TV Puls

WYBIERZ KANAŁ TV


Program TV

05:25 - Przygody Merlina . The Adventures of Merlin, s03e04
Opis : Artur i Merlin wdają się w bójkę w karczmie. W ostatniej chwili z pomocą przybywa im zawadiaka Gwaine. W walce zostaje poważnie ranny i trafia pod opiekę Gaiusa. Gdy wraca do zdrowia zaczyna podrywać Ginewrę, co nie podoba się Arturowi. Tymczasem herszt bandy, która napadła na niego i Merlina przygotowuje zemstę. Kupuje magiczne miecze i kryształy. Pozwalają one ich posiadaczom przyjąć kształt osoby, której krwi dotkną. Niedługo potem bandyta wraz ze swoim kompanem atakuje dwóch rycerzy zmierzających na turniej do Camelotu. Pod postaciami Oswalda i Ethana przestępcy udają się na zamek. Ich celem jest zabicie Artura. Wkrótce Merlin odkrywa plan bandytów. Jako sługa nie może jednak oskarżyć rycerzy bez powodu. Musi użyć podstępu, by uratować życie następcy tronu..(n)
06:25 - Flash
Opis : Dysponujący ogromną siłą nadczłowiek Griffin Grey myli Harry'ego z Harrisonem Wellsem z Ziemi 1 i porywa go. Chce, by mężczyzna wyleczył go ze stanu, w którym się obecnie znajduje. Barry dochodzi do wniosku, że kryjówkę Griffina będzie w stanie namierzyć inny z genialnych Wellsów i prosi o pomoc Jesse. Wally przyciska Joego w sprawie Flasha(n)
07:20 - Flash
Opis : Powrót Zooma jest tylko kwestią czasu. Wells chce przywrócić Barry'emu jego szybkość. W tym celu planuje odtworzyć incydent związany z akceleratorem cząsteczek. Barry, Cisco i Joe nie są jednak pewni, czy to dobry pomysł. Barry chce się spotykać z ojcem i poprosić go o radę. Cisco i jego brat zostają zaatakowani przez nadczłowieka. Okazuje się, że jest nim alternatywna wersja brata Cisco pragnąca zemścić się za śmierć alternatywnego Cisco. Powraca Zoom i przyprowadza ze sobą Caitlin(n)
08:15 - Skorpion . Scorpion, s02e21
Opis : Zespół Skorpion stara się uratować Cabe'a. Mężczyzna został pojmany w trakcie wykonywania tajnej misji w Dżibuti w Afryce(n)
09:10 - Skorpion . Scorpion, s02e22
Opis : Ekipa Skorpion zostaje wynajęta do przeszukania terenu budowy fabryki w Wietnamie. Ma odnaleźć szczątki żołnierzy zaginionych w 1971 roku(n)
10:05 - Skorpion . Scorpion, s02e23
Opis : Ekipa Skorpion zostaje zaangażowana przez Departament Obrony Stanów Zjednoczonych. Jej zadaniem jest włamanie się do Fortu Knox w celu sprawdzenia poziomu ochrony obiektu. W trakcie wykonywania zadania członkowie drużyny odkrywają na terenie fortu niebezpieczny obiekt. Muszą przeprowadzić drugie włamanie(n)
11:00 - Następny proszę!
Opis : Tym razem program swoją osobą uświetni aktor i zawodnik MMA, Tomasz Oświeciński. Widzowie przekonają się, czy przyniesie on szczęście finaliście. Ponadto, tradycyjnie Grzegorz Wilk i jego zespół zadbają o doskonałą muzykę, a Kuba Krzak z Kabaretu Chyba wcieli się w kolejną zwariowaną postać(n)
11:55 - Klan urwisów
Opis : "Klan urwisów" z 1994 r. opowiada o grupie kolegów należących do Klubu Nienawidzących Kobiet. Ich podstawową zasadą jest niezadawanie się z dziewczynami. W podwórkowym gangu prym wiodą Spanky (Travis Tedford) i Alfalfa (Bug Hall). Chłopcy przygotowują się do ważnego wyścigu gokartów. Właśnie w tym czasie reszta odkrywa, że Alfalfa podkochuje się w Darli Jean Hood (Brittany Ashton Holmes). Po pierwsze, łamie regulamin, a po drugie, może przez to zaprzepaścić szansę na wygraną. Cały klan urwisów zgodnie wymierza przyjacielowi karę: ma bezwzględnie zapomnieć o dziewczynie. Jednak sroga kara to nic, co następuje później. Chłopcy tracą w pożarze budynek, w którym się spotykali. Postanawiają za wszelką cenę zdobyć fundusze na odbudowę. Tymczasem ich rówieśnicy, Butch (Sam Saletta) i Woim (Blake Jeremy Collins), próbują ukraść ich pojazd, a dzień wyścigu zbliża się nieubłaganie. "Klan urwisów" jest przezabawną produkcją familijną opartą na cyklu filmów krótkometrażowych sprzed kilkudziesięciu lat. W głównych bohaterów filmu z 1994 r. wcieliły się dzieci, zaś role drugoplanowe odegrali znani aktorzy, m.in. Whoopi Goldberg, Mel Brooks, Lea Thompson i Daryl Hannah(n)
13:50 - Żabi król
Opis : W ramach telewizyjnej serii "Najpiękniejsze baśnie braci Grimm" widzowie mają szansę zobaczyć najsłynniejsze, a także te mniej znane baśnie niemieckich pisarzy, Wilhelma i Jacoba Grimmów. W cyklu zostaną przedstawione te spośród stworzonych w dziewiętnastym wieku opowieści, które doczekały się nowych ekranizacji. W cyklu "Najpiękniejsze baśnie braci Grimm" zostaną zaprezentowane baśnie: "Czerwony Kapturek", "Jaś i Małgosia", "Kopciuszek", "Kot w butach", "O rybaku i jego żonie", ale także "Pani Zamieć", "Trzy piórka", "Złodziej nad złodziejami" i wiele innych(n)
15:00 - Miłość, szmaragd i krokodyl
Opis : Film "Miłość, szmaragd i krokodyl" był jednym z największych hitów przygodowych lat 80. Powodzenie u wszystkich osób szukających dobrej filmowej rozrywki zagwarantowały temu obrazowi gwiazdorska obsada, czyli Kathleen Turner i Michael Douglas w rolach głównych, szybkie tempo przedstawionej historii, a także odpowiednie wyważenie wątków romansowego, przygodowego i elementów komedii. Kathleen Turner gra w filmie "Miłość, szmaragd i krokodyl" Joan Wilder, popularną autorkę powieści przygodowych. W jej książkach zdarzają się naprawdę niezwykłe rzeczy - tajemnicze zbrodnie, zapierające dech w piersi pościgi, krwawe walki i burzliwe romanse. Jednak życie pisarki nie jest tak porywające jak losy jej bohaterów. Joan mieszka samotnie w eleganckim nowojorskim mieszkaniu. Jej jedynym przyjacielem jest kot. W miłości też nie ma zbyt wiele szczęścia i powoli zaczyna czuć się trochę rozczarowana monotonną codziennością, dlatego przeżywa coraz bardziej niesamowite przygody w wyobraźni. Pewnego dnia życie Joan diametralnie się zmienia za sprawą tajemniczej przesyłki, którą otrzymuje. W środku znajduje się mapa wiodąca do legendarnego skarbu. W tym samym czasie w Kolumbii zostaje porwana siostra pisarki, a przestępcy w zamian za jej uwolnienie żądają zwrotu mapy. Bohaterka filmu "Miłość, szmaragd i krokodyl" wyrusza do Ameryki Południowej. W dżungli wpada w prawdziwe tarapaty. Z opresji ratuje ją poszukiwacz przygód, Jack T. Colton (Michael Douglas). Odtąd razem poszukują skarbu. Starają się im przeszkodzić kolumbijska mafia i drobny złodziejaszek Ralph (Danny DeVito)(n)
17:20 - Wodny świat
Opis : "Wodny świat" to spektakularne kino przygodowe zrealizowane dzięki wyjątkowo wysokiemu budżetowi - ponad 200 milionów dolarów. W momencie powstawania był to najdroższy film w historii kina. I choć nie odniósł on tak dużego sukcesu finansowego, jakiego życzyliby sobie producenci, potwierdził zręczność Kevina Costnera, który w znacznej części odpowiada za reżyserię obrazu. Znany aktor podjął się jej zamiast zwolnionego Kevina Reynoldsa. Tytułowy "Wodny świat" powstał w wyniku globalnego ocieplenia. Po stopnieniu wszystkich lodowców Ziemia zmieniła się bowiem w wielki ocean. Ludzie mieszkają obecnie na łodziach i sztucznych atolach. Jednak niektórzy z ocalałych cały czas wierzą w istnienie mitycznego suchego lądu. Kevin Costner gra w filmie "Wodny świat" Żeglarza. Należy on do pierwszego pokolenia ludzi, którzy ulegli modyfikacjom genetycznym i są obecnie wyposażeni także w skrzela. Pewnego dnia zawija on swoim katamaranem do jednej z pływających osad. Gdy mieszkańcy atolu odkrywają odmienność przybysza, zamykają go w klatce. W tym samym czasie w zagubionej gdzieś w tytułowym "Wodnym świecie" osadzie pojawiają się piraci dowodzeni przez bezwzględnego Deacona (Dennis Hopper). Napadają na mieszkańców. Żeglarzowi udaje się uciec z pomocą Helen (Jeanne Tripplehorn) i jej podopiecznej, Enoli (Tina Majorino), która na plecach ma ponoć wytatuowaną mapę wskazującą drogę do suchego lądu. W pościg za nimi rusza Deacon i jego ludzie(n)
20:00 - Iluzja
Opis : Oparty na nieszablonowym scenariuszu film "Iluzja" to wciągający thriller w reżyserii Louisa Leterriera, twórcy hitów "Starcie tytanów" i "Incredible Hulk". Bohaterami obrazu są między innymi specjalista od magicznych sztuczek Daniel Atlas (Jesse Eisenberg), mentalista Merritt McKinney, kieszonkowiec Jack Wilder (Dave Franco) i atrakcyjna iluzjonistka Henley Reeves (Isla Fisher). Choć nigdy się nie spotkali, łączy ich mistrzostwo w swoim fachu. Poza tym każde z nich odpowiada na tajemnicze wezwanie. Rok później już wspólnie Henley i pozostali iluzjoniści jako Czterej Jeźdźcy demonstrują swoje umiejętności w Las Vegas. Podczas ich show wybrany spośród widzów mężczyzna zostaje poproszony o pomoc w dokonaniu rzekomej kradzieży pieniędzy z banku... w Paryżu. Kiedy okazuje się, że naprawdę doszło do rabunku, tajne służby rozpoczynają śledztwo. Dochodzenie, które jest ważnym elementem filmu "Iluzja", prowadzi agent FBI Dylan Rhodes (Mark Ruffalo). Pomocą służy mu pracownica Interpolu Alma Dray (Mélanie Laurent). Funkcjonariusze razem próbują wyjaśnić, czy magicy mają coś wspólnego z kradzieżą, do której doszło w Paryżu. Śledczych wspiera demaskator sztuczek magicznych Thaddeus Bradley (Morgan Freeman). Kolejne pokazy Czterech Jeźdźców w innych miastach łączą się z podobnymi atrakcjami co przekręt w Las Vegas. To jednak tylko zapowiedź tego, co ma nastąpić - najlepszy show magicy zostawiają sobie bowiem na koniec. Tymczasem tropiąca ich grupa sceptyków, choć w magię nie wierzy, wciąż nie wie, dlaczego czwórka iluzjonistów wyprzedza ich zawsze o kilka kroków(n)
22:15 - Przekręt
Opis : "Przekręt" to utrzymana w szybkim tempie komedia Guya Richiego, późniejszego twórcy filmów "Sherlock Holmes" i "Sherlock Holmes: Gra cieni". Na uwagę zasługuje tu nie tylko świetny scenariusz i zabawne dialogi, lecz także doborowa obsada. Na planie filmowym spotkali się m.in. zdobywcy Oscarów Benicio Del Toro i Brad Pitt. Po tym filmie zachwyceni krytycy nazwali reżysera brytyjskim Quentinem Tarantino. Del Toro gra w filmie "Przekręt" Franky'ego, przestępcę biorącego udział w wielkiej kradzieży diamentów w Antwerpii. Szczególnie piękny, osiemdziesięciosześciokaratowy okaz mężczyzna ma dostarczyć Aviemu (Dennis Farina), handlarzowi z Nowego Jorku. Po drodze z Belgii do USA Franky zatrzymuje się w Londynie, gdzie wpada w pułapkę zastawioną przez byłego agenta KGB, Borysa (Rade Serbedzija). Wściekły Avi przylatuje do Londynu. Aby odnaleźć kuriera, wynajmuje miejscową legendę półświatka, Tony'ego (Vinnie Jones). Tymczasem Turkish (Jason Statham) i Tommy (Stephen Graham), duet promotorów bokserskich, przed ważną walką zorganizowaną przez niebezpiecznego gangstera Brick Topa (Alan Ford) tracą zawodnika. Zmuszeni są wystawić cygańskiego mistrza bokserskiego, Mickeya (Brad Pitt). Ten jednak kompletnie lekceważy wszelkie ustalenia i nokautuje przeciwnika w walce, którą miał przegrać. Turkish i Tommy muszą uciekać przed zemstą gangstera. Przypadkowo jednak wplątują się w związaną z diamentem aferę(n)