TVN Style HD

WYBIERZ KANAŁ TV


Program TV

05:25 - Terapia dla par
Opis : Nadchodzi koniec pobytu na wyspie, a tym samym koniec terapii dla par. Uczestnicy eksperymentu wiele przeszli, wiele zrozumieli i bardzo dużo osiągnęli. Muszą podjąć decyzję, czy chcą wspólnie wrócić do domów i uratować swoje związki. Przed nimi nowe zadanie - wszyscy muszą się postarzeć makijażem i strojem by wyglądać na starszych o 50 lat. Później na udawanym pogrzebie muszą wygłosić mowy pożegnalne nad trumną "zmarłego" partnera. Na koniec odbędzie się uroczysta kolacja, która zostanie przerwana awanturą między Josh'em a Sharday(n)
06:30 - Kulisy sławy extra
Opis : Sylwetki gwiazd polskiego show-biznesu. Program zawiera materiały z magazynu "Uwaga!" z cyklu "Kulisy sławy" emitowanego w TVN(n)
07:00 - Apetyt na miłość
Opis : Kuba kiedyś był otyłym dzieckiem, ale teraz chodzi na siłownię i jest trenerem personalnym, który wie, ile trzeba poświęcić, aby wypracować wymarzoną sylwetkę. W trakcie przygotowywania posiłków, zawsze liczy wszystkie kalorie. Asia studiuje na Akademii Sztuki Wojennej, a w przyszłości chciałaby pracować w Straży Granicznej, ale jest też stylistką w jednym z warszawskich domów mody. Tak jak Kuba, przeszła metamorfozę i pozbyła się zbędnych kilogramów. Beata rzuciła pracę w banku i próbuje swoich sił w serialach i reklamach. Kasia pracuje jako grafik i zajmuje się projektowaniem modeli 3D oraz wizualizacjami mieszkań. Oprócz tego jest mamą uroczej 4-latki, z którą spędza większość czasu. Kuba szuka miłość na całe życie i nie interesują go przelotne znajomości(n)
08:00 - Projekt Lady
Opis : Uczestniczki uczą się obcować ze sztuką. Czekają ich zajęcia ze sztuki ulicznej, rzeźby oraz teatru - zarówno teoretyczne, jak i praktyczne. Warsztaty te wiążą się z jeszcze jednym projektem: Irena Kamińska-Radomska zarządza tydzień bez przeklinania. Pierwszą dziedziną sztuki, którą poznają dziewczęta, jest sztuka uliczna. Z pewnością zetknęły się nieraz z muralami i graffiti; teraz same mogą być ich autorkami. Rzeźbiarstwo - przeciwnie - pozostaje im zupełnie obce. Kandydatki na damy muszą stworzyć akt, do którego pozuje para nagich modeli. To wywoła prawdziwy szok. Na koniec uczestniczki wybierają się do teatru; niektóre z nich nigdy tam nie były, innym kojarzył się z czymś nudnym. Odwiedzają teatr improwizacji, gdzie zasiądą na widowni i staną na scenie. Doświadczenie rozdzielenia z bliskimi na blisko dwa miesiące sprawia, że niektóre dziewczyny zaczną rozważać dobrowolne opuszczenie programu(n)
09:00 - #Sława
Opis : Świat showbiznesu jest pełen wzlotów, upadków i okazji do świętowania, dlatego nałogi są tu na porządku dziennym. Prowadząca opowie o nałogach gwiazd, celebrytów i przywódców. Widzowie dowiedzą się między innymi, że Hitler był uzależniony od ponad 70 leków, a Freud był zafascynowany kokainą. Widzowie poznają odpowiedź na pytanie, dlaczego Królowa Wiktoria brała marihuanę i bez czego Królowa Elżbieta nie wychodzi z pałacu. W felietonie m.in. o jednej z głośniejszych spraw w Polsce, czyli o Cezarym P. dilerze gwiazd, u którego jedna z celebrytek zamawiała kotlety. Gościem odcinka będzie Ilona Felicjańska, modelka i pisarka, która o życiu z nałogiem wie wszystko(n)
09:30 - Misja ratunkowa
Opis : W kolejnej edycji programu Ula Chincz ponownie rusza na pomoc tym, którzy nie radzą sobie z zarządzaniem domem. Dziennikarka podsuwa proste rozwiązania dotyczące organizacji przestrzeni, wystroju i porządków, daje rady, które pomogą usprawnić codzienne funkcjonowanie. Uczestnicy programu dzięki niej mają szansę zmienić swój dotychczasowy tryb życia(n)
10:15 - Gwiazdy prywatnie. s01e08
Opis : Michał Piróg zaprasza ekipę programu do swojego niezwykłego mieszkania w centrum Warszawy. Tancerz nie przepada za niespodziewanymi gośćmi, więc nie tak łatwo dostać się do jego gniazdka. Na ponad 80 metrach kwadratowych znajdują się jedynie dwa pokoje i kuchnia, ale za to w apartamencie umieszczono aż dziewięć szaf z ubraniami, butami, biżuterią, a nawet kolekcją markowych okularów. Ula Chincz musi przyznać, że w całym mieszkaniu panuje wzorowy porządek. W sypialni gospodarza dominuje gigantyczna chińska walizka, w której znaleźć można torbę z ubraniami zaprojektowanymi kilka lat temu przez Michała na pokaz związany z kulturą żydowską w Gdańsku. Natomiast w kuchni dumny pan domu pokazuje Uli swój ulubiony dziecięcy komplet śniadaniowy z małpką. Kazał przyjaciołom szukać tego zestawu w sklepach na terenie całej Polski i w rezultacie zdobył aż cztery egzemplarze. To nie koniec niespodzianek - Michał sam przyznaje, że chętnie zdecyduje się na jeszcze jedną przeprowadzkę(n)
10:45 - Afera fryzjera
Opis : W siódmym sezonie "Afery fryzjera" doświadczony stylista Maciek Maniewski ponownie skłoni do rachunku sumienia właścicieli źle prosperujących salonów fryzjerskich. Jego zadanie polegało będzie jednak na tym, by doprowadzić te zakłady - przy użyciu najrozmaitszych środków - do stanu używalności(n)
11:30 - Co nas truje
Opis : W drugiej edycji programu Katarzyna Bosacka zdradza, na co warto zwracać uwagę podczas zakupów spożywczych. Wyjaśnia, które produkty mogą przyczyniać się do rozwoju chorób w naszym organizmie i pogorszenia samopoczucia. Prowadząca daje liczne wskazówki, jak wyeliminować szkodliwe składniki z diety i jak je zastąpić, by podwyższyć jakość posiłków. Zagląda do polskich rodzin, by zbadać i ulepszyć ich jadłospis, przeprowadza sondy uliczne, a także konsultuje się z ekspertami - lekarzami i technologami żywienia(n)
12:15 - SOS - Sablewska od stylu
Opis : W drugiej edycji programu - podobnie jak w poprzedniej - Maja Sablewska w 48 godzin stara się doprowadzić do metamorfozy uczestniczek programu. Pomaga im odnaleźć się w świecie mody w taki sposób, by nie zatracili w nim siebie. Uzupełnia i wzbogaca ich styl o elementy specjalnie pod nie dobrane i uwydatniające ich osobowość. W programie zabierają głos także osoby bliskie uczestniczkom(n)
13:00 - I nie opuszczę Cię aż do ślubu. s07e08
Opis : W każdym odcinku prowadząca Izabela Janachowska okazuje wsparcie przyszłej parze młodej zmagającą się z problemami związanymi z organizacją ślubu i wesela. Na krótko przed tymi ważnymi wydarzeniami spotyka się z narzeczeństwem. Ich związek wisi na włosku, bo tuż przed ślubem atmosfera staje się napięta. Izabela Janachowska pomaga im uporać się z eskalującymi emocjami(n)
13:45 - W czym do ślubu?
Opis : Izabela Janachowska po raz kolejny przychodzi z pomocą kobietom, które przerasta wybór sukni ślubnej. Ekspertka doradza, które z fasonów będą najodpowiedniejsze dla sylwetek uczestniczek, jaki makijaż i jaką fryzurę dobrać pod kreację. Doradztwo obejmuje również osoby bliskie pannie młodej - narzeczonych, matki, teściowe, siostry i oczywiście świadkowe(n)
14:15 - 10/
Opis : Martyna Wojciechowska dobrze wie, że piękno jest rzeczą względną. W trakcie niezliczonych podróży, przekonała się, co ludzie potrafią zrobić dla urody. W tym odcinku podzieli się tą wiedzą również z widzami(n)
14:50 - Eks-tra zmiana
Opis : W programie Agata Młynarska wraz z całą rzeszą ekspertów zmotywuje ludzi świeżo po rozstaniu do polepszenia jakości ich własnego życia. Zmieni nie tylko samych uczestników programu - pod kątem wyglądu, ubioru, stylu, fryzury - lecz także najbliższe ich otoczenie. Pomoże to bohaterom pozbierać się po przykrych wydarzeniach(n)
15:50 - Zaskocz mnie!
Opis : Prezenterka Anna Lucińska daje wskazówki uczestnikom programu, jak sprawić przyjemność ukochanej osobie. Razem z bohaterami kolejnych odcinków zorganizuje niezapomniane dla obu stron - zaskakiwanego i aranżera - wydarzenie, uwzględniając przy tym marzenia obdarowanego. Pomysłów jej nie brakuje(n)
16:20 - Mistrzowskie cięcie. s02e08
Opis : Mistrz sztuki fryzjerskiej Maciej Maniewski, stylistka Alicja Napiórkowska oraz Michał Piróg ruszają w Polskę po raz kolejny, by z wielu kandydatów, którzy zgłosili się na castingi w największych miastach Polski wybrać 10 najlepszych. Zawalczą oni o tytuł mistrza. W nadmorskim kurorcie uczestnicy, których wspierać będzie prowadząca, Gabi Drzewiecka, będą musieli wykazać się kreatywnością, talentem i szybkością, ale przede wszystkim powinni zapanować nad własnymi emocjami. W każdym odcinku jury będzie surowo oceniać kandydatów na mistrza i zwracać uwagę na każdy szczegół. Do finału dotrze jedynie trójka najlepszych fryzjerów. Każdy odcinek oznacza nowe wyzwania - sesje zdjęciowe, trudne koloryzacje czy ostrzyżenie najtrudniejszych klientów takich jak np. dzieci. Uczestnicy będą pracować pod presją czasu oraz emocji(n)
17:25 - Książę Harry i Meghan Markle - miłość ponad konwenanse
Opis : Wielka Brytania z niecierpliwością czeka na kolejny królewski ślub. Książę Harry, który jest piąty w kolejce do brytyjskiego tronu, ogłosił zaręczyny z amerykańską aktorką, rozwódką, Meghan Markle. Ślub ma odbyć się 19 maja 2018 roku w bajecznym zamku Windsor. Widzowie dowiedzą się, jak doszło do pierwszego spotkania Harrego i Meghan, czy połączyła ich miłość od pierwszego wejrzenia oraz czy to prawda, że Meghan powiedziała "TAK" zanim Harry zdążył wygłosić przygotowaną przemowę. Twórcy sprawdzili, z czego wykonany jest zaręczynowy pierścionek przyszłej panny młodej i co na temat przyszłej pary sądzą m.in. Książę Karol, Camilla Parker Bowles, Księżna Kate i książę William(n)
18:45 - Co nas truje
Opis : Polacy w ciągu całego swojego życia zjadają aż 3,5 tony wieprzowiny, a roczne spożycie wynosi 40 kg mięsa na głowę. Taka liczba oznacza dwukrotnie przekroczone normy. Wieprzowina to najbardziej tłuste mięso, ponieważ 1/3 masy świni to czysty tłuszcz, w którym znajdują się ogromne ilości nasyconych kwasów tłuszczowych. Doprowadzają one do niebezpiecznych zmian w tętnicach, sercu czy mózgu. Wielu Polaków kupuje mięso w supermarketach. Niestety, producenci często ostrzykują mięso wodą, a przede wszystkim konserwują go w soli peklowej wzbogaconej o azotyny i azotany sodu. Kasia Bosacka zaprosi na badanie rodzinę, która raz na dwa miesiące kupuje pół świni(n)
19:30 - Co nas truje
Opis : W drugiej edycji programu Katarzyna Bosacka zdradza, na co warto zwracać uwagę podczas zakupów spożywczych. Wyjaśnia, które produkty mogą przyczyniać się do rozwoju chorób w naszym organizmie i pogorszenia samopoczucia. Prowadząca daje liczne wskazówki, jak wyeliminować szkodliwe składniki z diety i jak je zastąpić, by podwyższyć jakość posiłków. Zagląda do polskich rodzin, by zbadać i ulepszyć ich jadłospis, przeprowadza sondy uliczne, a także konsultuje się z ekspertami - lekarzami i technologami żywienia(n)
20:15 - Pani gadżet
Opis : Szesnasta edycja programu także dedykowana jest kobietom zainteresowanym różnymi udoskonalonymi technicznie sprzętami użytku domowego i innymi nowoczesnymi gadżetami. Prowadząca Anna Nowak-Ibisz sprawdza użyteczność każdego z nich i wydaje na jego temat opinię, która pozwala widzom zdecydować, czy chciałyby wejść w posiadanie tego typu gadżetu(n)
20:45 - Pani gadżet
Opis : Szesnasta edycja programu także dedykowana jest kobietom zainteresowanym różnymi udoskonalonymi technicznie sprzętami użytku domowego i innymi nowoczesnymi gadżetami. Prowadząca Anna Nowak-Ibisz sprawdza użyteczność każdego z nich i wydaje na jego temat opinię, która pozwala widzom zdecydować, czy chciałyby wejść w posiadanie tego typu gadżetu(n)
21:15 - Życie bez wstydu
Opis : Wybitni lekarze i w tym sezonie staną przed wyzwaniem poprawy jakości ludzkiego życia. W klinice Ambroziak zjawią się osoby, które nie mogą pogodzić się ze swoim wyglądem, odbieranym jako nieurodziwy, bądź zmagają się z niezwykłymi dolegliwościami, które utrudniają im codzienne funkcjonowanie. Nigdzie nie znaleźli rozwiązania swoich problemów. Specjaliści różnych dziedzin spróbują im pomóc(n)
22:15 - Zanim Cię zobaczę
Opis : Program o charakterze matrymonialnym, w którym Gabi Drzewiecka stara się skojarzyć znudzonych samotnością singli. Uczestnicy wybierają spośród wielu kandydatów partnera lub partnerkę, kierując się nie wyglądem - gdyż do niego nie mają dostępu - lecz takimi wartościami, jak: zainteresowania, barwa głosu. Bohaterowie programu zobaczyć się mają dopiero w finale(n)
23:15 - Młode dziewczyny i ich sponsorzy
Opis : W dobie Internetu dominują pośrednie sposoby nawiązywania relacji. Ułatwiają one dojrzałym mężczyznom poznawanie dużo młodszych dziewczyn. Twórcy dokumentu poszukują odpowiedzi na pytanie, czy kontakt cielesny stanowi nieodzowny element tego typu relacji i co takiego sponsorzy dostają w ramach podzięki za kosztowne podarunki od swoich "podopiecznych". Czy zapewniony dziewczętom luksus to zniewaga wobec emancypacji kobiet, czy wręcz przeciwnie - przejaw wyzwolenia?(n)