TVP Seriale

WYBIERZ KANAŁ TV


Program TV

05:00 - Zakończenie programu
Opis :
06:00 - Bulionerzy: Dziecko sukcesu
Opis : Do sąsiadki Nowików, prezes Adamskiej, przyjeżdża na weekend kilkuletni syn, Nikoś. Rzadko się widują, ponieważ chłopiec mieszka z ojcem, a matka jest wciąż zajęta innymi sprawami. W ostatniej chwili Adamska dowiaduje się, że musi uczestniczyć w ważnej międzynarodowej konferencji. Nie mogąc wypełnić rodzicielskich obowiązków, zwraca się o pomoc do sąsiadów. Nowikowie zgadzają się zapewnić dziecku opiekę. Niesforny chłopiec zmienia jednak ich wolne dni w prawdziwe piekło(n)
06:35 - Zmiennicy: Prasa szczególnej troski
Opis : Ludzie prezesa Kłuska masowo wykupują pewien tygodnik, by następnie przeszmuglować do Niemiec narkotyki ukryte w paczkach z gazetami. Kłusek, chcąc uczcić kolejną pomyślną dostawę, spędza wieczór z prostytutką Mariolą. Tymczasem Kasia wozi parę młodych ludzi, którzy starają się jak najszybciej zrobić zakupy, by wykorzystać kredyt dla młodych małżeństw. Jest to jednak bardzo trudne, ponieważ w sklepach nie ma już nic, co mogłoby ich zadowolić(n)
07:45 - Zmiennicy: Warszawski łącznik
Opis : Przybyły z Bangkoku Krashan czeka na odprawę celną. W jego bagażu znajduje się cenny towar. Pasażer nie ma szczęścia, ponieważ trafia na wzmożoną kontrolę. W obawie o swój los, nawiązuje kontakt ze strażakiem Kuśmidrem, który obiecuje mu pomóc w wyniesieniu walizki z lotniska. Obaj umawiają się w warszawskim hotelu. Kiedy jednak Kuśmider dowiaduje się, co zawiera pakunek turysty, żąda dużej zapłaty za swoją usługę. W ich perypetie wplątuje się Jacek, z którego taksówki korzystają(n)
08:55 - Dziewczyny ze Lwowa : Zimna wojna. s03e33
Opis : Nowakowa zgodnie z prośbą Karoliny i Jakuba sporządza testament. Przy ciasteczkach i herbacie odczytuje gościom swoją ostatnią wolę. Olya i Tomek nie wiedzą, co zrobić z kosztownościami, które przekazała im Hanka na przechowanie. Boją się, że ktoś wkrótce ich okradnie. Kamyk, "czyściciel kamienic", zaprowadza nowe porządki w przejętej przez siebie nieruchomości. Nowakowa postanawia odwiedzić pana Henryka w jego mieszkaniu. Pech sprawia, że rekonwalescenta nie ma w domu, bo wraz z kolegami obmyśla plan przechytrzenia nieuczciwego właściciela kamienicy przy Cynowej. Lokatorki chorego otrzymują od Nowakowej ostrą reprymendę, że nie potrafią zadbać o bezpieczeństwo swego gospodarza. Polina podpytuje kobietę, czy nie zechciałaby dać Katii jakiegoś zajęcia. Swieta udaje się na Ukrainę. W podróży towarzyszy jej mecenas. Oleh znów ma kłopoty. Tym razem nawiązał współpracę z niebezpiecznymi ludźmi(n)
09:50 - Ojciec Mateusz : Talent. s04e51
Opis : W Busku-Zdroju, w hotelu państwa Shultz, trwają przygotowania do corocznego konkursu cukierniczego. Jego uczestnikom kibicują m.in. Natalia, Mateusz i Emilka. Faworytem do zdobycia głównej nagrody jest Pawicki. Podczas imprezy dochodzi do tragedii. Po skosztowaniu tortu przewodniczący jury, pan Shultz, umiera, a cukiernik Pawicki trafia do szpitala. Policja ustala, że ktoś dodał do ciasta lek nasercowy. Środek ten w połączeniu z lekarstwami na nadciśnienie, które zażywał Shultz, spowodował jego zgon. Kochanka ofiary oskarża o otrucie męża jego żonę. Kobieta zostaje zatrzymana, lecz Możejko i Nocul kontynuują śledztwo. Pawicki podejrzewa, że to on miał być ofiarą, i oskarża o otrucie swojego pasierba. Wśród podejrzanych znajdują się też inni cukiernicy(n)
10:45 - Ojciec Mateusz : W kręgu podejrzeń. s04e52
Opis : Miłośnik pszczelarstwa, pan Sawicki, przekazuje Mateuszowi tajemnice przygotowania wyrobów z miodu. Przypadkowo ksiądz staje się świadkiem kłótni pomiędzy właścicielem pasieki Robertem Galińskim (Waldemar Błaszczyk) a Grzegorzem Wadlewskim (Bartłomiej Świderski). Nazajutrz Grażyna Galińska (Karolina Dafne Porcari) znajduje zwłoki swego męża. Kobieta oskarża o morderstwo Wadlewskiego, który groził Robertowi za zwolnienie jego matki z pracy. Krąg podejrzanych rozszerza się, a w sprawę zamieszana jest nawet pani burmistrz, Justyna Malec. Zagadkę śmierci mężczyzny pomaga rozwiązać Mateusz(n)
11:35 - "O mnie się nie martw" - tajemnice filmowego planu
Opis :
11:55 - Rodzinka.pl: Aukcja marzeń. s09e190
Opis : Maria popada w rozpacz, przyglądając się swojej figurze po ciąży. Natalia znajduje w pokoju Kuby pistolet. Próbuje pomóc Kacprowi w nauce języka polskiego, co ma nieprzewidziane konsekwencje. Maria zastanawia się, komu przekazać Szymonka, gdy jej już zabraknie. Jest gotowa powierzyć go opiece wszystkim z wyjątkiem Marka. Kacper rozczula rodziców wyznaniem, że ich kocha. W domu Boskich trwa spotkanie dorosłych, którzy dyskutują o swoich fantazjach(n)
12:25 - Rodzinka.pl: Giełda wspomnień. s09e191
Opis : Magda i Agata spotykają się w domu Boskich, by pomówić na temat swoich byłych partnerów. Nie do końca się ze sobą zgadzają. Po pysznej kolacji, którą przygotowała Natalia, Maria składa przyjaciółce i jej mężowi propozycję nie do odrzucenia. Chce, by Boscy zostali rodzicami chrzestnymi jej synka, Szymonka. Natalia dostaje w pracy podwyżkę. By to uczcić, robi na bazarku zakupy z samymi wykwintnymi produktami. Kacperek poprawia oceny w szkole. Szczególnie widać to, jeśli chodzi o noty z języka polskiego. Natalia i Ludwik podejmują decyzję o składce na rodzinny budżet, w którym swój udział mają mieć także Tomek i Kuba. Chłopcy nie są zachwyceni pomysłem(n)
12:55 - Rodzinka.pl: Braterska kasa. s09e192
Opis : Kacper ma kolejne problemy w szkole z językiem polskim, co martwi Natalię. Boska szykuje kolację według nowego przepisu. Ku jej zaskoczeniu dania nie smakują bliskim. Zosia przekazuje braciom prawdę o ich relacjach, sugerując, że chłopcy nie mogą na siebie liczyć. Tymczasem Ludwik wychodzi na spotkanie towarzyskie z klientem(n)
13:35 - Ojciec Mateusz : Samotne serca. s04e53
Opis : W Sandomierzu zamordowany zostaje Andrzej Randa. Główną podejrzaną o popełnienie zbrodni staje się żona ofiary. Małżonkowie byli w trakcie rozwodu i wciąż spierali się o zakres opieki nad synem. Niebawem policjanci znajdują wśród rzeczy zmarłego wizytówkę jednej z kieleckich agencji matrymonialnych. Okazuje się, że Andrzej był jej klientem. Natalia także próbuje znaleźć kogoś bliskiego tą drogą. Tymczasem Mateusz postanawia dowiedzieć się czegoś więcej o biurze matrymonialnym, natomiast Możejko i jego podwładni próbują dotrzeć do klientek, z którymi umawiał się Randa. Sprawa coraz bardziej się komplikuje(n)
14:35 - Ojciec Mateusz : Zaklęty rewir. s04e54
Opis : W trakcie szkolnej wycieczki do Kielc mdleje córka Nocula, Ola. Zaniepokojeni rodzice natychmiast jadą do szpitala. Podczas wizyty policjant zwraca uwagę na jednego z pielęgniarzy. Uświadamia sobie, że jest to były więzień, Pluskwa (Eryk Lubos). Niebawem zostaje zamordowany młody lekarz - pracownik kieleckiej kliniki, w której przebywa Ola. Na narzędziu zbrodni znajdują się odciski palców Pluskwy. Mężczyzna trafia do aresztu. Mówi on Mateuszowi, że w klinice przebywa pacjent, który jest traktowany w specjalny sposób przez jednego z lekarzy. Chorym okazuje się groźny gangster, który z uwagi na stan zdrowia ma przerwę w odbywaniu kary. Duchowny pomaga w rozwiązaniu sprawy i oczyszczeniu z zarzutów Pluskwy(n)
15:30 - Ojciec Mateusz : Spływ. s04e55
Opis : Ksiądz Mateusz zabiera grupę nastolatków nad jezioro Sielpia. Po całym dniu na kajakach młodzi, w tym Marcin (Kamil Kulda), Jędrek (Michał Malinowski), Gosia (Milena Suszyńska) i Marianna (Marta Juras), bawią się do późna przy ognisku. Nazajutrz chłopak Oli Nocul, Jędrek, zostaje znaleziony martwy. Sekcja zwłok wykazuje, że przyczyną zgonu było utonięcie, jednak na ciele ofiary lekarze zauważają także ślady walki. Podejrzaną o zabójstwo staje się Ola, która feralnego wieczoru pokłóciła się z Jędrkiem. Sandomierski proboszcz musi jak najszybciej wyjaśnić, kto i dlaczego chciał skrzywdzić chłopca(n)
16:25 - Janosik: Beczka okowity
Opis : Władze austriackie zamierzają ostatecznie rozprawić się z Janosikiem i jego ludźmi. Przeciwko rozbójnikom zostają wysłane regularne wojska. Tymczasem harnaś i jego zbójnicy przechodzą na drugą stronę Tatr do słowackiej wioski. Tu staczają walkę z hajdukami, których przyłapali na biciu chłopa. Dowódca oddziału za karę zostaje wrzucony do beczki z okowitą(n)
17:25 - Janosik: Dobra cena
Opis : Po powrocie ze Słowacji Janosik postanawia zmusić wojska austriackie do odwrotu. W tym celu używa sprytnego fortelu - rozpuszcza wśród górali pogłoski o wybuchu epidemii ospy. Na wieść o tym Austriacy w popłochu opuszczają wioskę. Zbójnicy pojmują ich generała, żeby wymusić w ten sposób oswobodzenie słowackich towarzyszy, którzy uwięzieni są w zamku(n)
18:20 - O mnie się nie martw
Opis : Bartek konfrontuje się z Andreasem. Uświadamia sobie, że jego rodzina może skrywać niewygodne tajemnice. Tymczasem za sprawą Moniki kancelaria mierzy się z przeciekiem dokumentów związanych ze sprawą rozwodową. Głównym podejrzanym jest nowy pracownik, Patryk. Paweł staje w obronie brata, chociaż nie jest przekonany o jego niewinności. Tylko Sylwia nabiera wątpliwości wobec dziennikarki i postanawia przyjrzeć się jej działaniom. Na szczęście, ujawnienie materiałów rozwodowych doprowadza do pojednania klientów, jednak niedoszli rozwodnicy nie zamierzają trzymać w tajemnicy wstydliwego incydentu. Krzysiek staje się coraz bardziej zazdrosny o Martę. Sekretarka natomiast udaje, że ma romans(n)
19:15 - Rodzinka.pl: Kubek z syrenką. s13e245
Opis : Kuba tłumaczy bratu, dlaczego kobiety są przystosowane do wyjmowania rzeczy ze zmywarki. Tymczasem Natalia jest zachwycona trenerem Kacpra. Agata wciąż uczęszcza do Ludwika na korepetycje z architektury. Kuba i Paula próbują samych siebie przekonać, że między nimi już wszystko skończone. Beata wpada do Boskich z niezapowiedzianą wizytą. Okazuje się, że wybrała nieodpowiedni moment..(n)
19:45 - Na sygnale: Straszna rzecz
Opis : Zespół Gabi odpowiada na dwa wezwania z jednego bloku. Najpierw ratownicy trafiają na młodą, atrakcyjną kobietę, która na ich widok rozbiera się i wyraźnie próbuje oczarować Piotra. Niebawem Strzelecki musi stanąć oko w oko z jej zazdrosnym mężem. Później ich pacjentką zostaje seniorka, która ma problemy z sercem i nerkami(n)
20:20 - Ojciec Mateusz : Helena. s04e56
Opis : Natalia i Możejko są świadkami napadu w supermarkecie. Policjant próbuje interweniować i zostaje ciężko ranny. Okazuje się że potrzebna będzie dla niego krew bardzo rzadkiej grupy. O udział w napadzie podejrzany jest Kluza, który pracował w markecie i miał zatarg z jego kierownikiem. Helena Barcz, właścicielka sklepu z żywnością ekologiczną, oddaje krew dla Możejki. Ten po rekonwalescencji postanawia jej podziękować, ale okazuje się, że kobieta nie żyje. W obu śledztwach nie brakuje nowych wątków. Niezbędna okaże się pomoc ojca Mateusza(n)
21:20 - Ojciec Mateusz : Gwiazdeczka. s05e57
Opis : Pewnego dnia proboszcz Mateusz znajduje w kościele porzuconego noworodka. Dziewczynka z powodu wysokiej gorączki trafia do szpitala. Natalia, która bardzo przeżywa całą sytuację, zaczyna się zastanawiać nad adopcją. Tymczasem trwają poszukiwania matki dziecka. Policjanci szukają kobiet, które rodziły w ostatnich dniach. W ten sposób trafiają na trop Ukrainki Ludmiły, która kilka miesięcy wcześniej zgłaszała się do szpitala i dopytywała o możliwość porodu. Niebawem to Mateusz odkrywa, kto jest prawdziwą matką dziecka(n)
22:15 - Ojciec Mateusz : Powódź. s05e58
Opis : Mieszkańcy Sandomierza i okolic walczą ze skutkami powodzi. W akcję pomocy poszkodowanym zaangażowana jest cała plebania. Natalia wydaje dary przekazane przez Caritas. W pomoc powodzianom oraz zdobywanie niezbędnych materiałów energicznie włącza się także Pluskwa (Eryk Lubos). Mateusz stara się wspierać Małgorzatę (Małgorzata Zajączkowska) i jej niepełnosprawnego syna Witka (Marek Kossakowski), którzy szczególnie ucierpieli w czasie powodzi. Niebawem policjanci znajdują wyrzucone przez rzekę ciało kobiety. Rozpoczyna się śledztwo. Rozwiązanie zagadki okazuje się zaskakujące dla wszystkich(n)
23:05 - Ojciec Mateusz : Kryminał. s05e59
Opis : Biskup zaprasza Mateusza na spotkanie ze znaną autorką kryminałów, Eweliną Linde (Dorota Segda), która jest córką jego dobrej znajomej. Impreza zostaje zorganizowane w dworku - Muzeum Mikołaja Reja w Nagłowicach. W trakcie spotkania dochodzi do nieprzyjemnego incydentu. Jeden z obecnych, dziennikarz Norbert Kolarski (Szymon Rząca), oskarża pisarkę o plagiat. Ewelina przeprasza za zaistniałą sytuację i prosi swojego agenta, Rafała Iwińskiego (Piotr Pilitowski), o wyjaśnienie sprawy. Rano w pokoju hotelowym zostaje znaleziony ciężko pobity Kolarski. Podejrzanym o napaść staje się Rafał. Tymczasem Ewelina przyznaje się policjantom, że od jakiegoś czasu otrzymuje listy z pogróżkami. Mateusz z pomocą Pluskwy stara się rozwiązać zagadkę pobicia i szantażu(n)
23:55 - Korona królów. s01e63
Opis : Król niepokoi się o Kundzię. Odwiedza ją w komnacie, gdzie zastaje też Annę. Władca rozmawia w karczmie z rycerzem Dobkiem. W zamian za służbę obiecuje mu ziemię. Kundzia budzi się i powoli wraca do zdrowia. Egle dowiaduje się od posłańca, że na zamku nie ma zarazy. Decyduje się wracać. Na Wawelu słyszy od Audre, że z Gabiją jest coraz gorzej(n)