TVN HD

WYBIERZ KANAŁ TV


Program TV

05:45 - Mango
Opis : W programie prezentowane są różnorodne produkty. Po zapoznaniu się z ofertą widzowie mogą telefonicznie zamówić wybrane towary(n)
08:00 - Dzień Dobry TVN
Opis : Producenci, wydawcy, realizatorzy, wreszcie prowadzący dbają o to, by widzowie otrzymali najnowsze, unikalne, czasem kontrowersyjne, ale też radosne reportaże. Wśród gości znajdzie się plejada zagranicznych i polskich gwiazd, eksperci i specjaliści z różnych dziedzin, którzy wspomogą widzów swoimi poradami. W weekend program prowadzą Kinga Rusin i Piotr Kraśko oraz Magda Mołek i Marcin Meller(n)
11:00 - Drzewo marzeń. s02e07
Opis : Kamil jest bardzo wrażliwym chłopcem, który chętnie pomaga innym. Pragnie wesprzeć dzieci w Afryce. Pan Rudolf, dziadek Dominika, porusza się wyłącznie na rowerze. Wnuk postanowił sprezentować mu nowy. Tata Mai uwielbia piec pizzę. To relaksuje Macieja i sprawa mu najwięcej przyjemności. Mężczyzna marzy o prawdziwym, kamiennym piecu, który mógłby stanąć w ogrodzie(n)
12:00 - Co za tydzień
Opis : Pełniący funkcję informacyjną program "Co za tydzień" poświęcony jest ważnym wydarzeniom ze sfery kultury, a także życia osób ją tworzących - znanych artystów czy aktorów. Magazyn prowadzi Olivier Janiak, który już od 2011 roku, od początku istnienia programu, relacjonuje dla widzów ważne wydarzenia. Olivier Janiak pojawia się z kamerą programu "Co za tydzień" na pokazach filmowych, koncertach, wielkich imprezach z udziałem celebrytów czy pokazach mody. Jest obecny podczas premier największych polskich przebojów kinowych, seriali oraz sztuk teatralnych. Prowadzący magazyn zabiera widzów za kulisy, aby pokazać przygotowania do tych wydarzeń. Często zjawia się także na planach filmowych, by zaprezentować, jak przebiega praca reżysera i jego współpracowników, a także aktorów, oraz zdradzić niektóre wątki powstającej produkcji. Gospodarz magazynu "Co za tydzień" relacjonuje dla widzów także wydarzenia kulturalne odbywające się za granicą. Podczas swoich podróży Olivier Janiak przeprowadza wywiady z największymi gwiazdami, jak Shakira, Kylie Minogue, Nicolle Kidman, Salma Hayek, David Lynch, Johnny Depp czy Keanu Reeves. Program emitowany jest cały rok, również w okresie wakacyjnym(n)
12:25 - Diagnoza. s03e07
Opis : Odłączenie Langera od respiratora zostaje zakwalifikowane jako zabójstwo. Śledztwo w tej sprawie prowadzi prokurator Wilecki. Próbuje ustalić, kto wyłączył urządzenie. Początkowo wszyscy podejrzewają Marię Kaletę, jednak Bogna wskazuje Annę, która jako ostatnia była w pokoju Karola. Kolejne dowody obciążają Leśniewską. Wkrótce zostaje zatrzymana. W przychodni Michał przyjmuje pacjenta, którego ugryzł kleszcz. Udziela rutynowej porady. Tomasz przestrzega go, żeby nie bagatelizował podobnych przypadków. Zdarzało się już, że wyjątkowo trudne do zdiagnozowania choroby okazywały się boreliozą. Wolski zaczyna zgłębiać ten temat. Wanda i Gerard mają pierwszą rozprawę rozwodową. Artman spotyka się z Sylwią Makusz oraz jej córką, które przyjechały do Katowic na konsultację, którą on zorganizował. Kobieta jest wdzięczna Janowi za pomoc. Nie podejrzewa, co kryje się za życzliwością lekarza. Sadzik dzwoni do Wandy, żeby zapytać o przebieg rozprawy. Jureczko nie odbiera telefonu. Piotr jedzie to sprawdzić. Marta wreszcie zgadza się zjeść kolację z prokuratorem Wileckim. Podczas spotkania wypytuje go o śledztwo(n)
13:20 - Mam talent!. s11e07
Opis : Ostatnia odsłona castingów. Na przesłuchaniach pojawi się aż trzech iluzjonistów. Będą to Zhanna Nimchyk, Damian Spętany i Igor Apelski. Jurorzy posłuchają wokalistów: Krystiana Walczaka, Erith oraz Getho Lamarre "Gethomil". Maria Zając zaśpiewa i zagra na heligonce. Ksenia Lesiak przygotowała pokaz kontorsjonistyki, a Anna Węklar - akrobatyki powietrznej. Tap Bros zaprezentują stepowanie. Agata Kruszelncika zatańczy hip-hop. Talent taneczny pokaże również grupa Czeba Się Wyluzować. Widzowie zobaczą ponadto zespół wokalno-instrumentalny Moow Mi Janek(n)
15:00 - Top Model. s07e07
Opis : Uczestnicy tworzą spot reklamowy dla sieci sklepów obuwniczych. Oceniane są pomysł, umiejętność improwizacji i współpracy z kamerą, a także dyscyplina. Reżyserzy amatorzy mogą liczyć na pomoc Julii Wieniawy. Po ukończeniu zadania czeka na nich niespodzianka - wycieczka do Austrii. Tam zawodnicy muszą przygotować profesjonalną, pomysłową relację podróżniczą, zawierającą niezwykle trudną do wymówienia niemiecką frazę. Na koniec wezmą udział w sesji zdjęciowej na lodowcu, z gościnnym udziałem Sashy Knazevic. Ona i Anna Jurgaś zostaną dodatkowymi jurorami podczas panelu(n)
16:00 - Pacyfikator
Opis : "Pacyfikator" to pełen komediowych gagów film z udziałem Vina Diesela. Znany z filmów "Szybcy i wściekli" czy "xXx" aktor i tym razem gra typową dla siebie rolę twardziela, który jednak dodatkowo zostaje niańką. Sytuacja ta doprowadza do wielu zabawnych sytuacji, a te gwarantują widzom dobrą rozrywkę. W filmie "Pacyfikator" grany przez Diesela porucznik Shane Wolfe, członek elitarnego oddziału komandosów marynarki wojennej USA, bierze udział w akcji ratowania uprowadzonego naukowca, profesora Howarda Plummera (Tate Donovan). Niestety, pomimo wysiłków porwany mężczyzna ginie. Wolfe, który czuje się winnym śmierci naukowca, postanawia pomóc Julie (Faith Ford), wdowie po zabitym, oraz jej dzieciom. Grozi im bowiem niebezpieczeństwo. W ich domu ukryty jest tajny program obronny, nad którym pracował naukowiec. Wkrótce Julie w towarzystwie kapitana Billa Fawcetta (Chris Potter) wyjeżdża do Genewy. Ma tam odnaleźć ukryte w sejfie urządzenie niezbędne do odczytania programu. W tym czasie Shane ma się zająć jej dziećmi: Zoe (Brittany Snow), Sethem (Max Thieriot), Lulu (Morgan York) i Peterem (Kegan Hoover). One jednak okazują się wyjątkowo niesforne. Nie słuchają rosłego komandosa, a nawet postanawiają się go pozbyć. Jakby tego było mało, pracę rzuca Helga (Carol Kane), opiekunka najmłodszego chłopca, Tylera (Luke Vink). Teraz Wolfe musi zająć się także niemowlakiem. Tymczasem nieobecność Julie przedłuża się. Stwarza to okazję, by Shane pomógł podopiecznym rozwiązać dręczące ich problemy i dzięki temu zżył się z nimi. Jednak niebezpieczeństwo, które zagraża rodzinie Plummerów, wkrótce znów daje o sobie znać(n)
18:00 - Domowe rewolucje. s03e03
Opis : Dorota Szelągowska wyburza, maluje, przestawia, mebluje. Lubi szarości i biel. Ma nieograniczoną wyobraźnię, wciąż wpada na nowe pomysły. Zna ciekawe patenty wnętrzarskie, dzięki którym może w kilka dni odmienić niejedno pomieszczenie. W kolejnym sezonie swojego programu spełni marzenia osób zmęczonych swoimi niefunkcjonalnymi przestrzeniami, starymi meblami oraz niemodnymi dodatkami. Po wyrzuceniu wszystkiego, co niepotrzebne, Dorota Szelągowska przygotuje niepowtarzalny projekt danego pomieszczenia. Czasem wymagający remontu czy wyburzenia ściany, w innych przypadkach zmiany wystroju. Jednocześnie prowadząca dzieli się z widzami przydatnymi, prostymi patentami. Podczas metamorfoz wspiera ją ekipa specjalistów: stolarz Darek Wardziak i architekt wnętrz Marika Jóźwiak, których w tym sezonie wspiera złota rączka Julia, zajmująca się też kosztorysami oraz wspierająca Dorotę Szelągowską na zakupach(n)
19:00 - Fakty
Opis : Zespół "Faktów" relacjonuje sprawdzone wiadomości, podawane przez reporterów, korespondentów polskich i zagranicznych oraz prezenterów. Codziennie przygotowuje materiały dotyczące wydarzeń politycznych, kulturowych i społecznych, do których doszło minionego dnia. "Fakty" rozpoczęły nadawanie 3 października 1997 roku. Każde wydanie składa się z kilkuminutowych materiałów, zakończonych komentarzem przygotowującego daną relację dziennikarza. Niektóre wiadomości podawane są w formie skrótowego opisu. Program kończą zwykle dowcipne felietony autorstwa Macieja Mazura, skoncentrowanego na absurdach codzienności, i Pawła Abramowicza. Reporterzy "Faktów" relacjonują informacje z kraju i ze świata, natomiast wiadomości sportowe oraz pogoda umieszczone zostały w osobnym bloku, nadawanym po "Faktach". Obecnie serwisy informacyjne pod marką "Faktów" emitowane są nie tylko na antenie programu TVN, ale też TVN24, TVN24 Biznes i Świat oraz w internecie. Serwis prowadzą Justyna Pochanke, Anita Werner, Grzegorz Kajdanowicz i Piotr Marciniak. Relacje z zagranicy przygotowują zaś m.in. Maciej Woroch (Wielka Brytania), Andrzej Zaucha (Rosja) czy Marcin Wrona (Stany Zjednoczone). Do zespołu dołączyli dziennikarze znani z TVN24: Katarzyna Górniak oraz Robert Jałocha - korespondent ze Śląska(n)
19:25 - Sport
Opis : Przegląd najważniejszych aktualnych wydarzeń sportowych ze szczególnym uwzględnieniem osiągnięć polskich zawodników(n)
19:35 - Pogoda
Opis : Prezenterzy programu informacyjnego "Pogoda" w przystępny sposób wyjaśniają, jakie warunki atmosferyczne będą miały miejsce w Polsce i Europie w kolejnym dniu. Przedstawiają także prognozy na następne dni. Przedstawione w programie "Pogoda" informacje są oparte na danych meteorologicznych. Pozyskują je specjaliści, pracujący na co dzień w profesjonalnych ośrodkach, zajmujących się przetwarzaniem i analizą danych pogodowych. Głównym celem tych ośrodków jest dostarczanie rzetelnych i aktualnych prognoz, jakie warunki atmosferyczne będą nam towarzyszyły w najbliższym czasie lub w dalszej perspektywie na danym obszarze. Dzięki programowi "Pogoda" widzowie mogą lepiej zaplanować swój kolejny dzień. Są także w stanie dostosować swoje dalsze plany, takie jak np. czas urlopu, do warunków pogodowych, przewidywanych w prognozach długookresowych(n)
19:45 - Uwaga!
Opis : Od ponad piętnastu lat reporterzy "Uwagi" ujawniają sprawy, które wymagają dziennikarskiej interwencji. Tropią afery, korupcję, niekompetencję czy nadużycia, nagłaśniają ważne społecznie tematy. Pomagają też tym, którzy najbardziej potrzebują wsparcia. Dziennikarze niejednokrotnie byli doceniani i nagradzani, m.in. Główną Nagrodą Wolności Słowa. Każdy widz może zgłosić się do redakcji z własnym tematem. Musi jedynie opublikować post na portalu społecznościowym i opatrzyć go hasztagiem #tematdlauwagi. Program poświęcony jest sprawom zwykłych ludzi, oferują też wsparcie podopiecznym fundacji TVN "Nie jesteś sam". W wydaniu weekendowym wraca cykl "Kulisy sławy"(n)
20:00 - MasterChef. s07e07
Opis : Głównym składnikiem prezentowanych dań są egzotyczne i kolorowe grzyby. Uczestnicy muszą przygotować potrawy, które podkreślą wyjątkowy smak oraz aromat tej ingrediencji. Później sprawdzone zostaną ich intuicja kulinarna, a także umiejętność radzenia sobie z nowymi, dotąd nieznanymi produktami. Następnie przyjdzie czas na test smaku. Mając zasłonięte oczy, kucharze amatorzy próbują różnych produktów, po czym próbują odgadnąć ich nazwy. Ten, kto poradzi sobie najsłabiej, musi pożegnać się z programem(n)
21:30 - Pod powierzchnią
Opis : Marta (Magdalena Boczarska) i Bartek (Bartłomiej Topa) Gajewscy kilka lat temu stracili dziecko. Ich dwuletni synek Maks zaginął nad rzeką. Ciało chłopca nigdy nie zostało odnalezione. Obecnie małżonkowie przechodzą kryzys. Bartek, dyrektor liceum w Płocku, lepiej poradził sobie z traumą. Jego żona przeciwnie - cierpi na bezsenność, od dawna bierze leki. Pewnego dnia Marta otrzymuje propozycję prowadzenia klasy maturalnej. Zgadza się, tym samym zajmując miejsce Maćka Kostrzewy (Łukasz Simlat), charyzmatycznego, uwielbianego przez uczniów nauczyciela. Tak kobieta przysparza sobie wrogów. Jej poprzednik jest ojcem Oli (Maria Kowalska), która wraca ze Szwajcarii, gdzie mieszkała z matką. Nie potrafią znaleźć wspólnego języka. Podczas rozpoczęcia roku szkolnego Kostrzewa przedstawia nastolatkę dyrektorowi. Gajewski poznał jednak dziewczynę dzień wcześniej, zafascynowała go z wzajemnością. Nie spodziewał się tylko, że jest uczennicą tego konkretnego liceum(n)
23:00 - Szybcy i wściekli 6
Opis : W kolejnej odsłonie słynnej serii, którą w 2001 roku zapoczątkował Rob Cohen - w filmie "Szybcy i wściekli 6" Dominic Toretto (Vin Diesel), Brian O'Conner (Paul Walker) i ich towarzysze wiodą dostatnie życie poza granicami Stanów Zjednoczonych. Ostatni skok w Rio sprawił, że ekipa wzbogaciła się bowiem o sto milionów dolarów. Złodzieje musieli jednak opuścić kraj, aby nie trafić w ręce policji. Pewnego dnia agent Hobbs (Dwayne Johnson) składa Dominicowi i jego ludziom pewną propozycję. W zamian za uwolnienie od stawianych im zarzutów zespół Toretto miałby rozbić groźny gang bezwzględnych przestępców, działający na terenie dwunastu krajów. Należący do szajki złoczyńcy są świetnie wyszkolonymi kierowcami. Szef grupy, były funkcjonariusz sił specjalnych Owen Shaw (Luke Evans), zamierza zdobyć niebezpieczną broń. Przestępcy pomaga Letty (Michelle Rodriguez), była dziewczyna Dominica, od dawna uznawana za zmarłą. Bohaterowie filmu "Szybcy i wściekli 6", Toretto i jego towarzysze, przyjmują propozycję Hobbsa. Wkrótce wyruszają w pełen niebezpieczeństw pościg za złoczyńcami(n)