Najczęściej zadawane pytania?


Dostęp do strony pot-iptv.pl jest zazwyczaj darmowy, jednakże są momenty kiedy ilość użytkowników, którzy aktualnie są na naszej stronie przerasta nasze możliwości techniczne, dlatego w tych wyjątkowych chwilach dostęp do strony mają tylko zarejestrowani użytkownicy z kontem Premium.
Konto Premium to konto, którego użytkownik wykupił płatny dostęp do naszego portalu.
Koszt aktywacji konta Premium zależny jest od długości aktywacji jaką chcemy zrobić. Począwszy od konta Premium na 7 dni, którego cena oscyluje w granicach 11 PLN (2.5 USD), poprzez konto 30 dniowe za 6 USD (koszt to ok. 25 PLN), 90 dniowe ( koszt około 68 PLN) oraz najdłuższe konto Premium 365 dni (232 PLN).
Kupony (czy też inaczej vouchery, czy też kody) WEX to nic innego jak zwykły środek płatności, w tym przypadku jest to waluta cyfrowa. Można ją zakupić w różnego rodzaju kantorach internetowych, lub ostatnio bardzo często na można znaleźć ich aukcje na portalach allegro.pl; ebay.de; ebay.uk . Kupon WEX USD to tak naprawdę kod, czyli ciąg znaków, który po wpisaniu do systemu przedłuża użytkownikowi ważność konta o jego równowartość.
Kupony WEX USD są coraz popularniejsze, dlatego nawet wpisując w wyszukiwarkę google.pl znajdziemy wiele sklepów, czy też kantorów które oferują te kupony. Często można znaleźć kupony WEX USD na portalach takich jak allegro, czy ebay.Metodą płatności jest zazwyczaj bezpieczny przelew błyskawiczny po wykonaniu którego, kupon w postaci kody jest wysyłany na nasz adres mailowy. Wystarczy skopiować ten kod i wkleić go u nas na stronie w miejscu: http://pot-iptv.pl/premium/aktywacja aby cieszyć się w pełni funkcjonalnością konta Premium

Chcesz zadać pytanie?

Zanim się z nami skontaktujesz, sprawdź dział pomocy aby znaleźć rozwiązanie twojego problemu.

Napisz do nas [email protected]

Lista kanałów!

Sprawdź jakie kanały telewizyjne oferujemy.

Aplikacja!

Pobierz wtyczke KODI