TVN 7

WYBIERZ KANAŁ TV


Program TV

05:50 - Ukryta prawda: Spirala długów. s04e364
Opis : Tomek i jego żona, Marta, mieszkają w wynajmowanym mieszkaniu. Mężczyzna pracuje na czarno w firmie budowlanej, a jego szef zalega z wypłatą od kilku miesięcy. Z kolei Marta jest w ósmym miesiącu ciąży i nie pracuje zawodowo. Młode małżeństwo popada w coraz większe długi. Właściciel mieszkania domaga się od Tomka spłaty zaległości za wynajem. Parze grozi eksmisja(n)
06:50 - Mango
Opis : W programie prezentowane są różnorodne produkty. Po zapoznaniu się z ofertą widzowie mogą telefonicznie zamówić wybrane towary(n)
08:55 - Kryminalni: Temat z Norwida
Opis : Dyrektorka liceum przyłapuje nauczyciela w intymnej sytuacji z uczennicą. Tego samego wieczoru policja otrzymuje zawiadomienie o morderstwie. Ciało uduszonej dyrektorki znaleziono pod prysznicem w strumieniach gorącej wody. Wśród podejrzanych są zarówno uczniowie, jak nauczyciele. Zazdrość, zdrada i brutalna zemsta - to wszystko w murach statecznej szkoły z tradycjami. Zawada musi odkryć, jaka tajemnica łączyła ofiarę z mordercą(n)
10:05 - Brzydula
Opis : Józef powoli wraca do zdrowia. Okazuje się, że przeszedł stan przedzawałowy. Ula dostaje awans i podwyżkę. Oficjalnie jest asystentką prezesa(n)
10:40 - Brzydula
Opis : Aleks chce pokrzyżować plany biznesowe Marka. Uniemożliwia mu wzięcie kredytu na zakup sklepów, w których byłaby sprzedawana kolekcja sportowa. Z pomocą Markowi przychodzi jednak ojciec(n)
11:15 - Brzydula
Opis : Zajęty Terlecki nie ma czasu umówić się z Markiem. Uli udaje się zaaranżować spotkanie obu panów podczas charytatywnego turnieju tenisa. Marek rozpoczyna intensywny trening na kortach z Sebastianem. Chce dobrze wypaść na rozgrywkach(n)
11:50 - Brzydula
Opis : Iza nie martwi się swoim zwolnieniem. Pshemko regularnie wyrzuca ją z pracy tylko po to, żeby zaraz ponownie zatrudnić. Ala, Ela i Iza pomagają Uli wyciągnąć podstępem projekty. Józef wychodzi ze szpitala(n)
12:25 - Brzydula
Opis : Marek jedzie na korty spotkać się ze znajomym ojca. W tym czasie Pshemko przychodzi do pracy i przynosi projekty. Ula postanawia zawieźć je Markowi. Pojawia się na kortach, czym wywołuje oburzenie Pauliny, która uważa, że Urszula swoim zachowaniem i wyglądem niszczy renomę ich firmy(n)
13:00 - Brzydula
Opis : Marek zabiera ze sobą Ulę na spotkanie z Terleckim. Niestety, nie jest to najlepszy pomysł. Terlecki bowiem jest uprzedzony do Urszuli z powodu jej nieatrakcyjnego wyglądu(n)
13:35 - Dziadek z przypadku
Opis : Jimmy i Gerald organizują męski wieczór w mieście. Ojciec daje synowi rady, jak podrywać kobiety. Musi jednak zmienić swoje metody, kiedy widzi Geralda z jedną z dziewczyn, z którą miał zamiar go poznać. Tymczasem Vanessa staje się mentorką Annelise(n)
14:05 - Dziadek z przypadku
Opis : Jimmy spotyka się ze znajomymi z czasów maturalnych. Jego przyjaciel Ronnie wygłasza dla niego wykład dotyczący roli ojca i dziadka w życiu rodzinnym. Gerald jest zszokowany wyznaniem Frankie(n)
14:35 - Psy i koty: Odwet Kitty
Opis : "Psy i koty: Odwet Kitty" to pełna szalonych przygód kontynuacja produkcji Lawrence'a Gutermana z roku 2001. Film łączy elementy tradycyjnego kina z zaawansowaną animacją trójwymiarową, a jego fabuła nawiązuje do najbardziej znanych filmów akcji. W polskiej wersji językowej głosu postaciom użyczyli m.in.: Anna Dereszowska, Kacper Kuszewski, Marian Dziędziel czy Ewa Kasprzyk. Głównym bohaterem filmu "Psy i koty: Odwet Kitty" jest Diggs, łagodny owczarek niemiecki, który jest świetnie wyszkolonym psem policyjnym. Niestety, ma jedną wadę - nadgorliwość. W efekcie często wpada w tarapaty. W końcu jego przełożeni wydalają go ze służby. Pomimo tej porażki Diggs nie zamierza się obijać. Jego nowym zadaniem jest powstrzymanie złej kotki Kitty Galore, która zamierza przejąć władzę nad światem. Razem z oddziałem psich funkcjonariuszy i pomocą kociej agentki Catherine owczarek niemiecki próbuje za wszelką cenę pokrzyżować jej plany. Sukces akcji zależy także od tego, czy bohaterowi filmu "Psy i koty: Odwet Kitty" uda się okiełznać swoje instynkty(n)
16:15 - Miś Yogi
Opis : Zrealizowany w 2010 roku "Miś Yogi" stanowi pełnometrażową wersję lubianego serialu animowanego, który gości na ekranach telewizorów już od ponad pół wieku. Klimat filmu i serwowane tu poczucie humoru nie odbiegają od oryginału, co sprawia, że jest to propozycja w sam raz dla najmłodszych widzów. W polskiej wersji językowej głosu głównym bohaterom użyczyli Adam Ferency i Zbigniew Zamachowski. Zaprzyjaźnione niedźwiedzie, łasuch Yogi i poczciwy Boo Boo, mieszkają w stuletnim Parku Jellystone. Dobrze się tam bawią i beztrosko spędzają czas. Niestety, pewnego dnia okazuje się jednak, że ich byt jest zagrożony. Z powodu problemów finansowych władze parku rozważają jego zamknięcie. Źródłem kłopotów bohaterów filmu "Miś Yogi" jest burmistrz Brown (Andrew Daly). Po tym jak zdefraudował on publiczne pieniądze, zamierza doprowadzić do sprzedaży ziemi, na której leży Jellystone. Już wkrótce wszystkie drzewa mogą zostać wycięte, a misie stracą dom. Yogi i Boo Boo nie zamierzają do tego dopuścić. Pomagają im strażnik Smith (Tom Cavanagh) i urocza reporterka (Anna Faris)(n)
17:55 - Historia Kopciuszka
Opis : "Historia Kopciuszka" w reżyserii Marka Rosmana jest uwspółcześnioną wersją baśni osadzoną w realiach amerykańskiego liceum. Główna rola została powierzona gwieździe filmów dla młodzieży Hilaru Duff. Jej kreacja została różnie odebrana - nagrodzono ją zarówno Złotą Maliną, jak i Teen Choice czy Sterowcem. Sama produkcja jest ciepłą komedią romantyczną dla nastoletnich widzów. Po śmierci matki Sam (Hilary Duff) ma w życiu pod górkę. Jej ojciec ożenił się z kobietą o paskudnym charakterze, Fioną (Jennifer Coolidge). Macocha i jej dwie córki traktują Sam jak piąte koło u wozu. W dodatku wysługują się nią, jakby nie była członkiem rodziny. Osamotniona i niekochana dziewczyna marzy o wyjeździe na studia, najlepiej jak najdalej od domu. Szukając zapomnienia od domowych utrapień, bohaterka "Historii Kopciuszka" loguje się na internetowym czacie. Poznaje tam młodego mężczyznę, który wydaje się spełnieniem jej marzeń. Dobrze się dogadują, jakby byli dla siebie stworzeni. Wkrótce Sam przypadkiem odkrywa, że jej internetowy znajomy to Austin (Chad Michael Murray), najpopularniejszy chłopak w szkole. Sam w jednej chwili traci odwagę i boi się kontynuowania znajomości. Nie chce, aby ktokolwiek dowiedział się o ich pogawędce na czasie. Tymczasem Austin jest pod wrażeniem dziewczyny, która wydała mu się inna niż wszystkie. Postanawia za wszelką cenę ją odnaleźć. Postanawia wykorzystać okazję, jaką jest zbliżający się szkolny bal maskowy. Historia Kopciuszka pisze się na nowo..(n)
20:00 - Harry Potter i Insygnia Śmierci: część 2
Opis : "Harry Potter i Insygnia Śmierci: część 2" to ostatnia część przygód młodego czarodzieja, bohatera bestsellerowego cyklu powieściowego autorstwa J.K. Rowling. Film otrzymał trzy nominacje do Oscara, m.in. za efekty specjalne. W mrocznej produkcji "Harry Potter i Insygnia Śmierci: część 2" nadchodzi czas decydującej batalii ze złem. Ministerstwo Magii upada. Demoniczny Voldemort (Ralph Fiennes) szerzy terror w świecie czarodziejów. Sytuację pogarsza fakt, że w jego rękach znalazła się Czarna Różdżka, która została wydobyta z grobu profesora Albusa Dumbledore'a. Tymczasem grany tradycyjnie przez Daniela Radcliffe'a Harry Potter razem ze swoimi wiernymi przyjaciółmi, Ronem (Rupert Grint) i Hermioną (Emma Watson), kontynuuje poszukiwania horkruksów - tajemniczych przedmiotów, w których Czarny Pan ukrył cząstki swojej duszy. Zostały im do odnalezienia jeszcze dwa - diadem Roweny Ravenclaw i wąż Nagini. Młodzi czarodzieje chcą je jak najszybciej odszukać i zniszczyć. Po diadem muszą wrócić do Hogwartu, którym rządzi teraz Severus Snape (Alan Rickman). To właśnie tam dochodzi do ostatecznego starcia między Harrym a Voldemortem(n)
22:45 - Plaga
Opis : "Plaga" to mroczny film, który można polecić przede wszystkim wielbicielom kina grozy, a także talentu aktorskiego grającej tu rolę główną zdobywczyni dwóch Oscarów Hilary Swank. Znana aktorka wciela się w postać Katherine Winter. Kobieta, która jest teologiem i byłą misjonarką, straciła wiarę w Boga po tym, jak zginęli jej bliscy, mąż i córka. Obecnie Katherine wykłada na uniwersytecie. Razem ze swoim asystentem Benem (Idris Elba) odwiedza też miejsca, w których dochodzi do uznawanych za cudowne wydarzeń. Dokładnie bada te zjawiska, by móc racjonalnie je wyjaśnić. Pewnego dnia bohatera "Plagi" zostaje poproszona o pomoc przez Douga Blackwella (David Morrissey), nauczyciela pracującego w miasteczku Haven w Luizjanie. W miejscowości tej dochodzi bowiem do wielu niezwykłych, budzących grozę zdarzeń. Wszystko zaczęło się od śmierci chłopca, do której doszło w tajemniczych okolicznościach. Wkrótce potem woda w rzece zmieniła się w krwawy potok. Po tym wydarzeniu nastąpiły kolejne, przypominające starotestamentowe plagi egipskie. Katherine podchodzi do tych incydentów sceptycznie. Szybko przekonuje się jednak, że nauka jest bezradna wobec tego, co dzieje się w miasteczku. Kobieta odkrywa także, że mieszkańcy o nieszczęścia obwiniają pewną dziewczynkę, Loren McConnell (AnnaSophia Robb)(n)