SciFi universal

WYBIERZ KANAŁ TV


Program TV

04:10 - Wiedźmikołaj
Opis : Zniknięcie Wiedźmikołaja powoduje zamieszanie podczas świątecznych uroczystości. Czy Śmierć zdoła go zastąpić i przynieść prezenty?(n)
06:00 - Xena: Wojownicza księżniczka : Przeklęty żeglarz. Xena: Warrior Princess, s02e21
Opis : Gabrielle przypadkowo trafia na przeklęty statek Zaginionych Marynarzy. Ich kapitan przed wiekami popadł w konflikt z Posejdonem. Odtąd musi żeglować po morzach świata bez nadziei na odmianę swego losu. Każdy, kto postawi nogę na pokładzie tej straszliwej jednostki, musi pozostać tam na zawsze. Mimo to Xena postanawia uratować przyjaciółkę. W tym celu wypowiada wojnę Posejdonowi(n)
07:00 - Xena: Wojownicza księżniczka : Komedia Erosa. Xena: Warrior Princess, s02e22
Opis : Syn Amora, Bliss, wykrada magiczny łuk swojego ojca i dla zabawy rzuca zaklęcia miłosne na zupełnie przypadkowe osoby. W wyniku jego igraszek Xena obdarza uczuciem okrutnego bandytę Draco. Ten jest zauroczony Gabriellą, która z kolei kocha się w Joxerze. W tej sytuacji powstrzymanie strasznego planu Draco, który chce sprzedać dziewice ze świątyni Hestii i uczynić z nich niewolnice, wydaje się dziecinnie proste. Jednak burza hormonów skutecznie utrudnia zadanie(n)
08:00 - Xena: Wojownicza księżniczka : Furie. Xena: Warrior Princess, s03e01
Opis : Gabrielle stara się pomóc Xenie, która popadła w szaleństwo. Za przerażający stan wojowniczki odpowiada klątwa Furii, które działały z rozkazu Aresa(n)
09:00 - Xena: Wojownicza księżniczka : To już było. Xena: Warrior Princess, s03e02
Opis : Wyjątkowo nieprzyjemny splot wydarzeń prowadzi do śmierci Joxera. Następny dzień zaczyna się jednak niepokojąco podobnie, a zdarzenia poprzedniego fatalnego poranka zdają się powtarzać. Gdy wszystko zaczyna się od nowa również trzeciego dnia, Xena uświadamia sobie, że ona i jej przyjaciele wpadli w pętlę czasu. Co więcej, tylko ona jedna pamięta, co się działo w trakcie kolejnych takich dni. Postanawia odwrócić bieg zdarzeń. Nie jest to jednak proste, a wszystkie podejmowane przez wojowniczkę działania mają identyczny skutek(n)
10:00 - Nasiona destrukcji
Opis : "Nasiona destrukcji" to kolejna pozycja w dorobku reżysera, która ma charakter katastroficznego horroru. Paul Ziller ma na koncie również "Tajemnicę Stonhenge" Tym razem niebezpieczeństwo pochodzi od krwiożerczej rośliny. Ekolodzy Kate (Luisa D'Oliveira) i Joe (Jesse Moss) są świadkami dziwnego trzęsienia ziemi. Zdarzenie nie jest jednak wywołane przez ruch płyt tektonicznych, a olbrzymią roślinę o wielkich korzeniach. Roślina błyskawicznie się rozrasta i niszczy wszystko na swej drodze. Zjawiskiem interesuje się agent rządowy Jack Taylor (Adrian Pasdar). To on kontaktuje się z ekspertką od roślin Jocelyn Snow (Stefanie von Pfetten). Podejrzewa, że dr Frame Marcos (James Morrison), który kiedyś z nią współpracował, maczał palce w tej niecodziennej sprawie. Wkrótce okazuje się, że tytułowe nasiona destrukcji pochodzą od rajskiej rośliny i przez przypadek dostały się do gleby. Skażone ziemskie powietrze spowodowało ich gwałtowny, niekontrolowany wzrost. Jack, Kate, Joe i Jocelyn próbują ze wszystkich sił zatrzymać rozwój rośliny, która zagraża całej ludzkości(n)
12:05 - Atak dinozaurów
Opis : Produkcja zatytułowana "Atak dinozaurów" jest debiutem reżyserskim aktora Colina Fergusona, znanego m.in. z roli w serialu "Eureka". W filmie pewien mężczyzna, który zarządza muzeum, nie może się pogodzić z losem, który spotkał ograbionych z ziemi przodków Indian. Szaleniec postanawia zemścić się na współczesnych Amerykanach. W ramach odwetu odprawia specjalny rytuał. Wkrótce w filmie "Atak dinozaurów" do życia wracają prehistoryczne gady, których szkielety znajdowały się w muzeum. Trzy ożywione, niezwykle niebezpieczne jaszczury wydostają się na zewnątrz i zaczynają grasować w miasteczku. Groźne drapieżniki próbują unieszkodliwić szeryf Jake (Steven Brand) i jego żona Emma (Kirsty Mitchell), która jest paleontologiem. Jedną z osób znajdujących się w śmiertelnym niebezpieczeństwie jest ich córka, Savannah (Emilia Clarke). Dziewczyna wyszła bowiem z domu bez wiedzy rodziców(n)
14:00 - Wiedźmikołaj
Opis : Trwają poszukiwania Wiedźmikołaja. Tymczasem Śmierć i Albert wspinają się na kominy i roznoszą prezenty(n)
16:00 - Obcy w natarciu
Opis : Jedynie supernowoczesny myśliwiec jest w stanie przeciwstawić się latającym gadom, które sieją zniszczenie na całym świecie. Dla twórców tej wyjątkowej maszyny to niepowtarzalna szansa, żeby zaprezentować wszystkie jej możliwości. Jeżeli jednak piloci oraz samolot nie staną na wysokości zadania, ludzkość czeka katastrofa(n)
18:00 - Dzień Niepodległości
Opis : "Dzień Niepodległości" to amerykański film z gatunku science fiction. Jego premiera odbyła się 7 czerwca 2016 roku. Za reżyserię odpowiada Laura Beth Love - która również spełnia się w roli producenta i autora zdjęć. Produkcja powstawała w Los Angeles. Obraz "Dzień Niepodległości" opowiada o przybyszach z kosmosu, którzy przylatują na Ziemię. Najeźdźcy dysponują bardzo dobrze rozwiniętą aparaturą oraz zaawansowanymi rodzajami broni. Celem kosmitów jest unicestwienie wszystkich mieszkańców naszej planety. Co prawda przybysze na początku stawiają ultimatum, lecz warunki są niemożliwe do spełnienia. Kosmici chcą, by Ziemianie opuścili swoją planetę, bo w przeciwnym razie zginą. Na szczęście wśród ludzi znajdują się śmiałkowie gotowi podjąć walkę z wrogiem. Należy do nich m.in. prezydent USA (Fay Gauthier), który wraz z grupą zagorzałych wojowników nie zamierza oddać planety za darmo i rzuca kosmitom rękawicę. Stawką, o której opowiada fabuła filmu "Dzień Niepodległości", jest być albo nie być całej ludzkości(n)
20:00 - The Outpost: Księga imion. s01e06
Opis : Talon zgadza się chronić Janzo podczas jego spotkania z człowiekiem Robaka, do którego ma dojść za murami miasta. Zostaje też w końcu ujawniona tożsamość Gwynn(n)
21:00 - The Outpost: Problem z Kolipsum. s01e07
Opis : Gwynn staje się podejrzliwa wobec Wythersa. To wpływa negatywnie na jej relacje z Garretem. Talon i Janzo spotykają się z dostawcami(n)
22:00 - Laleczka Chucky: Następne pokolenie
Opis : Glen (Billy Boud), syn Chucky'ego (Brad Dourif ) i jego szalonej narzeczonej Tiffany (Jennifer Tilly), dowiaduje się, że w Hollywood powstaje film o jego rodzicach. Chłopiec wyrusza do Los Angeles, gdzie w rytuale wudu przywraca krwiożercze lalki do życia. Chucky i jego ukochana od razu wpadają w morderczy szał. Tymczasem Glen nie podziela morderczych skłonności rodziców, co stanowi przykrą niespodziankę dla Chucky'ego. Natomiast Tiffany cieszy się, że w filmie zagra jej ulubiona aktorka, Jennifer Tilly. Piąta część horroru o morderczej laleczce Chucky(n)