TVN Turbo HD

WYBIERZ KANAŁ TV


Program TV

05:25 - Supertransporty
Opis : Kamera odwiedzi pracowników firmy transportowej Kings Heavy Haulage, która działa w angielskim Bristolu. Przedsiębiorstwo istnieje od ponad czterdziestu pięciu lat. Trudni się przewożeniem bardzo dużych, problematycznych towarów. Każde nowe zlecenie jest dla pracowników prawdziwym wyzwaniem. Widzowie zobaczą, jak przebiega transport gigantycznych maszyn, pojazdów lub części zamiennych - począwszy od załadunku na zbliżone rozmiarem ciężarówki, na dostarczeniu do celu kończąc. Wszystkie towary muszą dotrzeć do klientów w stanie nienaruszonym. Kierowcy ciężarówek wciąż walczą z czasem(n)
06:30 - Legendy PRL
Opis : Kilka pojazdów z peerelowskim rodowodem do dziś jest uważanych za niezastąpione. Na przykład przy zachodniej granicy oryginalny ził z powodzeniem wykorzystuje ochotnicza straż pożarna. Z kolei w Lublinie od lat powstają wojskowe honkery, wśród których jest wiele ciekawych prototypów(n)
07:00 - Kolekcjonerzy aut
Opis : Autorzy programu, znawcy i kolekcjonerzy unikatowych, bądź klasycznych aut zgodnie twierdzą, że samochód, to coś więcej niż stalowa karoseria i silnik. Specjalnie dla widzów otworzą swoje garaże, by pokazać znajdujące się się w nich skarby oraz opowiedzieć ich niezwykłe historie(n)
07:30 - Auta Danny'ego
Opis : "Auta Danny'ego 2" to kontynuacja programu motoryzacyjnego, którego gospodarzem jest legenda Las Vegas - Danny "Count" Koker. Specjalista w dziedzinie amerykańskiej motoryzacji oraz jego zespół z powodzeniem odnawiają klasyczne modele samochodów i motocykli, by sprzedać je za krocie. Pojazdy, które wychodzą z jego rąk, są niepowtarzalne, ponieważ odpowiadają na indywidualne oczekiwania klientów. Każdy odcinek "Aut Danny'ego 2" obfituje w opowieści o zabytkowych pojazdach i ciekawostki związane z handlem samochodami. "Count" i jego ekipa między innymi przygotowuje motocykl dla mężczyzny, któremu fizyczne ograniczenia do tej pory nie pozwalały na jazdę jednośladem(n)
08:00 - Auta Danny'ego . Counting Cars 2, s02e13
Opis : "Auta Danny'ego 2" to kontynuacja programu motoryzacyjnego, którego gospodarzem jest legenda Las Vegas - Danny "Count" Koker. Specjalista w dziedzinie amerykańskiej motoryzacji oraz jego zespół z powodzeniem odnawiają klasyczne modele samochodów i motocykli, by sprzedać je za krocie. Pojazdy, które wychodzą z jego rąk, są niepowtarzalne, ponieważ odpowiadają na indywidualne oczekiwania klientów. Każdy odcinek "Aut Danny'ego 2" obfituje w opowieści o zabytkowych pojazdach i ciekawostki związane z handlem samochodami. "Count" i jego ekipa między innymi przygotowuje motocykl dla mężczyzny, któremu fizyczne ograniczenia do tej pory nie pozwalały na jazdę jednośladem(n)
08:30 - Polak potrafi . s17e01
Opis : Twórcy programu prezentują dynamicznie rozwijające się gałęzie polskiego przemysłu. Odwiedzają też krajowe fabryki i zakłady z różnych branż oraz pasjonatów, którzy mają niezwykłe umiejętności(n)
09:01 - Raport końcowy
Opis : Weekendowa edycja znanego i lubianego przez widzów "Raportu Turbo". W programie znajdzie się podsumowanie kończącego się właśnie tygodnia wraz z nowymi komentarzami prowadzących(n)
09:15 - 101 napraw
Opis : Grzegorz Duda po raz siódmy podzieli się swoim doświadczeniem, które pomoże widzom samodzielnie wykonywać podstawowe naprawy i modyfikacje w samochodzie, dzięki czemu, będą mogli sporo zaoszczędzić na serwisie auta(n)
09:45 - Ciężarówką przez Stany
Opis : "Ciężarówką przez Stany 2" to kontynuacja programu, w którym Dawid Andres - pochodzący z Polski kierowca ciężarówki - rozwozi towary i odkrywa przed widzami uroki USA. Jako nietypowy przewodnik opowiada m.in. o mijanych miejscach i życiu zamieszkujących je ludzi. Kamera przedstawia nie tyle krajobrazy widziane przez szybę tira, ile codzienne życie Amerykanów. Praca kierowcy i prowadzenie program "Ciężarówką przez Stany" to nie jedyne aktywności Dawida Andresa. Zamiłowany podróżnik zasłynął niedawno pokonaniem Amazonki na rowerze. Kilkanaście lat pracy za kierownicą dało mu okazję do poznania Stanów od kuchni. Dzięki temu z łatwością nawiązuje kontakty z ludźmi, np. w sklepach czy na stacjach benzynowych. W drugim sezonie "Ciężarówką przez Stany" Dawid Andres zagląda m.in. na tor wyścigowy Indianapolis Motor Speedway oraz do stolicy muzyki country, czyli Nashville. Po drodze odwiedza takie miasta, jak Miami, Atlantę, Chicago czy Warszawę w stanie Ohio(n)
10:30 - Samochód marzeń - kup i zrób . s13e05
Opis :
11:30 - Ratujemy klasyki
Opis : Bartek Sawaryn i Roland "Roni" Janiec to dwóch pozytywnie zakręconych gości, którzy uwielbiają popracować przy ciekawym aucie. Szczególną radość czerpią z dawania drugiego życia egzemplarzom skazanym na gnicie w stodole, wrastanie w ziemię na parkingu czy oczekującym na rychłą kasację. Nie zniechęca ich fatalny stan wnętrza, pordzewiała karoseria czy niedziałający silnik - w każdy projekt wkładają dużo serca i pieniędzy. W drugiej serii do warsztatu chłopaków trafią m.in. Fiat 126 p, Fiat 125 p i Renault 5(n)
12:15 - Absurdy drogowe . s09e08
Opis : "Absurdy drogowe 9" to kolejna seria spotkań z Kamilem Jaśkowskim i Krzyśkiem Ruszałą, poszukiwaczy głupoty i braku wyobraźni drogowców oraz urzędników. Gospodarze programu wyruszają w Polskę prototypową syrenką o symbolu S201, aby z bliska przyjrzeć się przykładom niekompetencji. Należą do nich źle ustawione znaki, latarnie ustawione na środku drogi i inne miejsca, które utrudniają życie kierowcom. Seria "Absurdy drogowe" stanowi przegląd miejsc, które charakteryzują się budowlanym niedbalstwem. Przeważnie stoją za nimi ogromne kwoty wydane lekką ręką przez urzędników. Niefunkcjonalne obiekty infrastruktury komunikacyjnej znajdują się zarówno na autostradach, jak i drogach lokalnych czy miejskich ulicach. Prowadzący nie poprzestają na pokazaniu ich przed kamerą, ale często interweniują w urzędach, u wykonawców budowlanych czy zarządców dróg(n)
12:45 - Megatransporty
Opis : Po raz kolejny widzowie będą mieli okazję przyjrzeć się pracy ludzi, którzy zajmują się transportem ładunków ponadgabarytowych. W programie będzie można zobaczyć jak profesjonaliści zmagają się z wieloma przeciwnościami, generowanymi zarówno przez ludzi, jak i przyrodę(n)
13:30 - Nowy Gadżet
Opis : "Nowy Gadżet 11" to kolejna odsłona programu, w którym Kuba Klawiter prezentuje najnowsze, najbardziej pomysłowe nowinki technologiczne. Sprawdza ceny sprzętów oferowanych przez wiodące firmy i wyszukuje ich tańsze odpowiedniki. Kuba pokazuje widzom, jak obsługuje się rozmaite gadżety oraz sprawdza, czy naprawdę spełniają funkcje, o jakich zapewniają producenci. Gospodarz programu "Nowy Gadżet" z pasją i humorem odkrywa tajniki świata nowych technologii. Jako gadżetomaniak z krwi i kości staje się przewodnikiem po przebogatej ofercie sprzętów i aplikacji(n)
14:00 - Wojny samochodowe
Opis : W programie "Wojny samochodowe 6" dwaj handlarze: Paweł Miszta i Przemek Szafrański rywalizują ze sobą o miano lepszego sprzedawcy. Obaj mają tydzień na zakup, naprawę oraz sprzedaż wybranego samochodu. Widzowie mogą ocenić, który z nich ubił lepszy interes. Bohaterowie "Wojen samochodowych 6" są znawcami świata motoryzacji. Mają wiedzę, doświadczenie i umiejętności, a na dodatek potrafią twardo się targować. W programie pokazują, jak kupić samochód, a następnie go sprzedać, żeby zarobić na takiej transakcji. Program "Wojny samochodowe 6" jest dowodem na to, że handel samochodami stanowi ciężki kawałek chleba. Sęk w tym, że aby pojazd sprzedać z zyskiem, trzeba najpierw wyszukać niedrogi egzemplarz, ale z potencjałem. Aby wyjść na swoje, trzeba wykazać się gruntowną wiedzą, orientacją w temacie, talentem do negocjacji, a także sprytem. Jak w życiu - przyda się też odrobina szczęścia(n)
14:45 - Służby ratownicze. s01e06
Opis : Prawdziwe akcje ratowników i zagrożenia, z którymi muszą się codziennie mierzyć. Walcząc o ludzkie życie, prowadzą przede wszystkim wyścig z czasem. W Polsce działa kilka rodzajów służb, które patrolują powietrze, wodę oraz stały ląd. Ratownicy WOPR dbają o bezpieczeństwo w akwenach. Do swojej dyspozycji mają motorówki i łodzie, służące do akcji na pełnym morzu, gdzie poszukują zaginionych jachtów. Bohaterami poszczególnych odcinków są też pracownicy GOPR. Wyjaśnią oni widzom przebieg procedury lądowania na oblodzonych górskich zboczach. Zdradzą ponadto, w jaki sposób transportują rannych na quadach(n)
15:30 - Wyburzacze
Opis : W czwartej serii programu widzowie znów będą mogli przyjrzeć się pracy ludzi, którzy niemal wszystko potrafią bezpiecznie zrównać z ziemią. Fachowcy, których będziemy obserwować, podejmą się niezwykle trudnych rozbiórek, zarówno małych, jak i tych ogromnych obiektów(n)
16:15 - Pomoc drogowa 24h
Opis : Kierowcy holowników i lawet jako pierwsi pojawiają się na miejscu wypadku, dzięki nim usuwane są auta blokujące przejazd czy stwarzające zagrożenie poprzez nieprawidłowe zaparkowanie. Widzowie poznają kulisy zawodu, w którym trzeba być gotowym do pracy przez całą dobę(n)
17:00 - Garaż Dudy
Opis : Mistrz Europy w wyścigach górskich Grzegorz Duda oraz jego mechanicy podejmują się kilku nietypowych motoryzacyjnych modyfikacji. Tylko w tym programie zamieniają Nissana 350Z w Ferrari California, a Ford Mustang otrzyma nowe, wystrzałowe wcielenie. Najtrudniejszym projektem okazuje się zbudowanie silnika do Hoverbike Raptor czyli połączenie helikoptera i motocykla(n)
18:00 - Najlepsze samochody XXI wieku
Opis : Dziennikarze TVN Turbo podzielą się swoimi wrażeniami i wspomnieniami z jazdy najlepszymi, według nich, samochodami ostatnich 18 lat. Zaprezentowane zostaną najdroższe, najszybsze i najbardziej przełomowe pojazdy takie jak: Tesla Model S czy Maybach, a także te, które znane są kierowcom na całym świecie: Opel Astra czy Skoda Octavia(n)
18:30 - Z miłości do samochodów
Opis : Prawdziwy miłośnicy dwuśladów przyglądają się prawdziwym perełkom motoryzacyjnym(n)
19:30 - Patrol drogowy
Opis : Na A1 w okolicach Leeds funkcjonariusze będą musieli wykonać bardzo ryzykowny manewr, żeby zatrzymać pijanego kierowcę. Natomiast w mieście Halifax będą starali się dotrzeć do sprawcy po śladach krwi, które pozostawił w miejscu wypadku(n)
20:30 - Raport końcowy
Opis : Weekendowa edycja znanego i lubianego przez widzów "Raportu Turbo". W programie znajdzie się podsumowanie kończącego się właśnie tygodnia wraz z nowymi komentarzami prowadzących(n)
20:46 - Ratujemy klasyki
Opis : Bartek Sawaryn i Roland "Roni" Janiec to dwóch pozytywnie zakręconych gości, którzy uwielbiają popracować przy ciekawym aucie. Szczególną radość czerpią z dawania drugiego życia egzemplarzom skazanym na gnicie w stodole, wrastanie w ziemię na parkingu czy oczekującym na rychłą kasację. Nie zniechęca ich fatalny stan wnętrza, pordzewiała karoseria czy niedziałający silnik - w każdy projekt wkładają dużo serca i pieniędzy. W drugiej serii do warsztatu chłopaków trafią m.in. Fiat 126 p, Fiat 125 p i Renault 5(n)
21:30 - Mistrzowie wpadek . Now That's Funny, s02e13
Opis : W drugiej serii widzowie zobaczą najśmieszniejsze klipy z wielu różnych kategorii. Oprócz typowych wyczynów kaskaderów-amatorów w zestawieniu znajdą się również wyróżniające się filmiki z nieudanymi naprawami domowymi, doświadczeniami pseudo-naukowymi, a nawet ujęcia z nietypowym zachowaniem zwierząt domowych(n)
22:30 - Samochód marzeń - kup i zrób . s13e05
Opis :
23:30 - Zakup kontrolowany . s26e363
Opis : Adam Kornacki w 26. sezonie programu znów będzie doradzał uczestnikom programu w wyborze samochodu odpowiadającego ich wymaganiom, będzie pasował do ich stylu życia oraz nie wykroczy poza budżet(n)