Polsat HD

WYBIERZ KANAŁ TV


Program TV

04:55 - Disco Gramy
Opis : Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta "Mykee" Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych(n)
05:40 - Telezakupy TV Okazje
Opis : Prezentacja atrakcyjnych produktów codziennego użytku, które można kupić, nie wychodząc z domu(n)
06:00 - Nowy dzień z Polsat News
Opis : Program informacyjny "Nowy dzień z Polsat News" emitowany jest w paśmie porannym. Przedstawia najświeższe wiadomości polityczne, gospodarcze, społeczne i sportowe. "Nowy dzień z Polsat News" prowadzą Beata Cholewińska, Joanna Górska i Bartosz Kurek. Przekazują oni widzom najnowsze informacje z kraju i ze świata oraz prognozę pogody, a także prowadzą przegląd prasy i rozmawiają z zaproszonymi do studia politykami. Dodatkowo gospodarze programu informacyjnego "Nowy dzień z Polsat News" przedstawiają wiadomości ze świata show-biznesu, bazując na doniesieniach z najważniejszych krajowych i zagranicznych portali internetowych. W programie nie zabraknie także rozmów z gwiazdami. Podczas trwania programu informacyjnego "Nowy dzień z Polsat News" widzowie mogą przesyłać na specjalne konto e-mailowe swoje komentarze i opinie. Najciekawsze z nich prezentowane są na antenie(n)
09:00 - Megamocny i guzik zagłady
Opis : Megamind zostaje nowym obrońcą Metro City. Swoją działalność rozpoczyna od wyprzedaży gadżetów związanych ze złem. Wszystkie przedmioty znajdują nowych właścicieli - z wyjątkiem jednego. Urządzenie intryguje Megaminda, który w końcu naciska tajemniczy guzik. Nieprzemyślany krok pociąga za sobą nieprzewidziane skutki: w mieście pojawia się Mega-Megamind, w którym znajduje się całe zło jego twórcy. Robot myśli, że Megamind jest Metro Manem i zaczyna go atakować. Kiedy wydaje się, że dla bohatera i jego towarzysza Miniona nie ma już ratunku, nadchodzi nieprzewidziana pomoc(n)
09:20 - Epoka lodowcowa: Mamucia Gwiazdka
Opis : Sid przez przypadek niszczy świąteczny kamień, pamiątkę rodzinną Manfreda. Z tego powodu trafia na listę niegrzecznych, przygotowywaną co roku przez Świętego Mikołaja. Razem z Edkiem, Zdziśkiem i Brzoskwinką wyrusza na biegun północny, by przekonać go o swojej niewinności. Niestety, zamiast rozwiązać problem, powoduje inny, dużo poważniejszy. Niszczy bowiem warsztat Świętego Mikołaja. Tymczasem Manfred, Diego i Ela, zmartwieni przedłużającą się nieobecnością Brzoskwinki, przybywają na biegun. Łączą siły, by uratować święta Bożego Narodzenia. Z pomocą Sida i armii małych leniwców zabierają się do produkcji zabawek. Dzięki nim dzieci na całym świecie dostaną prezenty. W polskiej wersji językowej głosu postaciom użyczyli m.in. Cezary Pazura, Wojciech Malajkat, Piotr Fronczewski, Justyna Bojczuk, Karina Szafrańska i Jacek Kawalec(n)
09:45 - 101 dalmatyńczyków
Opis : "101 dalmatyńczyków" jest jednym z najpiękniejszych filmów Disneya, nagrodzonym BAFT-ą w 1962 r. Narysowana surową kreską animacja jest adaptacją powieści Dodie Smith, wydanej w 1956 r. W przeciwieństwie do innych Disneyowskich przebojów, fabuła "101 dalmatyńczyków" jest osadzona nie w baśniowym świecie, a współczesnym Londynie. Największym atutem polskiej wersji językowej jest głos Ewy Szykulskiej, którego aktorka użycza demonicznej Cruelli De Mon. Bohaterami "101 dalmatyńczyków" są zarówno ludzie, jak i zwierzęta. Przed zawiązaniem akcji pies Pongo próbuje znaleźć właściwą partnerkę dla swojego właściciela, kompozytora Roberta. Udaje mu się wyswatać go z piękną Anitą, właścicielką uroczej dalmatynki Cziki. Cała czwórka wkrótce staje na ślubnym kobiercu. Gdy Czika wydaje na świat piętnaścioro szczeniąt, dowiaduje się o nich przyjaciółka Anity, a zarazem miłośniczka futer - Cruella De Mon. Przebiegła kobieta podstępem wykrada wszystkie małe psiaki. Robert i Anita są bezradni, policja rozkłada ręce. Pongo i Czika są zdani na siebie, by odnaleźć swoje dzieci. Z pomocą przychodzą im wszystkie psy w Londynie. Rozpoczyna się ekscytująca misja ratunkowa. Na ratunek czeka nie piętnaście, ale aż sto jeden małych psiaków..(n)
11:35 - Dziennik cwaniaczka 3
Opis : "Dziennik cwaniaczka 3" należy do serii adaptacji bestsellerowego cyklu książkowego Jeffa Kinneya, napisanego z myślą o nastolatkach. Film przedstawia ciąg dalszy przygód obdarzonego oryginalnym poczuciem humoru chłopca, który w dzienniku opisuje trudy zmagania się ze światem zewnętrznym. W komedii "Dziennik cwaniaczka 3" nadchodzą wakacje. Greg Heffley (Zachary Gordon) planuje spędzić je, oddając się słodkiemu lenistwu. Jego ojciec, Frank (Steve Zahn), uważa jednak, że w czasie przerwy w obowiązkach szkolnych syn powinien odbyć bezpłatny staż w jego firmie. Greg robi jednak co w jego mocy, by uniknąć nowych obowiązków. Jednocześnie bardzo stara się zbliżyć do swojej szkolnej koleżanki Holly Hills (Peyton List). We wszystkich tych działaniach zawsze może liczyć na pomoc oddanego kolegi, Rowleya Jeffersona (Robert Capron). Niestety, poza ojcem wakacyjne plany stara się mu pokrzyżować także starszy brat - Rodrick (Devon Bostick)(n)
13:40 - Madagaskar 3
Opis : Trzecia odsłona animowanej superprodukcji wytwórni DreamWorks. Bohaterami "Madagaskaru 3" tak jak poprzednio są: lew Alex, zebra Marty, hipopotamica Gloria i żyrafa Melman. Jest to bezpośrednia kontynuacja fabuły z drugiej części filmu. Akcja "Madagaskaru 3" rozpoczyna się w momencie, gdy czworo przyjaciół niecierpliwie czeka na powrót pingwinów i szympansów. Udały się one do Monte Carlo w celu zdobycia środków na powrót do Nowego Jorku. Alex, Marty, Gloria i Melman, a także król Julian, Maurice i Mort ruszają ich śladem. Afrykańskie zwierzęta trafiają do Europy i znajdują przyjaciół w kasynie. Nie udaje im się ich porwać, a cały wysiłek ściąga na nich uwagę Chantel DuBois - zawziętej i dociekliwej specjalistki w wyłapywaniu zwierząt. Ścigani przyjaciele nie mają wyboru i dołączają do trupy cyrkowej. Poznają tam m.in. tygrysa Witalija, samicę jaguara Gię i lwa morskiego Stefano. Ekipa "Madagaskaru 3" dowiaduje się, że cyrk ma szansę wystąpić w USA. Musi tylko spodobać się pewnemu promotorowi, od którego zależy tournée po Ameryce. Alex, Gloria, Melman i Marty upatrują w tym szansę na powrót do domu i zamierzają pomóc cyrkowcom w przygotowaniu przedstawienia. Niestety ustalony program wymaga wielu modyfikacji... W oryginalnej wersji językowej znów wystąpiły hollywoodzkie sławy, m.in. Ben Stiller, Chris Rock czy David Schwimmer. Do polskiego dubbingu zostały zaangażowane rodzime sławy: Artur Żmijewski, Małgorzata Kożuchowska, Piotr Adamczyk i Jarosław Boberek. "Madagaskar 3" otrzymał szereg nominacji, m.in. do nagrody Satelity i Teen Choice(n)
15:40 - Twoja Twarz Brzmi Znajomo . s10e07
Opis : Dziesiąta edycja show, w którym osoby z pierwszych stron gazet przeistaczają się w największe ikony polskiej i zagranicznej sceny muzycznej. Uczestnicy nie tylko muszą perfekcyjnie zaśpiewać piosenkę, lecz także możliwie jak najbardziej upodobnić się do artysty wykonującego oryginał. O Złotą Twarz i 100 tysięcy złotych na dowolny cel charytatywny walczy ośmiu uczestników: Katarzyna Maciąg, Honorata Skarbek, Michalina Sosna, Rafał Szatan, Mateusz Ziółko, Boogie (z zespołu Łobuzy) oraz Adriana Kalska i Marek Molak. W jury zasiadają: Katarzyna Skrzynecka, Paweł Królikowski, Małgorzata Walewska oraz Kacper Kuszewski. Program prowadzą Piotr Gąsowski i Maciej Dowbor(n)
17:35 - Nasz nowy dom. s11e125
Opis : Młodzi małżonkowie, Ewelina i Grzegorz, wychowują trójkę dzieci. Od kilku lat starają się wyremontować stary drewniany dom, w którym mieszkają. Do wykończenia pozostała łazienka. Należy też zabezpieczyć rury z wodą, by nie zamarzały zimą. Poza tym brakuje toalety i prawdziwego ogrzewania. Chory na hemofilię ojciec rodziny nie jest w stanie zrobić tego wszystkiego sam. Na pomoc spieszy ekipa programu. Gościem specjalnym odcinka jest dziennikarz Paweł Loroch(n)
18:40 - Dom pełen życia
Opis : "Dom pełen życia" to kontynuacja serialu komediowego "Dom pełen zmian", który w 2017 r. był emitowany w telewizji Polsat. Opowiada o perypetiach mieszkańców tytułowego domu, którzy są ze sobą luźno powiązani. Łączą ich więzy sąsiedzkie, a niekiedy rodzinne. Postacią spajającą wszystkich bohaterów jest złota rączka, czyli pan Gienio - w którego wciela się Piotr Gąsowski. W obsadzie znaleźli się także Izabela Kuna, Artur Żmijewski, Wojciech Mecwaldowski, Marcin Perchuć, Piotr Gąsowski i Olga Kalicka. "Dom pełen życia" ukazuje typowe problemy związane z funkcjonowaniem, których dostarcza codzienne życie. Okazuje się jednak, że rozwiązania bywają banalnie proste, a nierzadko inspirujące. Bohaterowie przeżywają radości i smutki, które odbijają się na wszystkich mieszkańcach. Wnętrza, w których mieszkają, odzwierciedlają ich aktualną sytuację(n)
18:50 - Wydarzenia
Opis : Program informacyjny nadawany na antenie dwóch stacji telewizyjnych: Polsat oraz Polsat News. Prezentuje w zwięzłej formie najważniejsze wydarzenia z kraju i ze świata, które miały miejsce minionego dnia. "Wydarzenia" są emitowane w dwóch wydaniach: codziennie o godz. 18:50, a w dni powszednie także o 15:50. Główny serwis wieczorny prowadzą: Jarosław Gugała, Dorota Gawryluk, Magda Sakowska, Joanna Wrześniewska-Sieger oraz Maciej Stroiński, natomiast popołudniowy - Joanna Wrześniewska-Sieger i Maciej Stroiński. Każdego dnia po głównym wydaniu serwisu o 18:50 jest nadawany program "Gość Wydarzeń", który stanowi rozwinięcie najważniejszych doniesień. Prowadzący Dorota Gawryluk, Jarosław Gugała lub Magda Sakowska na antenie Polsatu i Polsatu News rozmawiają z osobami, które były bohaterami wydarzeń dnia. Oglądalność "Wydarzeń" emitowanych w Polsacie i Polsacie News utrzymuje się na stałym poziomie i wynosi średnio pięć milionów widzów(n)
19:15 - Sport
Opis : Przegląd najważniejszych aktualnych wydarzeń sportowych ze szczególnym uwzględnieniem osiągnięć polskich zawodników(n)
19:20 - Pogoda
Opis : "Pogoda" jest nadawanym cyklicznie przez telewizję Polsat programem, w którym widzowie mogą zapoznać się z zapowiedziami meteorologów dotyczącymi nadchodzących dni. W każdym wydaniu prowadzący informują, jakiej temperatury należy się spodziewać w Polsce, a także całej Europie w najbliższym czasie, jakie może być zachmurzenie i czy spodziewane są opady. Dzięki programowi "Pogoda" widzowie mogą także dowiedzieć się, czy w nadchodzących dniach należy spodziewać się groźnych zjawisk - w okresie letnim nawałnic, zimą zawiei i zamieci śnieżnych oraz silnego mrozu. Ważnym zadaniem prezenterów jest także np. przekazywanie wiadomości dotyczących warunków drogowych. "Pogoda" emitowana jest w telewizji Polsat trzy razy dziennie. Za każdym razem prezenterzy przekazują informacje jak najbardziej aktualne, by sprawdziły się niemal w stu procentach. Prognozy przedstawiają: Daria Wąsiewska, Milena Rostkowska-Galant i wyjątkowo lubiany przez widzów Marek Horczyczak(n)
19:25 - Państwo w państwie
Opis : Program walczy z powszechnym przekonaniem, że wszyscy prowadzący działalność gospodarczą to potencjalni przestępcy. Dziennikarze magazynu ujawniają patologie, piętnują nieuczciwych urzędników i upominają się o sprawiedliwość dla pokrzywdzonych. W każdym odcinku można poznać historie ludzi, którzy od lat prowadzą walkę z urzędniczymi nieprawidłowościami. Historie te osnute są wokół szczególnie jaskrawych przypadków samowoli, niekompetencji oraz nadużyć władzy i patologii w systemie sprawiedliwości - skutkiem których są bankructwa przedsiębiorstw, osobiste tragedie ludzi, utrata pracy przez pracowników, a także często dewastacja życia prywatnego całych rodzin(n)
19:55 - W rytmie serca. s03e35
Opis : Maria usiłuje zdobyć potrzebną kwotę na kaucję dla Adama. Niestety bank nie może udzielić jej pożyczki. Nieoczekiwanie do księdza Stanisława przychodzi paczka wypełniona plikami banknotów. Kilka godzin później duchownego zaskakuje coś zupełnie innego. W kościele zjawia się zdesperowana nastolatka z niemowlęciem na ręku, która uciekła z domu i szuka pomocy. Tymczasem Piotr wyjawia Weronice wszystko, co pamięta z wieczoru, w którym zabito jego dziewczynę. Doktor Zych coraz bardziej niepokoi się o Alex. Jest pewien, że córka Katrin stała się kolejną ofiarą doktor Szmit. Lekarz przekazuje Szarkowi zdjęcie podejrzanej sprzed kilkunastu lat. Policyjny program dopasowuje jej podobiznę do tożsamości doktor Kruk(n)
20:55 - Polska wybiera
Opis : Prezentacja pierwszych sondażowych wyników wyborów samorządowych. Komentują je zaproszeni do studia politycy i eksperci. Rozmowę moderują Dorota Gawryluk i Bogdan Rymanowski(n)
21:10 - Kabaret na żywo według Paranienormalnych: TV Polak. s05e48
Opis : Satyrycy ruszają z własną nocną telewizją śniadaniową. Aby sprostać silnej konkurencji i dać stacji szansę na zaistnienie, będą potrzebować wielu gwiazd i znanych twarzy do promocji. Liczą, że oglądalność pomogą im zwiększyć takie osobistości, jak Katarzyna Zielińska, która wcieli się w pogodynkę, a także Michał Wójcik, Kabaret K2, Kabaret Czesuaf oraz Grzegorz Halama. Swoją własną audycję dostaną także młodzi laureaci PAKi, kabaret FiFa-RaFa oraz stand-uper Grzegorz Dolniak(n)
23:10 - Ślad
Opis : W miejskim parku zostaje znaleziona zamordowana kobieta, którą wcześniej okradziono. Sprawa wygląda na zwykłe zabójstwo na tle rabunkowym, jednak jeden sprzeczny dowód każe śledczym zweryfikować wynik dochodzenia. Gdy wszystko wydaje się już jednoznacznie wyjaśnione, Renata orientuje się, że CWŚ dało się przechytrzyć przestępcy(n)