani musi zniknąć" to wypełniona zabawnymi scenami czarna komedia, za której reżyserię odpowiada znany aktor Danny DeVito, twórca "Wojny państwa Rose". Bardzo dobre role stworzyli tu Drew Barrymore i Ben Stiller. Popisową jest jednak kreacja Eileen Essell. Barrymore i Stiller grają w filmie "Starsza pani musi zniknąć" młodych małżonków, dziennikarkę Nancy i początkującego pisarza Aleksa. Para postanawia zamienić niewielkie mieszkanie na Manhattanie na wygodniejsze lokum. Są szczęśliwi, gdy udaje im się kupić piękny dwupoziomowy dom na Brooklynie. Niestety, na piętrze mieszka wiekowa pani Connelly (Eileen Essell). Przepisy socjalne gwarantują jej niski czynsz i dożywotnie prawo do lokalu. Staruszka wydaje się jednak niezwykle sympatyczna, więc małżonkowie wprowadzają się wkrótce do nowego mieszkania. Początkowo obecność pani Connelly zupełnie nie przeszkadza Nancy i Aleksowi. Wkrótce jednak zachowanie nieco zdziwaczałej staruszki zaczyna być bardzo uciążliwe. Doprowadza ona małżonków do rozstroju nerwowego. W efekcie oboje tracą pracę i są skazani na siedzenie w domu w towarzystwie staruszki. Na dodatek mają problemy z policją, gdyż pani Connelly składa na nich skargi, kiedy coś nie układa się po jej myśli. Zdesperowani, postanawiają za wszelką cenę pozbyć się znienawidzonej lokatorki(n)
13:15 - Zakonnica w przebraniu
Opis : Słynąca z talentu komediowego Whoopi Goldberg w produkcji, która sprawnie łączy elementy humorystyczne z wątkami typowymi dla kina sensacyjnego. "Zakonnica w przebraniu" to zabawna opowieść o zderzeniu dwóch światów i wynikającej z niego zmianie spojrzenia na otaczającą rzeczywistość. Główną bohaterką "Zakonnicy w przebraniu" jest piosenkarka Deloris Van Cartier (Whoopi Goldberg). Pewnego dnia staje się ona przypadkowym świadkiem morderstwa, którego dokonali ludzie jej byłego kochanka, groźnego członka mafii Vince'a LaRocki (Harvey Keitel). Przerażonej kobiecie udaje się uciec i dotrzeć na komisariat policji. Jako świadek koronny w sprawie przeciwko gangsterom zostaje ukryta w klasztorze. Pojawienie się kontrowersyjnej artystki wśród żyjących skromnie i według ścisłych zasad sióstr wprowadza sporo zamieszania. Samej artystce pozwala za to spojrzeć na siebie i swoje dotychczasowe życie z zupełnie innej perspektywy. "Zakonnica w przebraniu" to jedna z najbardziej kasowych komedii pierwszej połowy lat dziewięćdziesiątych XX wieku. Film odniósł sukces głównie za sprawą znakomitej gry aktorskiej Whoopi Goldberg, Maggie Smith czy Harveya Keitela, a także wpadającej w ucho ścieżki dźwiękowej. Płyta z muzyką z filmu sprzedała się w samych tylko Stanach Zjednoczonych w setkach tysięcy kopii(n)
15:15 - Wszyscy kochają Raymonda : Włochy, cz. 1. Everybody Loves Raymond, s05e01
Opis : W ramach świętowania kolejnych urodzin Marie cała rodziny wybiera się z dwutygodniową wizytą do krewnej mieszkającej we Włoszech. Przeziębienie nie pozwala Rayowi korzystać z uroków wyprawy. Tymczasem Robert spotyka kobietę swoich marzeń i staje przed trudnym wyzwaniem - musi przekonać do siebie jej ojca(n)
15:45 - Wszyscy kochają Raymonda : Włochy, cz. 2. Everybody Loves Raymond, s05e02
Opis : Trwają włoskie wakacje rodziny Barone. Marudny Ray zaczyna dostrzegać uroki ojczyzny swoich przypadków. Tymczasem jego brat robi wszystko, żeby uniknąć spotkania z ojcem Stefanii(n)
16:15 - Wszyscy kochają Raymonda : Tapeta. Everybody Loves Raymond, s05e03
Opis : Frank próbuje zaoszczędzić na naprawie zepsutych hamulców. Jego zaniedbanie sprawia, że Marie wjeżdża tyłem samochodu we frontową ścianę domu Raya i Debry. Te niespodziewane "odwiedziny" dają początek serii wydarzeń, która prowadzi do zmiany w relacjach pomiędzy Raymondem a rodzicami(n)
16:45 - Wszyscy kochają Raymonda : Sobie przeznaczeni. Everybody Loves Raymond, s05e04
Opis : Ray i Frank próbują przestrzec Roberta, żeby nie wspominał Amy o poznanej we Włoszech Stefanii ani o niedawnym spotkaniu z Joanne. On oczywiście nie słucha, czym doprowadza do katastrofy. Okazuje się, że to nie od niego zależy, którą z kobiet wybierze - rzecz w tym, czy któraś z nich będzie go chciała(n)
17:15 - Wszyscy kochają Raymonda : Cmentarz dla zwierząt. Everybody Loves Raymond, s05e05
Opis : Pod nieobecność żony i dzieci Ray niechcący zabija chomika Ally. Chcąc pomóc dzieciom w przebyciu żałoby, Debra dopomina się należytego pogrzebu dla zwierzaka. Rayowi ten pomysł wydaje się co najwyżej śmieszny. Mimo to pożegnanie z Pumpernicklem jest dla niego jednym z najbardziej emocjonalnych doświadczeń w życiu(n)
17:45 - Współczesna rodzina : Białe Boże Narodzenie. Modern Family 7, s07e09
Opis : Gloria marzy o prawdziwych białych świętach Bożego Narodzenia, których nigdy nie miała okazji przeżyć w Kolumbii. W tym celu wybiera się z całą rodziną, w tym z Andym, do chaty w górach. Niestety jej plany zostają zniweczone przez ciepłą jak na tę porę roku pogodę oraz przypadkowego, niechcianego gościa(n)
18:15 - Współczesna rodzina : Spotkania. Modern Family 7, s07e10
Opis : Claire i Phil planują kolacje z parą, którą poznali w trakcie wakacji. Jedyny problem w tym, że oni nigdy nie płacą rachunków, więc kobieta postanawia zmusić ich, by tym razem to zrobili. Gloria organizuje rodzinne spotkanie z przedszkolnym kolegą Joego. Jest podekscytowana, gdy matka chłopca mówi jej, że Jay będzie miał wiele wspólnego z jej mężem, który okazuje się być mężczyzną po osiemdziesiątce. Tymczasem Mitchell prosi Haley, Alex i Luke o pieniądze w zamian za kupon upominkowy, który dostał od nich na swoje urodziny(n)
18:40 - Współczesna rodzina : Rozwiń skrzydła. Modern Family 7, s07e11
Opis : Phil wybiera się w odwiedziny do Alex. Wykorzystując nieobecność ojca, Clair i dzieci postanawiają pozbyć się kaczek. Tymczasem Jay pomaga Mitchowi w opiece nad piżama party Liliy i jej koleżanek z wietnamskiej grupy tanecznej. Gloria i Cam otrzymują duże zamówienie na ich ostry sos. Niestety brakuje im papryczek. Zdesperowani postanawiają je ukraść. Plan kradzieży zostaje skrupulatnie przygotowany przez Manny'ego(n)
19:10 - Współczesna rodzina : Wiosenne porządki. Modern Family 7, s07e12
Opis : Claire ma niebawem przejąć rządy w rodzinnej firmie, a co za tym idzie będzie miała mniej czasu na zajmowanie się domem, dlatego postanawia zrobić wiosenne porządki. Reszta rodziny jest z tego powodu bardzo niezadowolona. Jay, który przechodzi na emeryturę, postanawia zająć się nowym, niebezpiecznym hobby, co ukrywa przed swoją żoną. Mitchell uczy Lily gry na flecie, jednak nie rozumie dlaczego tak słabo jej idzie. Prawda wychodzi na jaw kiedy próbuje nauczyć Glorie gry w golfa(n)
19:35 - Współczesna rodzina : Zmiana ról. Modern Family 7, s07e13
Opis : Odkąd Claire zaczęła zarządzać rodzinną firmą, ona i jej mąż wypracowali nowy rytm życia. Kobieta stał się głównym żywicielem rodziny, zaś Phil przejął obowiązki niewidzialnej kury domowej. Mężczyzna nie zamierza jednak pozwolić na to, by stać się ignorowanym i lekceważonym przez pozostałych domowników. Tymczasem Jaya zżera zazdrość, ponieważ kartonowa reklama z wizerunkiem jego żony wzbudza niestosowne zainteresowanie wśród obcych mężczyzn. Cam i Mitch są wyjątkowo gościnni, ponieważ pragną zapewnić sobie przychylne recenzje dla wynajmowanego przez nich apartamentu. Jednak gdy nowi najemcy zaczynają zachowywać się w podejrzany sposób, para zaczyna wtykać nos w nie swoje sprawy(n)
20:05 - Współczesna rodzina : Burza. Modern Family 7, s07e14
Opis : Potężna burza powoduje przerwy w dostawie prądu w całym mieście. Wszyscy członkowie rodziny udają się do Jaya i Glorii, którzy posiadają generator. Tymczasem Jay próbuje wyrwać się z domu by spotkać się ze swoimi kolegami z marynarki. Phil próbuje zgrywać bohatera by odzyskać, utracony przez atak paniki, honor. Mitch i Cam starają się uratować przyjęcie urodzinowe Lily, w której udział bierze najpopularniejsza dziewczynka z klasy ich córki. Haley próbuje uwieść Andy'ego(n)
20:30 - Rush Hour 3
Opis : "Godziny szczytu 3" to kontynuacja kinowego hitu z 1998 roku z niezapomnianym duetem komików - Jackiem Chanem i Chrisem Tuckerem. W tym pełnym pościgów, strzelanin i obowiązkowych widowiskowych scen pojedynków filmie Bretta Ratnera w epizodycznej roli wystąpił także Roman Polański. W komedii kryminalnej "Godziny szczytu 3" ambasador Chin, Han (Tzi Ma), wypowiada wojnę triadzie. Ma zamiar ujawnić ważne dowody przeciwko tej niebezpiecznej organizacji przestępczej. Wkrótce, podczas oficjalnego przemówienia w Los Angeles, zostaje postrzelony przez gangstera Kenjiego (Hiroyuki Sanada) i trafia do szpitala. Córka dyplomaty, Soo Yung (Jingchu Zhang), zdradza prowadzącemu dochodzenie inspektorowi Lee (Jackie Chan) i pomagającemu mu Carterowi (Chris Tucker), że ojciec zostawił jej kopertę z informacjami na temat triady. Również kobiecie grozi teraz śmiertelne niebezpieczeństwo. By zdemaskować sprawców zamachu, Carter i Lee, główni bohaterowie Godzin szczytu 3", muszą jechać do Paryża. Na miejscu taksówkarz George (Yvan Attal) zawozi ich do nocnego klubu. Tam poznają tajemniczą Francuzkę Genevieve (Noémie Lenoir), tajną informatorkę Hana. Kobieta zna utrzymywane w wielkim sekrecie nazwiska przywódców triady. Detektywi starają się ją chronić przed przestępcami. Tymczasem Kenji dzwoni z informacją, że porwał Soo Yung. Chce ją wymienić na Genevieve. Do spotkania ma dojść w restauracji na wieży Eiffla(n)
22:10 - Tata ma plan : Trawka. Man with a Plan 2, s02e04
Opis : Adam odkrywa, że chłopak Kate został przyłapany na paleniu marihuany. Chce z nim o tym porozmawiać. Ku jego zaskoczeniu Andi ma ten temat zupełnie inne zdanie niż on sam. Tymczasem Don informuje Lowella o zasadach obowiązujących w biurze. Pracownik nie do końca mu ufa i grozi, że o wszystko wypyta Adama(n)
22:40 - Tata ma plan : Wojna płci. Man with a Plan 2, s02e05
Opis : Adam jest zmuszony zatrudnić nowego kierownika projektu. Andi zarzuca mężowi seksizm, bo ten bierze pod uwagę jedynie kandydatów płci męskiej. Ostateczny wybór pada na kobietę o imieniu Zara. Adam chce w ten sposób zrobić przyjemność żonie; poza tym nowa pracownica posiada niezbędne kwalifikacje. Tymczasem małżonkowie wspólnie walczą ze szkołą, która nie chce się zgodzić, by Kata grała w chłopięcej drużynie piłki nożnej(n)
23:05 - Tata ma plan : Adam i jego sąsiedzi. Man with a Plan 2, s02e06
Opis : Adamowi udaje się zrazić do siebie większość sąsiadów. Andi chciałaby jednak nawiązać przyjaźń z parą, która od niedawna mieszka na ich ulicy. Niestety, jej mąż zdążył już dokuczyć Joy, nowej sąsiadce, kiedy ta jako inspektorka nadzoru budowlanego odwiedziła go w pracy(n)
23:35 - Tata ma plan : I my możemy zostać bohaterami. Man with a Plan 2, s02e07
Opis : Adamowi i Andi spadają na głowę nieoczekiwane wydatki: Teddy potrzebuje okularów, a Kate - aparatu ortodontycznego. W ramach cięć budżetowych Burnsowie muszą zrezygnować z kilku luksusów, m.in. z płatnych programów sportowych w kablówce. Ich decyzja wpędza w rozpacz Dona, Joego i Lowella, którzy często oglądają mecze w domu Adama(n)