TVN Fabula HD

WYBIERZ KANAŁ TV


Program TV

05:05 - Kocham. Enter
Opis : Bartosz zakłada w Warszawie firmę. Do pracy zgłasza się Inga - jego koleżanka z liceum. Ta szkolna znajomość przeradza się w małżeństwo. Po jakimś czasie Inga zaczyna dostrzegać, że mąż coraz bardziej robi się agresywny. Pewnego dnia powoduje on wypadek i trafia do aresztu. Adwokat, który go broni, orientuje się, że Inga jest ofiarą przemocy domowej. Postanawia jej pomóc. Zakochuje się w niej. Kobieta boi się reakcji męża(n)
06:00 - Small talk z Anią: Aleksander Skarsgard
Opis : Anna Wendzikowska przeprowadza wywiady z największymi gwiazdami ze świata filmu(n)
06:05 - Brzydula
Opis : Marek usiłuje udobruchać Paulinę. W tym czasie Ula pozbywa się Klaudii i Domi. Dobrzański jest jej wdzięczny za tę interwencję. Zamierza z nią porozmawiać o jej firmie. Niespodziewanie zjawia się Maciek, którego Violetta wcześniej podburzyła przeciwko Markowi. Między mężczyznami dochodzi do nieprzyjemnej wymiany zdań. Sebastian prosi Kubasińską, by poddała się badaniu USG, które wykaże, kiedy zaszła w ciążę. Violetta odrzuca wsparcie Maćka(n)
06:40 - Brzydula
Opis : Marek radzi Uli, żeby rozwijała własną firmę bez niczyjej pomocy. Dziewczyna broni swojego wspólnika Maćka. Nieoczekiwanie on postanawia zrezygnować z współpracy z nią. Violetta idzie na badanie USG. Okazuje się, że nie spodziewa się dziecka(n)
07:15 - Brzydula
Opis : Ula przekonuje Maćka, żeby nie wycofywał się ze współpracy z nią. Sebastian ostrzega Marka przed Maćkiem, którego uważa za oszusta i kombinatora. Twierdzi także, że może on zaszkodzić firmie Febo & Dobrzański. Violetta kradnie ciężarnej kobiecie wyniki badania USG i pokazuje je Sebastianowi jako swoje(n)
07:50 - Brzydula
Opis : Marek poważnie rozmawia z Maćkiem. Dochodzą do porozumienia i ustalają razem z Ulą szczegóły ich wspólnego biznesu. Pshemko nie wyraża zgody na sprzedaż swoich starych kolekcji. Dobrzański stara się go przekonać, ale projektant jest nieugięty. Sebastian pozwala Violetcie zamieszkać u siebie(n)
08:25 - Brzydula
Opis : Ula nadzoruje aukcję internetową, w której sprzedawana jest suknia ze starej kolekcji Febo & Dobrzański. Liczy na to, że Pshemko złagodnieje, jeśli ktoś kupi kreację za dobrą cenę. Okazuje się, że nową właścicielką stroju będzie Ala, która go nabyła, by pomóc Uli. Paulina chce wyswatać Julię i Aleksa(n)
09:00 - Oszuści
Opis : Ezra, Richard i Jules znajdują kluczową wskazówkę, która ma im ułatwić poszukiwania Maddie. Tymczasem oszustka coraz bardziej jest zainteresowana tajemniczym Patrickiem. Wkrótce trafia na przyjęcie zorganizowane w domu mężczyzny. Na miejscu spotyka się z niechęcią ze strony ciotki Patricka. Jej zachowanie wzbudza niepokój także Maxa, Sally i Doktora(n)
10:00 - Oszuści
Opis : Ezra, Richard i Jules odwiedzają rodziców Maddie. Tymczasem Sally dokonuje ważnego odkrycia, które może wywołać szereg niebezpiecznych konsekwencji. Gdy Maddie próbuje osaczyć kolejną ofiarę, Patricka, niespodziewanie pojawia się Lenny Cohen, jej rywalka(n)
11:00 - Stowarzyszenie Wędrujących Dżinsów
Opis : Opowiadający o prawdziwej przyjaźni pełen ciepłego humoru film "Stowarzyszenie Wędrujących Dżinsów" to wielki hit kina młodzieżowego, który doczekał się nawet kontynuacji. Drugą część w roku 2008 nakręciła Sanaa Hamri. Film stanowi adaptację powieści dla młodzieży autorstwa Ann Brashares. Bohaterkami komedii "Stowarzyszenie Wędrujących Dżinsów" są cztery przyjaciółki, Bridget (Blake Lively), Carmen (America Ferrera), Lena (Alexis Bledel) i Tibby (Amber Tamblyn). Nastolatki znają się od wczesnego dzieciństwa. Zawsze mają dla siebie czas i pomagają sobie w potrzebie. Również wakacje jak dotąd zawsze spędzały razem. Tymczasem zbliża się kolejne lato, które jednak ma się różnić od poprzednich. Dziewczyny nie spędzą go razem. Bridget wyjeżdża do Meksyku na obóz piłkarski, Carmen chce odwiedzić ojca w Waszyngtonie, Lena wybiera się do dziadków do Grecji, a Tibby zostanie w domu i będzie pracować w supermarkecie. Tuż przed rozpoczęciem wakacji jedna z przyjaciółek kupuje w sklepie z używaną odzieżą znoszone dżinsy. Dziwnym trafem spodnie idealnie dopasowują się do sylwetki każdej z nich. Dziewczyny postanawiają zawiązać Stowarzyszenie Wędrujących Dżinsów, które pozwoli im mimo rozłąki utrzymać ze sobą kontakt. Jak się okazuje, da także początek niezwykłym wydarzeniom(n)
13:30 - Avengers: Czas Ultrona
Opis : Pełna efektów specjalnych i humoru opowieść o przygodach superbohaterów znanych z komiksów wydawnictwa Marvel, czyli film "Avengers: Czas Ultrona", jest sequelem produkcji z 2012 roku. Oba filmy stworzył Joss Whedon. W obrazie "Avengers: Czas Ultrona" agencja, w której służą walczący ze złem superbohaterowie, zostaje rozwiązana. Herosi czują się zmęczeni i marzą o zasłużonym odpoczynku. W tej sytuacji Tony Stark, znany także jako nieustraszony Iron Man (Robert Downey Jr.), wskrzesza zaawansowaną sztuczną inteligencję, Ultrona. Maszyna ma w ich zastępstwie samodzielnie wykrywać, oceniać i eliminować potencjalne zagrożenia. Niestety, wkrótce okazuje się, że ufając maszynie, Iron Man popełnił wielki błąd. Ultron uznaje bowiem ludzkość za wroga i postanawia ją zniszczyć. Herosi zmuszeni są stanąć z nim do walki. Wszyscy superbohaterowie produkcji "Avengers: Czas Ultrona": Iron Man, Kapitan Ameryka (Chris Evans), Thor (Chris Hemsworth), Hulk (Mark Ruffalo), Czarna Wdowa (Scarlett Johansson), Sokole Oko (Jeremy Renner) i Nick Fury (Samuel L. Jackson), robią co w ich mocy, aby zapobiec zagładzie rodzaju ludzkiego(n)
16:25 - PytANIA: Ant-Man i Osa
Opis : Program oparty na wywiadach Anny Wendzikowskiej z największymi gwiazdami Hollywood na temat filmów, aktorstwa, emocji i codziennego życia. W każdym odcinku poruszany jest inny temat. Ania pyta nie tylko o pracę na planie filmowym, ale także o blaski i cienie sławy, miłość, rodzicielstwo i przyjaźń w show businessie(n)
16:40 - Vinci
Opis : Brawurowa produkcja łącząca elementy kina akcji ze sporą dawką humoru plus znakomita obsada to "Vinci", komedia kryminalna w reżyserii Juliusza Machulskiego, twórcy kultowego "Vabanku". Robert Więckiewicz gra w filmie "Vinci" zdolnego złodzieja antyków Cumę, który wychodzi właśnie warunkowo z więzienia ze względu na zły stan zdrowia. Ułatwił mu to paser Gruby (Mieczysław Grąbka), który ma wobec niego własne plany. Zleca mu kradzież obrazu "Dama z łasiczką" Leonarda da Vinci, który znajduje się w Muzeum Czartoryskich w Krakowie. Zadanie to jest bardzo trudne, ponieważ dzieło jest doskonale strzeżone. Cuma postanawia wciągnąć do współpracy swojego byłego wspólnika, Juliana Wolniewicza nazywanego Szerszeniem (Borys Szyc). Jest zszokowany, gdy kolega przyznaje się, że porzucił złodziejski fach i jest teraz policjantem. Mimo to Julian, który ma dług wdzięczności wobec Cumy, zgadza się mu pomóc. Jednocześnie jednak nie chce, aby ten tak ważny i cenny obraz - nazywany przez Cumę "Vinci" - został skradziony. Opracowuje więc własny plan. W porozumieniu z Cumą zwraca się do starego fałszerza Hagena (Jan Machulski) z prośbą o wykonanie kopii dzieła. Hagen kieruje go do swoje wnuczki, uroczej Magdy (Kamilla Baar), wybitnie zdolnej kopistki, u której Julian zamawia jednak nie jedną, a dwie kopie dzieła. Tymczasem komisarz Wilk (Marcin Dorociński), który niegdyś aresztował Cumę, domyśla się, że złodziej planuje jakiś skok(n)
19:00 - Jeszcze raz
Opis : "Jeszcze raz" to lekka rodzima produkcja z wątkami romansowymi, która w polskich kinach odniosła spory sukces frekwencyjny. Danuta Stenka gra tu atrakcyjną i żywiołową czterdziestoletnią Annę, która ma za sobą rozwód. Po kilku nieudanych, krótkotrwałych związkach kobieta wciąż wierzy, że zazna jeszcze wielkiej miłości. Na razie jednak poświęca się wychowywaniu dorastającej córki Kasi (Anna Antonowicz). Dziewczyna bardzo różni się od energicznej matki. Unika męskiego towarzystwa. Nie lubi też chodzić na imprezy, a wolny czas spędza, ćwicząc jogę. Akurat zbliżają się wakacje, które obie bohaterki komedii "Jeszcze raz" zamierzają razem spędzić nad morzem. Planują w tym czasie nauczyć się surfować. Seria wypadków sprawia jednak, że ostatecznie nad Bałtyk dociera tylko młodsza z nich. Na miejscu Kasia poznaje pewnego siebie i przystojnego dwudziestoletniego Pawła (Przemysław Cypryański), który tak jak ona jest uczestnikiem obozu windsurfingowego. Sposób zachowania chłopaka początkowo ją drażni. Z czasem jednak Pawłowi udaje się do niej zbliżyć, ku rozpaczy rywala - instruktora surfingu, Tomusia (Mikołaj Krawczyk). Tymczasem Anna, namówiona przez przyjaciółkę, spędza urlop w Tatrach. Spotyka tam zrównoważonego prawnika Michała (Jan Frycz). Mężczyzna odbywa właśnie kurs z ratownictwa górskiego. Dzięki podstępowi znajomych Anny ona i Michał mają okazję spędzić ze sobą bardzo dużo czasu. Sielankę zakłóca nagła decyzja kobiety o wyjeździe(n)
21:00 - Testosteron
Opis : Komedia "Testosteron" - skierowana nie tylko do mężczyzn - to prawdziwa kopalnia przezabawnych dialogów i humoru sytuacyjnego. Obraz powstał na podstawie sztuki teatralnej zagranej przez warszawską grupę Teatr Montownia i wyreżyserowanej przez Agnieszkę Glińską. Andrzej Saramonowicz jest scenarzystą zarówno teatralnej, jak i kinowej wersji "Testosteronu". Obraz został nagrodzony m.in. na festiwalu w Gdyni. Znany ornitolog Kornel Olendzki (Piotr Adamczyk) planuje ślub z popularną piosenkarką Alicją (Magdalena Boczarska). Uroczystość ma być najważniejszym wydarzeniem towarzyskim sezonu. Tymczasem podczas ceremonii panna młoda ucieka sprzed ołtarza i rzuca się w objęcia równie zaskoczonego obrotem sytuacji jak pozostali goście pracownika agencji reklamowej Sebastiana Tretyna (Maciej Stuhr). Ojciec upokorzonego Kornela, Stavros (Krzysztof Stelmaszyk), z pomocą gitarzysty Fistacha (Tomasz Karolak) i przyjaciela swojego syna, Robala (Tomasz Kot), wsadza Sebastiana siłą do samochodu i zabiera do domu weselnego, gdzie miało się odbyć przyjęcie. Wkrótce przyjeżdżają tam także Kornel i jego brat Janis (Cezary Kosiński). Obecny na miejscu kelner Tytus (Borys Szyc) przyłącza się do grupy sfrustrowanych mężczyzn, którzy nie szczędząc alkoholu, próbują dociec, dlaczego Alicja porzuciła Kornela. Przy okazji bohaterowie komedii "Testosteron" dzielą się swoimi doświadczeniami dotyczącymi kobiet. Wkrótce okazuje się, że niektórzy panowie mają ze sobą znacznie więcej wspólnego, niż początkowo myśleli(n)
23:35 - Epidemia
Opis : "Epidemia" to zrealizowany przez Wolfganga Petersena, późniejszego twórcę "Troi", widowiskowy film w gwiazdorskiej obsadzie. Dustin Hoffman gra tu rolę epidemiologa, pułkownika Sama Danielsa, który pracuje w wojskowym instytucie chorób zakaźnych. Bada nowe wirusy odkryte w lasach tropikalnych. Pewnego razu Daniels trafia do osady w dżungli, której ludność została zdziesiątkowana przez tajemniczą chorobę. Jego szef, generał Billy Ford (Morgan Freeman), zakazuje mu prowadzenia dalszych badań i informowania kogokolwiek o tym odkryciu. Mimo to Daniels dzieli się swoimi spostrzeżeniami z byłą żoną, dr Robby Keough (Rene Russo). Oboje obawiają się, że choroba zostanie przeniesiona do USA. Wkrótce staje się jasne, że złe przeczucia głównego bohatera filmu "Epidemia" sprawdzają się. Mężczyzna dowiadują się bowiem o rozprzestrzenianiu się wśród mieszkańców Cedar Creek w Kalifornii nieznanej dotąd odmiany grypy. Pacjenci umierają w ciągu doby od pojawienia się pierwszych objawów tej choroby. Robby i Sam postanawiają wspólnie znaleźć sposób, aby zapobiec szerzeniu się epidemii. Gdy rozpoczynają badania, na drodze staje im generał McClintock (Donald Sutherland)(n)