TV 6

WYBIERZ KANAŁ TV


Program TV

06:00 - Top 10 - lista przebojów
Opis : Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawi Marcin Kotyński. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego(n)
07:00 - Benny Hill
Opis : Seria skeczy z udziałem popularnego brytyjskiego komika. Benny Hill wciela się w różne komediowe role, przebierając się przy tym i zmieniając fryzury. Na ogół jego bohater adoruje piękne kobiety, zapominając przy tym o dobrych manierach. Często towarzyszy mu Little Jackie, czyli Łysy Dziadek, grany przez Jackiego Wrighta. Benny Hill (Alfred Hawthorn Hill) zanim został telewizyjną gwiazdą był m.in. mleczarzem i kierowcą. Dopiero po drugiej wojnie światowej zaczął występować. Jego karierę rozpoczął udział w programie "Hi There" w 1949 r. Widzowie docenili jego talent i w 1954 r. wybrali go największą osobowością telewizyjną. Autorski program komika był nadawany w blisko stu krajach świata(n)
07:35 - Benny Hill
Opis : Seria skeczy z udziałem popularnego brytyjskiego komika. Benny Hill wciela się w różne komediowe role, przebierając się przy tym i zmieniając fryzury. Na ogół jego bohater adoruje piękne kobiety, zapominając przy tym o dobrych manierach. Często towarzyszy mu Little Jackie, czyli Łysy Dziadek, grany przez Jackiego Wrighta. Benny Hill (Alfred Hawthorn Hill) zanim został telewizyjną gwiazdą był m.in. mleczarzem i kierowcą. Dopiero po drugiej wojnie światowej zaczął występować. Jego karierę rozpoczął udział w programie "Hi There" w 1949 r. Widzowie docenili jego talent i w 1954 r. wybrali go największą osobowością telewizyjną. Autorski program komika był nadawany w blisko stu krajach świata(n)
08:10 - Galileo
Opis : Tym razem widzowie zobaczą niezwykle popularne w Japonii walki humanoidalnych robotów. Naukowcy przybliżą historię tych maszyn i tajniki konstrukcji robotów przypominających człowieka. Hodowcy z Francji opowiedzą o ziołach Prowansji. Zdradzą, co wchodzi w skład popularnej mieszanki ziół, skąd one pochodzą i jak trafiają na nasze stoły. Realizatorzy odwiedzą też największą liczarnię gotówki w Europie i będą towarzyszyć zespołowi konwojentów, transportujących ogromne sumy pieniędzy. W programie także druga część reportażu z fabryki Ferrari o powstawaniu ekskluzywnego modelu Enzo, produkowanego ręcznie w liczbie 400 sztuk(n)
09:20 - Kacper: szkoła postrachu
Opis : Dla duchów, wilkołaków, wampirów, zombiaków i innych nocnych stworzeń wszystko jest możliwe oprócz... przyjaźni z ludźmi! Gdy Kacper, najmilszy duszek na świcie, zaprzyjaźnia się ze zwykłym chłopcem, jego wujkowie postanawiają wysłać go do jedynego miejsca na świecie - a właściwie w zaświatach - w którym Kacper może zostać wyleczony ze swojej sympatii do ludzi - Szkoły Postrachu. Czy 10 000 lat doświadczenia i determinacja nauczycieli sprawi, że Kacper opanuje złośliwe sztuczki i nauczy się porządnie przerażać, zamiast przyjaźnić się z ludźmi? Kacper - Szkoła Postrachu to nowa animacja komputerowa wyprodukowana przez Classic Media, France's MoonScoop i India's DQ Entertainment(n)
09:50 - Następcy
Opis : "Następcy" to skierowana do nastoletnich widzów barwna opowieść fantasy, która powstała w studiu Disneya. Akcja tego czerpiącego z wielu słynnych baśni obrazu osadzona jest w magicznym królestwie zwanym Auradonem. Władzę sprawują tam Piękna (Keegan Connor Tracy) i Bestia (Dan Payne). Para wychowuje syna, Bena (Mitchell Hope). Obecnie rodzice są w trakcie przygotowań do wielkiej ceremonii przejęcia tronu przez młodzieńca. Zaraz po niej Ben podejmuje swoją pierwszą samodzielną decyzję. Ogłosza amnestię dla potomków złych charakterów więzionych na odizolowanej od świata wyspie. Wśród nich są: Carlos (Cameron Boyce) - syn Cruelli de Mon, Mal (Dove Cameron) - córka Diaboliny, Evie (Sofia Carson) - córka Złej Królowej, oraz Jay (Booboo Stewart), którego ojcem jest Jafar. Wszyscy ci bohaterowie filmu "Następcy" otrzymują szansę na oczyszczenie rodowych nazwisk. W tym celu trafiają do szkoły, w której uczyć się będą wraz z młodym władcą i innymi potomkami dobrych bajkowych postaci: Audrey (Sarah Jeffery), Jane (Brenna D'Amico) oraz Dougiem (Zachary Gibson)(n)
12:05 - Mali agenci 2: Wyspa marzeń
Opis : "Mali agenci 2: Wyspa marzeń" to sequel nakręconego rok wcześniej familijnego hitu o perypetiach rodzeństwa superagentów. I tym razem widzowie znajdą tu nawiązania do innych znanych produkcji przygodowych, m.in. "Zaginionego świata" czy "Wyspy doktora Moreau". Film można śmiało nazwać autorską produkcją Roberta Rodrigueza, który jest nie tylko jego reżyserem, scenarzystą, montażystą i współproducentem, ale też współautorem zdjęć i ścieżki dźwiękowej filmu. W filmie "Mali agenci 2: Wyspa marzeń" ponownie zobaczymy Antonia Banderasa, który wciela się w postać szpiega Gregoria Corteza, ojca Carmen (Alexa Vega) i Juniego (Daryl Sabara). Mężczyzna spodziewa się właśnie prestiżowego awansu. Ma zostać szefem szpiegowskiej organizacji OSS. Niestety, prezydent USA (Christopher McDonald) powierza to ważne stanowisko Donnagonowi Gigglesowi (Mike Judge), ojcu Gary'ego (Matt O'Leary) i Gerti (Emily Osment), którzy rywalizują z małymi Cortezami. Tymczasem okazuje się, że tajemniczy rabusie wykradli kamuflator - urządzenie, które może zakłócić działanie wszystkich systemów elektronicznych na świecie. Carmen i Juni ruszają śladem złodziei. Za nimi podążają mali Gigglesowie. Cortezowie odkrywają, że ze zniknięciem kamuflatora mógł mieć coś wspólnego sam Donnagon(n)
14:20 - Policjantki i Policjanci. s04e162
Opis : Zapała i Drawska zostają wezwani do porzuconego samochodu. Okazuje się, że właścicielka pojazdu o niczym nie wie. Twierdzi, że auta używa jej mąż. Ten z kolei zaczyna coś kręcić. Chce jak najszybciej pozbyć się policjantów. Funkcjonariusze muszą ustalić co stoi za tym dziwnym zachowaniem. Kolejne zgłoszenie po przybyciu na miejsce okazuje się fałszywe, a kiedy policjanci wychodzą przed budynek, odkrywają, że ktoś ukradł ich radiowóz. Krzysiek przez cały czas jest w rozterce czy powinien szukać swojej matki(n)
15:20 - Policjantki i Policjanci. s04e163
Opis : Na komendę zgłasza się kurator. Przynosi nakaz zatrzymania jednego ze swoich podopiecznych, który ma znowu trafić do poprawczaka. Podczas zatrzymania chłopak nie przyznaje się do winy i robi na Białachu i Oli bardzo dobre wrażenie. Z kolei prokurator zachowuje się coraz dziwniej. Funkcjonariusze będą musieli wykazać się także umiejętnościami negocjacji z dwoma pijakami, którzy znaleźli bombę i chcą na niej ubić świetny interes. Po pracy Ola odwiedza dom ojca. W garażu znajduje kopertę, której prawdopodobnie szukali włamywacze(n)
16:20 - Policjantki i Policjanci. s04e164
Opis : Zapała i Drawska zostają wezwani do wypadku. Znana aktorka (Katarzyna Cichopek) przewraca się na rozlanej cieczy i łamie nogę. Chwilę później ktoś robi jej zdjęcie, które natychmiast ukazuje się na jednym z portali plotkarskich. Całość sprawia wrażenie zaplanowanej akcji. Podczas patrolu funkcjonariusze dostają zgłoszenie o nietypowym przestępstwie. Starszy mężczyzna żeruje na ludziach, którzy pragną mu pomóc. Po pracy Krzysiek decyduje się odwiedzić kobietę, która najprawdopodobniej jest jego matką(n)
17:20 - Policjantki i Policjanci. s04e165
Opis : Patrol Białacha i Wysockiej zaczyna się od zgłoszenia z urzędu skarbowego, gdzie przedsiębiorca dowiaduje się, że jest podejrzany o nieprawidłowości finansowe. Kolejna sprawa to wezwanie do pary niemieckich turystów, którym ktoś sprzedał bezwartościowe polskie banknoty sprzed denominacji. Dzięki znajomościom Wysockiej z przeszłości, udaje się zatrzymać sprytnego przestępcę. Po pracy posterunkowa Ola zajmuje się śledztwem w sprawie śmierci ojca. Nieoczekiwanie do gry wchodzi tajemniczy nieznajomy, mogący mieć polityczne koneksje(n)
18:25 - Mali agenci 3D: Trójwymiarowy odjazd
Opis : "Mali agenci 3" to kolejna część przygód sprytnych dziaciaków, za którą ponownie odpowiada Robert Rodriguez. Tym razem akcja filmu przenosi widza w niezwykły cyfrowy świat. Do obsady - w roli czarnego charakteru - dołączył sam Sylvester Stallone. Stallone wciela się w filmie "Mali agenci 3" w rolę genialnego, ale też szalonego informatyka zwanego Zabawkarzem. Konstruuje on niezwykłą trójwymiarową grę. Szybko staje się ona bardzo popularna. Niestety, nikt z użytkowników nie wie, że naprawdę jest to pułapka bez wyjścia. Akcja obrazu "Mali agenci 3" nabiera tempa, gdy Zabawkarz umieszcza w cyfrowym świecie gry agentkę Carmen Cortez (Alexa Vega). Aby ją uwolnić, jej brat Juni (Daryl Sabara) musi przeniknąć do tej wirtualnej rzeczywistości. Tam czeka na niego wiele przeszkód. Musi bowiem zmagać się nie tylko z Zabawkarzem, lecz także z pozostałymi graczami(n)
20:00 - Galileo
Opis : Z kolejnych wydań magazynu dowiemy się, co ma wspólnego nowoczesny futbol ze Spidermanem i jak powstają perskie esencje. Twórcy magazynu wyruszą na poszukiwania najstraszniejszych potworów na świecie. Przekonamy się, jak mieszkają Masajowie w Afryce, jak wygląda szkolenie w obozie legii cudzoziemskiej w Gujanie i jakie są tajniki hipnozy. Autorzy poznają największego żyjącego wynalazcę, odwiedzą kompleks bunkrów przeciwatomowych, podejrzą metody działania złodziei aut oraz próbują zdać egzamin na prawo jazdy w Chinach. Nie zabraknie również informacji o technologicznych gadżetach(n)
21:00 - CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku. CSI: NY, s08e165
Opis : Agenci poszukują zabójcy młodej kobiety, której ciało znaleziono w skradzionym ferrari. W kręgu podejrzanych są członkowie jej rodziny, zajmującej się kradzieżami samochodów. Wychodzi jednak na jaw, że życie złodziei także jest zagrożone. Danny i reszta zespołu muszą odnaleźć mordercę, zanim zacznie on zabijać kolejne osoby z przestępczego klanu(n)
22:00 - CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku. CSI: NY, s08e166
Opis : Danny idzie do baru na drinka w towarzystwie znajomych z pracy. Jest wśród nich młoda nowicjuszka Lauren Cooper. Przyjacielskie spotkanie kończy się awanturą, kiedy pod lokalem Messer zostaje zaczepiony przez pewnego mężczyznę. Dochodzi do szarpaniny, w wyniku której Danny traci przytomność. Kiedy odzyskuje świadomość, odkrywa, że napastnik jest martwy. Lauren twierdzi, że zastrzeliła mężczyznę. Odniosła bowiem wrażenie, że jest on uzbrojony. Danny rozpoczyna śledztwo w tej sprawie. Próbuje także uporać się z poczuciem winy, że złamał regulamin, pijąc alkohol z podwładnymi(n)
23:00 - Tajni agenci
Opis : "Tajni agenci" to odsłaniający mechanizmy działania wywiadu film sensacyjny, w którym udany duet stworzyła ówczesna para małżeńska Monica Bellucci i Vincent Cassel. Akcja produkcji zawiązuje się, gdy do kraju po wykonaniu misji w Angoli wraca Eugene (Charles Berling), agent wywiadu francuskiego. Wkrótce zostaje on zamordowany. W odpowiedzi za zbrodnię na swoim szpiegu wywiad sporządza plan zlikwidowania siatki przestępczej, którą steruje biznesmen Piotr Lipovsky (Paul Schoendoerffer). Do tego zadania wyznaczeni zostają Lisa (Monica Bellucci) i Brisseau (Vincent Cassel). Pod fikcyjnymi nazwiskami, jako małżeństwo, zatrzymują się oni w hotelu w Libanie. Razem z trzema płetwonurkami mają wysadzić w powietrze statek przemycający broń pomiędzy Afryką a Europą. Sytuacja bohaterów filmu "Tajni agenci" komplikuje się, gdy do akcji wkracza wywiad amerykański i zabrania przeprowadzenia operacji. Brisseau i Lisa nie są w stanie uzyskać od swoich przełożonych dalszych rozkazów. W drodze powrotnej do Paryża Lisa zostaje zatrzymana na granicy i oskarżona o posiadanie heroiny. Staje się oczywiste, że francuska para agentów ma wrogów również wśród współpracowników. Oboje coraz bardziej gubią się w intrydze. Przekonują się, że ich życie znalazło się w niebezpieczeństwie i nikomu nie wolno im teraz ufać(n)